Повернутися до пошуку

C & M SOLUTIONS SRL

АктивнаЗареєстрована як платник ПДВ

C & M SOLUTIONS SRL este o companie înființată în anul 2004 cu sediul în municipiul Timișoara. Pentru anul 2024, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 1.663.395 lei și un profit net de 618.955 lei cu 5 angajați.Резюме, автоматично згенероване на основі публічних даних ANAF/ONRC

CUI: 16148314 · Фінансове здоров'я

Рейтинг 2025: Timiș #4711CAEN 6202 #247

Загальна інформація

НазваC & M SOLUTIONS SRL
CUI16148314
Реєстраційний №J2004000378356
АдресаVASILE ALECSANDRI, 7, Municipiul Timişoara, Timiş
Основний код CAEN6220
Авторизовані коди CAEN4650582961206210622062906310639163927020829995109540
Дата реєстрації17/02/2004
Фіскальний органAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Правова формаSRL
Форма власностіPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Вебсайт

Це ваша компанія? Підтвердьте право власності на сайт і отримайте бейдж Верифіковано!

Підтвердьте право на сайт компанії, отримайте бейдж Верифіковано та з'являйтеся з офіційним посиланням замість пошуку в Google.

Підтвердити сайт

Безкоштовно при підтвердженні

Значок «Підтверджено»Згода на cookiesЗначок ANPC (SAL)Перевірка видимості в AI
Пошук у Google
Джерело: ONRC (data.gov.ro) · оновлено 21 жовтня 2026 р.

Адміністратори та законні представники

Джерело: ONRC

ПДВ

Зареєстрована як платник ПДВ

Статус ONRC

Funcțiune

Статус

Активний платник податків

Розщеплений ПДВ

Не застосовує розщеплений ПДВ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

1,61 млн RON

vs 1,66 млн RON

≈ 320 тис. €

Profit net (2025)

534 тис. RON

vs 619 тис. RON

≈ 106 тис. €

Capitaluri proprii (2025)

548 тис. RON

vs 631 тис. RON

≈ 109 тис. €

Angajați (2025)

5
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
1 610 098
≈ 320 тис. €
534 299
≈ 106 тис. €
5
2024
1 663 395
≈ 334 тис. €
618 955
≈ 124 тис. €
5
2023
1 462 825
≈ 296 тис. €
606 244
≈ 123 тис. €
5
2022
1 313 761
≈ 266 тис. €
407 863
≈ 82,7 тис. €
5
2021
1 365 180
≈ 277 тис. €
572 585
≈ 116 тис. €
4
2020
1 231 555
≈ 255 тис. €
602 323
≈ 125 тис. €
4
2019
1 091 522
≈ 230 тис. €
470 673
≈ 99,2 тис. €
4
2018
1 170 863
≈ 252 тис. €
569 755
≈ 122 тис. €
5
2017
837 746
≈ 183 тис. €
312 809
≈ 68,5 тис. €
5
2016
809 175
≈ 180 тис. €
239 967
≈ 53,4 тис. €
5
2015
829 768
≈ 187 тис. €
205 695
≈ 46,3 тис. €
5
2014
738 713
≈ 166 тис. €
151 380
≈ 34,1 тис. €
6
2013
689 266
≈ 156 тис. €
130 491
≈ 29,5 тис. €
5
2012
760 242
≈ 171 тис. €
201 959
≈ 45,3 тис. €
4

Джерело: ANAF bilanț · оновлено 16 вересня 2026 р. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Фінансові показники 2025

Чиста рентабельність

33,2%

Рентабельність власного капіталу (ROE)

97,4%

Коефіцієнт поточної ліквідності

1,13

Оборотність активів

1,38

Виторг на співробітника

322 тис. RON

Повний багаторічний аналіз, Altman Z′, тренди та висновок → Фінансове здоров'яPro

Istoric

Періоди ПДВ

ЗПоДеталі
2004-02-18—

Întrebări frecvente

Cum verific firma C & M SOLUTIONS SRL după CUI?

Cauți CUI 16148314. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru C & M SOLUTIONS SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru C & M SOLUTIONS SRL?

Datele de facturare sunt denumirea C & M SOLUTIONS SRL, CUI 16148314, nr. Reg. Com. J2004000378356, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are C & M SOLUTIONS SRL în 2025?

C & M SOLUTIONS SRL (CUI 16148314) a avut o marjă de profit net de 33,2% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).