Повернутися до пошуку

BRANCATEX SRL

АктивнаЗареєстрована як платник ПДВ

BRANCATEX SRL este o companie cu sediul în Sat Vânători-Neamţ, în județul Neamţ, înființată în anul 2004. Activitatea principală este fabricarea altor produse din cauciuc conform codului CAEN 2219.Резюме, автоматично згенероване на основі публічних даних ANAF/ONRC

CUI: 16359150 · Фінансове здоров'я

Рейтинг 2025: Neamț #4526CAEN 2219 #57

Загальна інформація

НазваBRANCATEX SRL
CUI16359150
Реєстраційний №J27/592/2004
АдресаSat Vânători-Neamţ, Comuna Vânători-Neamţ, Neamţ
Основний код CAEN2212
Дата реєстрації22/04/2004
Фіскальний органUnitatea Fiscală Orăşenească TÂRGU NEAMŢ
Правова формаSRL
Форма власностіPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Вебсайт

Це ваша компанія? Підтвердьте право власності на сайт і отримайте бейдж Верифіковано!

Підтвердьте право на сайт компанії, отримайте бейдж Верифіковано та з'являйтеся з офіційним посиланням замість пошуку в Google.

Підтвердити сайт

Безкоштовно при підтвердженні

Значок «Підтверджено»Згода на cookiesЗначок ANPC (SAL)Перевірка видимості в AI
Пошук у Google
Джерело: ONRC (data.gov.ro) · оновлено 29 вересня 2026 р.

Адміністратори та законні представники

Джерело: ONRC

ПДВ

Зареєстрована як платник ПДВ

Статус ONRC

Funcțiune

Статус

Активний платник податків

Розщеплений ПДВ

Не застосовує розщеплений ПДВ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

327 тис. RON

vs 427 тис. RON

≈ 64,9 тис. €

Profit net (2025)

121 тис. RON

vs 201 тис. RON

≈ 23,9 тис. €

Capitaluri proprii (2025)

162 тис. RON

vs 242 тис. RON

≈ 32,2 тис. €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
327 223
≈ 64,9 тис. €
120 615
≈ 23,9 тис. €
1
2024
427 408
≈ 85,9 тис. €
200 720
≈ 40,3 тис. €
2
2023
404 943
≈ 81,9 тис. €
190 344
≈ 38,5 тис. €
2
2022
426 423
≈ 86,5 тис. €
135 110
≈ 27,4 тис. €
2
2021
561 765
≈ 114 тис. €
257 340
≈ 52,3 тис. €
2
2020
472 711
≈ 97,7 тис. €
324 429
≈ 67,1 тис. €
1
2019
380 238
≈ 80,1 тис. €
174 221
≈ 36,7 тис. €
2
2018
453 380
≈ 97,4 тис. €
243 288
≈ 52,3 тис. €
3
2017
449 720
≈ 98,4 тис. €
271 623
≈ 59,5 тис. €
3
2016
417 511
≈ 93 тис. €
265 089
≈ 59 тис. €
3
2014
264 773
≈ 59,6 тис. €
505
≈ 114 €
—
2013
227 552
≈ 51,5 тис. €
3 480
≈ 788 €
3
2012
298 096
≈ 66,9 тис. €
20 221
≈ 4,54 тис. €
3

Джерело: ANAF bilanț · оновлено 16 вересня 2026 р. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Фінансові показники 2025

Чиста рентабельність

36,9%

Рентабельність власного капіталу (ROE)

74,4%

Коефіцієнт поточної ліквідності

4,37

Оборотність активів

1,61

Виторг на співробітника

327 тис. RON

Повний багаторічний аналіз, Altman Z′, тренди та висновок → Фінансове здоров'яPro

Istoric

Vezi și

Компанії зі спільними керівниками

Періоди ПДВ

ЗПоДеталі
2013-11-20—
2004-04-232013-10-31Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata din oficiu, potrivit dispozitiilor Art.153 alin.(9) lit.d) din Legea nr.571/2003 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare

Întrebări frecvente

Cum verific firma BRANCATEX SRL după CUI?

Cauți CUI 16359150. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru BRANCATEX SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru BRANCATEX SRL?

Datele de facturare sunt denumirea BRANCATEX SRL, CUI 16359150, nr. Reg. Com. J27/592/2004, sediu Sat Vânători-Neamţ, Comuna Vânători-Neamţ, Neamţ.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are BRANCATEX SRL în 2025?

BRANCATEX SRL (CUI 16359150) a avut o marjă de profit net de 36,9% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).