Повернутися до пошуку

SOCIETATEA NATIONALA A SARII SA

АктивнаЗареєстрована як платник ПДВ

SOCIETATEA NATIONALA A SARII SA are sediul în București Sectorul 1 și a fost înființată în anul 1991. În anul 2024, compania a înregistrat o cifră de afaceri de 453.016.633 lei și un profit net de 111.315.377 lei cu 1345 angajați.Резюме, автоматично згенероване на основі публічних даних ANAF/ONRC

CUI: 1590430 · Фінансове здоров'я

Distincții top 103 distincții · surse ONRC + bilanțuri MFP

Рейтинг 2025: Румунія #754București #340CAEN 0893 #1

Загальна інформація

НазваSOCIETATEA NATIONALA A SARII SA
CUI1590430
Реєстраційний №J2010004607408
АдресаVICTORIEI, 220, Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti
Основний код CAEN893
Дата реєстрації05/05/2010
Фіскальний органDirecţia Generală de Administrare a Marilor Contribuabili
Правова формаSA
Форма власностіPROPR.MIXTA-DE STAT SI PRIVAT AUTOHTON
Вебсайт

Це ваша компанія? Підтвердьте право власності на сайт і отримайте бейдж Верифіковано!

Підтвердьте право на сайт компанії, отримайте бейдж Верифіковано та з'являйтеся з офіційним посиланням замість пошуку в Google.

Підтвердити сайт

Безкоштовно при підтвердженні

Значок «Підтверджено»Згода на cookiesЗначок ANPC (SAL)Перевірка видимості в AI
Пошук у Google
Джерело: ONRC (data.gov.ro) · оновлено 7 листопада 2026 р.

Адміністратори та законні представники

Джерело: ONRC
CHEȚA VOICUadministrator
DOROBANTU GEORGE-DUMITRUadministrator provizoriu
FĂNIŢĂ GABRIELA-ALINAadministrator provizoriu
UNGUREANU ROCSANA-DOLORESadministrator provizoriu
CHEŢA VOICUadministrator provizoriu
HASCHKA LUIZA-MIHAELAadministrator provizoriu

ПДВ

Зареєстрована як платник ПДВ

Статус ONRC

Funcțiune

Статус

Активний платник податків

Розщеплений ПДВ

Не застосовує розщеплений ПДВ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

393 млн RON

vs 453 млн RON

≈ 78 млн €

Profit net (2025)

66,9 млн RON

vs 111 млн RON

≈ 13,3 млн €

Capitaluri proprii (2025)

562 млн RON

vs 616 млн RON

≈ 112 млн €

Angajați (2025)

1 277
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
392 913 235
≈ 78 млн €
66 927 161
≈ 13,3 млн €
1 277
2024
453 016 633
≈ 91,1 млн €
111 315 377
≈ 22,4 млн €
1 345
2023
482 211 052
≈ 97,5 млн €
130 575 621
≈ 26,4 млн €
1 394
2022
498 099 493
≈ 101 млн €
120 749 395
≈ 24,5 млн €
1 410
2021
364 931 503
≈ 74,2 млн €
60 191 050
≈ 12,2 млн €
1 437
2020
251 260 534
≈ 51,9 млн €
11 481 766
≈ 2,37 млн €
1 488
2019
380 781 608
≈ 80,2 млн €
76 955 788
≈ 16,2 млн €
1 617
2018
407 025 529
≈ 87,5 млн €
76 383 983
≈ 16,4 млн €
1 611
2017
371 494 641
≈ 81,3 млн €
86 403 177
≈ 18,9 млн €
1 612
2016
297 103 325
≈ 66,2 млн €
30 107 838
≈ 6,7 млн €
1 658
2015
301 571 976
≈ 67,8 млн €
15 844 191
≈ 3,56 млн €
1 687
2014
277 371 582
≈ 62,4 млн €
24 531 393
≈ 5,52 млн €
1 751
2013
299 312 408
≈ 67,7 млн €
42 796 957
≈ 9,68 млн €
1 813
2012
272 036 716
≈ 61 млн €
20 781 362
≈ 4,66 млн €
1 870

Джерело: ANAF bilanț · оновлено 16 вересня 2026 р. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Фінансові показники 2025

Чиста рентабельність

17%

Рентабельність власного капіталу (ROE)

11,9%

Коефіцієнт поточної ліквідності

3,63

Оборотність активів

0,57

Виторг на співробітника

308 тис. RON

Повний багаторічний аналіз, Altman Z′, тренди та висновок → Фінансове здоров'яPro

Istoric

Періоди ПДВ

ЗПоДеталі
1993-07-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma SOCIETATEA NATIONALA A SARII SA după CUI?

Cauți CUI 1590430. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru SOCIETATEA NATIONALA A SARII SA: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru SOCIETATEA NATIONALA A SARII SA?

Datele de facturare sunt denumirea SOCIETATEA NATIONALA A SARII SA, CUI 1590430, nr. Reg. Com. J2010004607408, sediu Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are SOCIETATEA NATIONALA A SARII SA în 2025?

SOCIETATEA NATIONALA A SARII SA (CUI 1590430) a avut o marjă de profit net de 17% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).