Повернутися до пошуку

POPESCU PROTECTIA MUNCII SRL

АктивнаЗареєстрована як платник ПДВ

Popescu protectia muncii srl este o companie înființată în anul 2004 cu sediul în municipiul Timișoara. Activitatea principală este codul CAEN 8009 și firma a înregistrat o cifră de afaceri de 1.095.877 lei în anul 2024.Резюме, автоматично згенероване на основі публічних даних ANAF/ONRC

CUI: 16275032 · Фінансове здоров'я

Рейтинг 2025: Timiș #6533CAEN 8009 #85

Загальна інформація

НазваPOPESCU PROTECTIA MUNCII SRL
CUI16275032
Реєстраційний №J2004000860352
АдресаStr. LINISTEI, 27, Municipiul Timişoara, Timiş
Основний код CAEN7499
Авторизовані коди CAEN461974908219
Дата реєстрації24/03/2004
Фіскальний органAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Правова формаSRL
Форма власностіPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Вебсайт

Це ваша компанія? Підтвердьте право власності на сайт і отримайте бейдж Верифіковано!

Підтвердьте право на сайт компанії, отримайте бейдж Верифіковано та з'являйтеся з офіційним посиланням замість пошуку в Google.

Підтвердити сайт

Безкоштовно при підтвердженні

Значок «Підтверджено»Згода на cookiesЗначок ANPC (SAL)Перевірка видимості в AI
Пошук у Google
Джерело: ONRC (data.gov.ro) · оновлено 21 жовтня 2026 р.

Адміністратори та законні представники

Джерело: ONRC

ПДВ

Зареєстрована як платник ПДВ

Статус ONRC

Funcțiune

Статус

Активний платник податків

Розщеплений ПДВ

Не застосовує розщеплений ПДВ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

1,01 млн RON

vs 1,1 млн RON

≈ 201 тис. €

Profit net (2025)

652 тис. RON

vs 758 тис. RON

≈ 129 тис. €

Capitaluri proprii (2025)

680 тис. RON

vs 785 тис. RON

≈ 135 тис. €

Angajați (2025)

3
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
1 012 536
≈ 201 тис. €
651 586
≈ 129 тис. €
3
2024
1 095 877
≈ 220 тис. €
757 762
≈ 152 тис. €
3
2023
1 079 787
≈ 218 тис. €
826 685
≈ 167 тис. €
2
2022
922 180
≈ 187 тис. €
694 679
≈ 141 тис. €
2
2021
779 757
≈ 158 тис. €
564 412
≈ 115 тис. €
2
2020
711 822
≈ 147 тис. €
565 667
≈ 117 тис. €
2
2019
696 898
≈ 147 тис. €
431 166
≈ 90,9 тис. €
4
2018
654 065
≈ 141 тис. €
395 159
≈ 84,9 тис. €
4
2017
611 889
≈ 134 тис. €
382 284
≈ 83,7 тис. €
4
2016
565 050
≈ 126 тис. €
346 593
≈ 77,2 тис. €
3
2015
538 223
≈ 121 тис. €
354 945
≈ 79,9 тис. €
3
2014
509 096
≈ 115 тис. €
181 113
≈ 40,7 тис. €
4
2013
425 385
≈ 96,3 тис. €
91 323
≈ 20,7 тис. €
4
2012
412 539
≈ 92,6 тис. €
308 816
≈ 69,3 тис. €
3

Джерело: ANAF bilanț · оновлено 16 вересня 2026 р. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Фінансові показники 2025

Чиста рентабельність

64,4%

Рентабельність власного капіталу (ROE)

95,8%

Коефіцієнт поточної ліквідності

3,42

Оборотність активів

1,08

Виторг на співробітника

338 тис. RON

Повний багаторічний аналіз, Altman Z′, тренди та висновок → Фінансове здоров'яPro

Istoric

Періоди ПДВ

ЗПоДеталі
2007-09-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma POPESCU PROTECTIA MUNCII SRL după CUI?

Cauți CUI 16275032. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru POPESCU PROTECTIA MUNCII SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru POPESCU PROTECTIA MUNCII SRL?

Datele de facturare sunt denumirea POPESCU PROTECTIA MUNCII SRL, CUI 16275032, nr. Reg. Com. J2004000860352, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are POPESCU PROTECTIA MUNCII SRL în 2025?

POPESCU PROTECTIA MUNCII SRL (CUI 16275032) a avut o marjă de profit net de 64,4% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).