Повернутися до пошуку
АктивнаЗареєстрована як платник ПДВ

CUZA SRL este o companie înființată în anul 1992 cu sediul în Comuna Pechea, Galați. Activitatea principală este închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate.Резюме, автоматично згенероване на основі публічних даних ANAF/ONRC

CUI: 1640156 · Фінансове здоров'я

Рейтинг 2025: Galați #6654CAEN 6820 #6845

Загальна інформація

НазваCUZA SRL
CUI1640156
Реєстраційний №J17/772/1992
АдресаStr. CASTANILOR, 15, Comuna Pechea, Galaţi
Основний код CAEN6820
Авторизовані коди CAEN236323994612467146724675467746904941494252106820
Дата реєстрації26/03/1992
Фіскальний органAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Galaţi
Правова формаSRL
Форма власностіPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Вебсайт

Це ваша компанія? Підтвердьте право власності на сайт і отримайте бейдж Верифіковано!

Підтвердьте право на сайт компанії, отримайте бейдж Верифіковано та з'являйтеся з офіційним посиланням замість пошуку в Google.

Підтвердити сайт

Безкоштовно при підтвердженні

Значок «Підтверджено»Згода на cookiesЗначок ANPC (SAL)Перевірка видимості в AI
Пошук у Google
Джерело: ONRC (data.gov.ro) · оновлено 29 вересня 2026 р.

Адміністратори та законні представники

Джерело: ONRC
MARIN CORNELadministrator

ПДВ

Зареєстрована як платник ПДВ

Статус ONRC

Funcțiune

Статус

Активний платник податків

Розщеплений ПДВ

Не застосовує розщеплений ПДВ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

242 тис. RON

vs 270 тис. RON

≈ 48,1 тис. €

Profit net (2025)

56,9 тис. RON

vs 60,9 тис. RON

≈ 11,3 тис. €

Capitaluri proprii (2025)

579 тис. RON

vs 580 тис. RON

≈ 115 тис. €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
242 183
≈ 48,1 тис. €
56 920
≈ 11,3 тис. €
1
2024
269 863
≈ 54,2 тис. €
60 909
≈ 12,2 тис. €
1
2023
269 933
≈ 54,6 тис. €
55 813
≈ 11,3 тис. €
1
2022
334 682
≈ 67,9 тис. €
48 863
≈ 9,91 тис. €
1
2021
384 962
≈ 78,2 тис. €
187 361
≈ 38,1 тис. €
1
2020
381 861
≈ 78,9 тис. €
191 476
≈ 39,6 тис. €
1
2019
319 010
≈ 67,2 тис. €
118 134
≈ 24,9 тис. €
2
2018
371 629
≈ 79,9 тис. €
118 654
≈ 25,5 тис. €
2
2017
394 350
≈ 86,3 тис. €
69 886
≈ 15,3 тис. €
2
2016
407 759
≈ 90,8 тис. €
109 503
≈ 24,4 тис. €
3
2015
352 364
≈ 79,3 тис. €
26 672
≈ 6 тис. €
2
2014
444 839
≈ 100 тис. €
29 827
≈ 6,71 тис. €
2
2013
481 239
≈ 109 тис. €
22 284
≈ 5,04 тис. €
2
2012
679 771
≈ 153 тис. €
14 739
≈ 3,31 тис. €
2

Джерело: ANAF bilanț · оновлено 16 вересня 2026 р. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Фінансові показники 2025

Чиста рентабельність

23,5%

Рентабельність власного капіталу (ROE)

9,8%

Коефіцієнт поточної ліквідності

0,49

Оборотність активів

0,32

Виторг на співробітника

242 тис. RON

Повний багаторічний аналіз, Altman Z′, тренди та висновок → Фінансове здоров'яPro

Istoric

Періоди ПДВ

ЗПоДеталі
1996-02-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma CUZA SRL după CUI?

Cauți CUI 1640156. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru CUZA SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru CUZA SRL?

Datele de facturare sunt denumirea CUZA SRL, CUI 1640156, nr. Reg. Com. J17/772/1992, sediu Comuna Pechea, Galaţi.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are CUZA SRL în 2025?

CUZA SRL (CUI 1640156) a avut o marjă de profit net de 23,5% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).