Повернутися до пошуку

MATCH BALL SRL

Активна

MATCH BALL SRL este o companie înființată în anul 2004 cu sediul în Municipiul Timișoara. Activitatea principală este codul CAEN 7311 și cifra de afaceri în anul 2024 a fost de 275.069 lei.Резюме, автоматично згенероване на основі публічних даних ANAF/ONRC

CUI: 16553384 · Фінансове здоров'я

Рейтинг 2025: Timiș #15990CAEN 7311 #5213

Загальна інформація

НазваMATCH BALL SRL
CUI16553384
Реєстраційний №J2004001866359
АдресаMARTIR REMUS TĂSALĂ, 11, Municipiul Timişoara, Timiş
Основний код CAEN7311
Авторизовані коди CAEN46196039621063107311
Дата реєстрації28/06/2004
Фіскальний органAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Правова формаSRL
Форма власностіPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Вебсайт

Це ваша компанія? Підтвердьте право власності на сайт і отримайте бейдж Верифіковано!

Підтвердьте право на сайт компанії, отримайте бейдж Верифіковано та з'являйтеся з офіційним посиланням замість пошуку в Google.

Підтвердити сайт

Безкоштовно при підтвердженні

Значок «Підтверджено»Згода на cookiesЗначок ANPC (SAL)Перевірка видимості в AI
Пошук у Google
Джерело: ONRC (data.gov.ro) · оновлено 21 жовтня 2026 р.

Адміністратори та законні представники

Джерело: ONRC
NISTOR ZSOLTadministrator

ПДВ

Не є платником ПДВ

Статус ONRC

Funcțiune

Статус

Активний платник податків

Розщеплений ПДВ

Не застосовує розщеплений ПДВ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

249 тис. RON

vs 275 тис. RON

≈ 49,5 тис. €

Profit net (2025)

106 тис. RON

vs 187 тис. RON

≈ 21,1 тис. €

Capitaluri proprii (2025)

106 тис. RON

vs 417 тис. RON

≈ 21,1 тис. €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
249 339
≈ 49,5 тис. €
106 057
≈ 21,1 тис. €
1
2024
275 069
≈ 55,3 тис. €
186 712
≈ 37,5 тис. €
1
2023
230 490
≈ 46,6 тис. €
134 245
≈ 27,1 тис. €
1
2022
198 710
≈ 40,3 тис. €
90 376
≈ 18,3 тис. €
1
2021
249 893
≈ 50,8 тис. €
107 886
≈ 21,9 тис. €
0
2020
156 727
≈ 32,4 тис. €
72 886
≈ 15,1 тис. €
—
2019
169 670
≈ 35,8 тис. €
93 271
≈ 19,7 тис. €
1
2018
169 300
≈ 36,4 тис. €
83 958
≈ 18 тис. €
1
2017
145 201
≈ 31,8 тис. €
84 683
≈ 18,5 тис. €
1
2016
155 398
≈ 34,6 тис. €
135 245
≈ 30,1 тис. €
1
2015
116 317
≈ 26,2 тис. €
104 442
≈ 23,5 тис. €
—
2014
105 104
≈ 23,6 тис. €
90 518
≈ 20,4 тис. €
—
2013
118 585
≈ 26,8 тис. €
95 168
≈ 21,5 тис. €
—
2012
45 743
≈ 10,3 тис. €
25 543
≈ 5,73 тис. €
—

Джерело: ANAF bilanț · оновлено 16 вересня 2026 р. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Фінансові показники 2025

Чиста рентабельність

42,5%

Рентабельність власного капіталу (ROE)

99,8%

Коефіцієнт поточної ліквідності

4,53

Оборотність активів

1,83

Виторг на співробітника

249 тис. RON

Повний багаторічний аналіз, Altman Z′, тренди та висновок → Фінансове здоров'яPro

Istoric

Періоди ПДВ

ЗПоДеталі
2004-06-292011-01-31Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata la cererea persoanei impozabile, potrivit dispozitiilor din Legea nr.571/2003 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare

Întrebări frecvente

Cum verific firma MATCH BALL SRL după CUI?

Cauți CUI 16553384. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru MATCH BALL SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru MATCH BALL SRL?

Datele de facturare sunt denumirea MATCH BALL SRL, CUI 16553384, nr. Reg. Com. J2004001866359, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are MATCH BALL SRL în 2025?

MATCH BALL SRL (CUI 16553384) a avut o marjă de profit net de 42,5% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).