Повернутися до пошуку

LINEA CONSTRUCT SRL

АктивнаЗареєстрована як платник ПДВ

LINEA CONSTRUCT SRL este o companie înființată în anul 2004 cu sediul în sat Marginea, județul Suceava. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 3.247.143 lei și un profit net de 91.082 lei cu 11 angajați.Резюме, автоматично згенероване на основі публічних даних ANAF/ONRC

CUI: 16223203 · Фінансове здоров'я

Рейтинг 2025: Suceava #1746CAEN 2511 #558

Загальна інформація

НазваLINEA CONSTRUCT SRL
CUI16223203
Реєстраційний №J2004000252335
АдресаSperanței, 77, Sat Marginea, Comuna Marginea, Suceava
Основний код CAEN2511
Авторизовані коди CAEN2511255346834684
Дата реєстрації10/03/2004
Фіскальний органUnitatea Fiscală Municipală Rădăuţi
Правова формаSRL
Форма власностіPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Вебсайт

Це ваша компанія? Підтвердьте право власності на сайт і отримайте бейдж Верифіковано!

Підтвердьте право на сайт компанії, отримайте бейдж Верифіковано та з'являйтеся з офіційним посиланням замість пошуку в Google.

Підтвердити сайт

Безкоштовно при підтвердженні

Значок «Підтверджено»Згода на cookiesЗначок ANPC (SAL)Перевірка видимості в AI
Пошук у Google
Джерело: ONRC (data.gov.ro) · оновлено 29 вересня 2026 р.

Адміністратори та законні представники

Джерело: ONRC
MIHALESCUL GHIŢĂadministrator

ПДВ

Зареєстрована як платник ПДВ

Статус ONRC

Funcțiune

Статус

Активний платник податків

Розщеплений ПДВ

Не застосовує розщеплений ПДВ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

3,25 млн RON

vs 3,07 млн RON

≈ 644 тис. €

Profit net (2025)

91,1 тис. RON

vs 104 тис. RON

≈ 18,1 тис. €

Capitaluri proprii (2025)

3,58 млн RON

vs 3,82 млн RON

≈ 711 тис. €

Angajați (2025)

11
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
3 247 143
≈ 644 тис. €
91 082
≈ 18,1 тис. €
11
2024
3 072 586
≈ 618 тис. €
103 678
≈ 20,8 тис. €
10
2023
3 291 742
≈ 665 тис. €
970 182
≈ 196 тис. €
12
2022
3 120 626
≈ 633 тис. €
936 258
≈ 190 тис. €
6
2021
4 890 406
≈ 994 тис. €
1 040 525
≈ 211 тис. €
13
2020
3 168 141
≈ 655 тис. €
615 342
≈ 127 тис. €
13
2019
3 063 040
≈ 646 тис. €
139 251
≈ 29,3 тис. €
13
2018
2 051 618
≈ 441 тис. €
138 783
≈ 29,8 тис. €
11
2017
2 130 813
≈ 466 тис. €
52 814
≈ 11,6 тис. €
11
2016
1 635 483
≈ 364 тис. €
104 607
≈ 23,3 тис. €
10
2015
1 045 543
≈ 235 тис. €
4 586
≈ 1,03 тис. €
8
2014
806 312
≈ 181 тис. €
19 724
≈ 4,44 тис. €
4
2013
622 559
≈ 141 тис. €
23 394
≈ 5,29 тис. €
3
2012
429 753
≈ 96,4 тис. €
30 137
≈ 6,76 тис. €
2

Джерело: ANAF bilanț · оновлено 16 вересня 2026 р. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Фінансові показники 2025

Чиста рентабельність

2,8%

Рентабельність власного капіталу (ROE)

2,5%

Коефіцієнт поточної ліквідності

2,29

Оборотність активів

0,74

Виторг на співробітника

295 тис. RON

Повний багаторічний аналіз, Altman Z′, тренди та висновок → Фінансове здоров'яPro

Istoric

Періоди ПДВ

ЗПоДеталі
2004-03-11—

Întrebări frecvente

Cum verific firma LINEA CONSTRUCT SRL după CUI?

Cauți CUI 16223203. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru LINEA CONSTRUCT SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru LINEA CONSTRUCT SRL?

Datele de facturare sunt denumirea LINEA CONSTRUCT SRL, CUI 16223203, nr. Reg. Com. J2004000252335, sediu Sat Marginea, Comuna Marginea, Suceava.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are LINEA CONSTRUCT SRL în 2025?

LINEA CONSTRUCT SRL (CUI 16223203) a avut o marjă de profit net de 2,8% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).