Повернутися до пошуку

OPTICA JAN OCHELARI SRL

АктивнаЗареєстрована як платник ПДВ

OPTICA JAN OCHELARI SRL este o companie înființată în anul 2004 cu sediul în municipiul Timișoara. În anul 2025, entitatea a înregistrat o cifră de afaceri de 3.897.875 lei și un profit net de 715.995 lei cu 7 angajați.Резюме, автоматично згенероване на основі публічних даних ANAF/ONRC

CUI: 16291763 · Фінансове здоров'я

Рейтинг 2025: Timiș #2387CAEN 4774 #123

Загальна інформація

НазваOPTICA JAN OCHELARI SRL
CUI16291763
Реєстраційний №J2004000920359
АдресаSIMION BĂRNUŢIU - DOROBANŢILOR, Municipiul Timişoara, Timiş
Основний код CAEN4774
Авторизовані коди CAEN325033134774521086999529
Дата реєстрації30/03/2004
Фіскальний органAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Правова формаSRL
Форма власностіPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Вебсайт

Це ваша компанія? Підтвердьте право власності на сайт і отримайте бейдж Верифіковано!

Підтвердьте право на сайт компанії, отримайте бейдж Верифіковано та з'являйтеся з офіційним посиланням замість пошуку в Google.

Підтвердити сайт

Безкоштовно при підтвердженні

Значок «Підтверджено»Згода на cookiesЗначок ANPC (SAL)Перевірка видимості в AI
Пошук у Google
Джерело: ONRC (data.gov.ro) · оновлено 21 жовтня 2026 р.

Адміністратори та законні представники

Джерело: ONRC
MĂCRESCU JANELadministrator

ПДВ

Зареєстрована як платник ПДВ

Статус ONRC

Funcțiune

Статус

Активний платник податків

Розщеплений ПДВ

Не застосовує розщеплений ПДВ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

3,9 млн RON

vs 3,68 млн RON

≈ 774 тис. €

Profit net (2025)

716 тис. RON

vs 565 тис. RON

≈ 142 тис. €

Capitaluri proprii (2025)

716 тис. RON

vs 565 тис. RON

≈ 142 тис. €

Angajați (2025)

7
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
3 897 875
≈ 774 тис. €
715 995
≈ 142 тис. €
7
2024
3 676 654
≈ 739 тис. €
565 176
≈ 114 тис. €
—
2023
3 194 100
≈ 646 тис. €
989 906
≈ 200 тис. €
8
2022
2 812 569
≈ 570 тис. €
543 160
≈ 110 тис. €
6
2021
2 664 259
≈ 541 тис. €
549 048
≈ 112 тис. €
7
2020
2 135 710
≈ 442 тис. €
312 731
≈ 64,7 тис. €
7
2019
2 262 417
≈ 477 тис. €
381 779
≈ 80,5 тис. €
7
2018
2 048 908
≈ 440 тис. €
503 770
≈ 108 тис. €
6
2017
1 859 334
≈ 407 тис. €
330 176
≈ 72,3 тис. €
7
2016
1 582 228
≈ 352 тис. €
343 441
≈ 76,5 тис. €
5
2015
1 428 327
≈ 321 тис. €
314 012
≈ 70,6 тис. €
5
2014
1 011 205
≈ 228 тис. €
354 487
≈ 79,8 тис. €
5
2013
871 613
≈ 197 тис. €
-12 640
≈ -2,86 тис. €
8
2012
584 189
≈ 131 тис. €
4 129
≈ 927 €
7

Джерело: ANAF bilanț · оновлено 16 вересня 2026 р. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Фінансові показники 2025

Чиста рентабельність

18,4%

Рентабельність власного капіталу (ROE)

100%

Коефіцієнт поточної ліквідності

1,2

Оборотність активів

2,35

Виторг на співробітника

557 тис. RON

Повний багаторічний аналіз, Altman Z′, тренди та висновок → Фінансове здоров'яPro

Istoric

Періоди ПДВ

ЗПоДеталі
2004-03-31—

Întrebări frecvente

Cum verific firma OPTICA JAN OCHELARI SRL după CUI?

Cauți CUI 16291763. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru OPTICA JAN OCHELARI SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru OPTICA JAN OCHELARI SRL?

Datele de facturare sunt denumirea OPTICA JAN OCHELARI SRL, CUI 16291763, nr. Reg. Com. J2004000920359, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are OPTICA JAN OCHELARI SRL în 2025?

OPTICA JAN OCHELARI SRL (CUI 16291763) a avut o marjă de profit net de 18,4% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).