Повернутися до пошуку

KOSAROM SECURITY SA

АктивнаЗареєстрована як платник ПДВ

KOSAROM SECURITY SA este o societate cu sediul în municipiul Pașcani, înființată în anul 2004. În anul 2025, compania a înregistrat o cifră de afaceri de 6.249.600 lei și un profit net de 346.312 lei cu 56 angajați.Резюме, автоматично згенероване на основі публічних даних ANAF/ONRC

CUI: 16698180 · Фінансове здоров'я

Рейтинг 2025: Iași #1284CAEN 8001 #146

Загальна інформація

НазваKOSAROM SECURITY SA
CUI16698180
Реєстраційний №J2004001745221
АдресаStr. ABATOR, 65, Municipiul Paşcani, Iaşi
Основний код CAEN8001
Авторизовані коди CAEN432180108020
Дата реєстрації20/08/2004
Фіскальний органUnitatea Fiscală Municipală Paşcani
Правова формаSA
Форма власностіPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Вебсайт

Це ваша компанія? Підтвердьте право власності на сайт і отримайте бейдж Верифіковано!

Підтвердьте право на сайт компанії, отримайте бейдж Верифіковано та з'являйтеся з офіційним посиланням замість пошуку в Google.

Підтвердити сайт

Безкоштовно при підтвердженні

Значок «Підтверджено»Згода на cookiesЗначок ANPC (SAL)Перевірка видимості в AI
Пошук у Google
Джерело: ONRC (data.gov.ro) · оновлено 21 жовтня 2026 р.

Адміністратори та законні представники

Джерело: ONRC

ПДВ

Зареєстрована як платник ПДВ

Статус ONRC

Funcțiune

Статус

Активний платник податків

Розщеплений ПДВ

Не застосовує розщеплений ПДВ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

6,25 млн RON

vs 5,36 млн RON

≈ 1,24 млн €

Profit net (2025)

346 тис. RON

vs 304 тис. RON

≈ 68,7 тис. €

Capitaluri proprii (2025)

1,99 млн RON

vs 1,64 млн RON

≈ 395 тис. €

Angajați (2025)

56
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
6 249 600
≈ 1,24 млн €
346 312
≈ 68,7 тис. €
56
2024
5 356 900
≈ 1,08 млн €
304 045
≈ 61,1 тис. €
57
2023
4 806 100
≈ 972 тис. €
146 158
≈ 29,5 тис. €
55
2022
3 942 084
≈ 799 тис. €
43 978
≈ 8,92 тис. €
54
2021
3 293 500
≈ 669 тис. €
14 874
≈ 3,02 тис. €
54
2020
3 080 850
≈ 637 тис. €
71 507
≈ 14,8 тис. €
53
2019
3 080 000
≈ 649 тис. €
205 337
≈ 43,3 тис. €
55
2018
2 810 500
≈ 604 тис. €
154 444
≈ 33,2 тис. €
62
2017
2 398 785
≈ 525 тис. €
98 318
≈ 21,5 тис. €
63
2016
1 991 483
≈ 443 тис. €
10 628
≈ 2,37 тис. €
1
2015
2 016 077
≈ 454 тис. €
76 531
≈ 17,2 тис. €
61
2014
1 671 507
≈ 376 тис. €
107 421
≈ 24,2 тис. €
60
2013
1 444 852
≈ 327 тис. €
16 606
≈ 3,76 тис. €
58
2012
1 495 096
≈ 336 тис. €
33 529
≈ 7,52 тис. €
56

Джерело: ANAF bilanț · оновлено 16 вересня 2026 р. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Фінансові показники 2025

Чиста рентабельність

5,5%

Рентабельність власного капіталу (ROE)

17,4%

Коефіцієнт поточної ліквідності

4,34

Оборотність активів

2,44

Виторг на співробітника

112 тис. RON

Повний багаторічний аналіз, Altman Z′, тренди та висновок → Фінансове здоров'яPro

Istoric

Періоди ПДВ

ЗПоДеталі
2004-08-31—

Întrebări frecvente

Cum verific firma KOSAROM SECURITY SA după CUI?

Cauți CUI 16698180. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru KOSAROM SECURITY SA: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru KOSAROM SECURITY SA?

Datele de facturare sunt denumirea KOSAROM SECURITY SA, CUI 16698180, nr. Reg. Com. J2004001745221, sediu Municipiul Paşcani, Iaşi.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are KOSAROM SECURITY SA în 2025?

KOSAROM SECURITY SA (CUI 16698180) a avut o marjă de profit net de 5,5% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).