TROVACASA SRL
TROVACASA SRL este o companie înființată în anul 2004 cu sediul în Municipiul Timișoara. Activitatea principală este clasificată la codul CAEN 4100 pentru lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale.Резюме, автоматично згенероване на основі публічних даних ANAF/ONRC
CUI: 16333672 · Фінансове здоров'я
Рейтинг 2025: Timiș #9153CAEN 4100 #4256
Загальна інформація
Це ваша компанія? Підтвердьте право власності на сайт і отримайте бейдж Верифіковано!
Підтвердьте право на сайт компанії, отримайте бейдж Верифіковано та з'являйтеся з офіційним посиланням замість пошуку в Google.
Безкоштовно при підтвердженні
Адміністратори та законні представники
Джерело: ONRCПДВ
Зареєстрована як платник ПДВ
Статус ONRC
Funcțiune
Статус
Активний платник податків
Розщеплений ПДВ
Не застосовує розщеплений ПДВ
Date Financiare
Cifră afaceri (2025)
586 тис. RON
≈ 116 тис. €
Profit net (2025)
59,3 тис. RON
≈ 11,8 тис. €
Capitaluri proprii (2025)
40,3 тис. RON
≈ 8 тис. €
Angajați (2025)
| An | Cifră afaceri | Profit net | Ang. |
|---|---|---|---|
| 2025 | 586 180 ≈ 116 тис. € | 59 325 ≈ 11,8 тис. € | 1 |
| 2024 | 76 000 ≈ 15,3 тис. € | -85 521 ≈ -17,2 тис. € | 1 |
| 2023 | 70 000 ≈ 14,2 тис. € | -34 085 ≈ -6,89 тис. € | 1 |
| 2022 | — | -34 648 ≈ -7,03 тис. € | 1 |
| 2021 | 83 000 ≈ 16,9 тис. € | -33 960 ≈ -6,9 тис. € | 1 |
| 2020 | 693 865 ≈ 143 тис. € | 196 563 ≈ 40,6 тис. € | 3 |
| 2019 | 2 802 805 ≈ 591 тис. € | 72 475 ≈ 15,3 тис. € | 15 |
| 2018 | 2 579 692 ≈ 554 тис. € | 679 740 ≈ 146 тис. € | 8 |
| 2017 | 2 140 789 ≈ 469 тис. € | 127 370 ≈ 27,9 тис. € | 7 |
| 2016 | 2 679 365 ≈ 597 тис. € | 98 507 ≈ 21,9 тис. € | 13 |
| 2015 | 1 905 448 ≈ 429 тис. € | 11 078 ≈ 2,49 тис. € | 14 |
| 2014 | 2 965 537 ≈ 667 тис. € | 159 448 ≈ 35,9 тис. € | 22 |
| 2013 | 2 400 771 ≈ 543 тис. € | 66 428 ≈ 15 тис. € | 25 |
| 2012 | 2 087 598 ≈ 468 тис. € | 25 351 ≈ 5,69 тис. € | 27 |
Джерело: ANAF bilanț · оновлено 16 вересня 2026 р. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR
Фінансові показники 2025
Чиста рентабельність
10,1%
Рентабельність власного капіталу (ROE)
147,2%
Коефіцієнт поточної ліквідності
1,13
Оборотність активів
1,58
Виторг на співробітника
586 тис. RON
Istoric
Vezi și
Firme similare cu același CAEN
Компанії зі спільними керівниками
- CONTRAST-ANOTIMP SRL
Спільний керівник: URSACHE EUSTAŢIU ELEODOR
- LAUR CONSTRUCT SRL
Спільний керівник: URSACHE EUSTAŢIU ELEODOR
- STICODENT SRL
Спільний керівник: URSACHE EUSTAŢIU ELEODOR
Періоди ПДВ
| З | По | Деталі |
|---|---|---|
| 2007-04-01 | — |
Întrebări frecvente
Cum verific firma TROVACASA SRL după CUI?
Cauți CUI 16333672. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru TROVACASA SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.
Care sunt datele de facturare pentru TROVACASA SRL?
Datele de facturare sunt denumirea TROVACASA SRL, CUI 16333672, nr. Reg. Com. J2004001076352, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.
DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?
Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.
Ce marjă de profit net are TROVACASA SRL în 2025?
TROVACASA SRL (CUI 16333672) a avut o marjă de profit net de 10,1% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).