COMPANIA DE NAVIGATIE FLUVIALA ROMANA NAVROM SA
Compania de Navigație Fluvială Română Navrom SA are sediul în municipiul Galați și a fost înființată în anul 1991. În anul 2024, compania a înregistrat o cifră de afaceri de 308.598.923 lei și un profit net de -33.802.298 lei cu 633 angajați.Резюме, автоматично згенероване на основі публічних даних ANAF/ONRC
CUI: 1639097 · Фінансове здоров'я
Рейтинг 2025: Galați #13CAEN 5040 #1
Загальна інформація
Це ваша компанія? Підтвердьте право власності на сайт і отримайте бейдж Верифіковано!
Підтвердьте право на сайт компанії, отримайте бейдж Верифіковано та з'являйтеся з офіційним посиланням замість пошуку в Google.
Безкоштовно при підтвердженні
Адміністратори та законні представники
Джерело: ONRCПДВ
Зареєстрована як платник ПДВ
Статус ONRC
Funcțiune
Статус
Активний платник податків
Розщеплений ПДВ
Не застосовує розщеплений ПДВ
Date Financiare
Cifră afaceri (2025)
258 млн RON
≈ 51,3 млн €
Profit net (2025)
-36,5 млн RON
≈ -7,24 млн €
Capitaluri proprii (2025)
569 млн RON
≈ 113 млн €
Angajați (2025)
| An | Cifră afaceri | Profit net | Ang. |
|---|---|---|---|
| 2025 | 258 245 742 ≈ 51,3 млн € | -36 456 721 ≈ -7,24 млн € | 489 |
| 2024 | 308 598 923 ≈ 62 млн € | -33 802 298 ≈ -6,79 млн € | 633 |
| 2023 | 565 464 542 ≈ 114 млн € | 131 993 765 ≈ 26,7 млн € | 671 |
| 2022 | 429 937 249 ≈ 87,2 млн € | 78 336 774 ≈ 15,9 млн € | 579 |
| 2021 | 285 888 901 ≈ 58,1 млн € | 17 483 868 ≈ 3,55 млн € | 528 |
| 2020 | 266 969 991 ≈ 55,2 млн € | 9 098 410 ≈ 1,88 млн € | 515 |
| 2019 | 288 598 939 ≈ 60,8 млн € | 15 369 968 ≈ 3,24 млн € | 520 |
| 2018 | 233 122 593 ≈ 50,1 млн € | 3 708 241 ≈ 797 тис. € | 564 |
| 2017 | 222 872 669 ≈ 48,8 млн € | -3 190 008 ≈ -698 тис. € | 598 |
| 2016 | 207 261 219 ≈ 46,2 млн € | 5 820 580 ≈ 1,3 млн € | 587 |
| 2015 | 240 849 409 ≈ 54,2 млн € | 4 172 123 ≈ 939 тис. € | 614 |
| 2014 | 225 615 273 ≈ 50,8 млн € | -7 796 563 ≈ -1,75 млн € | 594 |
| 2013 | 249 008 165 ≈ 56,3 млн € | 4 621 651 ≈ 1,05 млн € | 602 |
| 2012 | 239 563 588 ≈ 53,8 млн € | 588 658 ≈ 132 тис. € | 586 |
Джерело: ANAF bilanț · оновлено 16 вересня 2026 р. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR
Фінансові показники 2025
Чиста рентабельність
-14,1%
Рентабельність власного капіталу (ROE)
-6,4%
Коефіцієнт поточної ліквідності
1,02
Оборотність активів
0,41
Виторг на співробітника
528 тис. RON
Istoric
Vezi și
Firme similare cu același CAEN
Та сама адреса
Компанії зі спільними керівниками
- ADMINISTRARE IMOBILIARE S.A.
Спільний керівник: TOMA FLORIN
- AGRINVEST CREDIT I.F.N. S.A.
Спільний керівник: TOMA FLORIN
- B2 IMPACT S.R.L.
Спільний керівник: TOMA FLORIN
- BUDUREASCA S.A.
Спільний керівник: TOMA FLORIN
- CENTRAL SA
Спільний керівник: TOMA FLORIN
- ESTINVEST SA
Спільний керівник: TOMA FLORIN
- EXIMPROD ENGINEERING S.A.
Спільний керівник: TOMA FLORIN
- EXIMPROD POWER SYSTEMS S.A.
Спільний керівник: TOMA FLORIN
Періоди ПДВ
| З | По | Деталі |
|---|---|---|
| 1993-07-01 | — |
Întrebări frecvente
Cum verific firma COMPANIA DE NAVIGATIE FLUVIALA ROMANA NAVROM SA după CUI?
Cauți CUI 1639097. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru COMPANIA DE NAVIGATIE FLUVIALA ROMANA NAVROM SA: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.
Care sunt datele de facturare pentru COMPANIA DE NAVIGATIE FLUVIALA ROMANA NAVROM SA?
Datele de facturare sunt denumirea COMPANIA DE NAVIGATIE FLUVIALA ROMANA NAVROM SA, CUI 1639097, nr. Reg. Com. J1991000044170, sediu Municipiul Galaţi, Galaţi.
DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?
Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.
Ce marjă de profit net are COMPANIA DE NAVIGATIE FLUVIALA ROMANA NAVROM SA în 2025?
COMPANIA DE NAVIGATIE FLUVIALA ROMANA NAVROM SA (CUI 1639097) a avut o marjă de profit net de -14,1% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).