CENTRUL DE MEDICINA MUNCII DR.BĂCEAN SRL
CENTRUL DE MEDICINA MUNCII DR.BĂCEAN SRL este o societate cu sediul în municipiul Timișoara înfiinată în anul 2003. În anul 2025 cifra de afaceri a fost de 373.178 lei cu un profit net de 121.628 lei și 2 angajați.Резюме, автоматично згенероване на основі публічних даних ANAF/ONRC
CUI: 15880361 · Фінансове здоров'я
Рейтинг 2025: Timiș #12406CAEN 8622 #5151
Загальна інформація
Це ваша компанія? Підтвердьте право власності на сайт і отримайте бейдж Верифіковано!
Підтвердьте право на сайт компанії, отримайте бейдж Верифіковано та з'являйтеся з офіційним посиланням замість пошуку в Google.
Безкоштовно при підтвердженні
Адміністратори та законні представники
Джерело: ONRCПДВ
Не є платником ПДВ
Статус ONRC
Funcțiune
Статус
Активний платник податків
Розщеплений ПДВ
Не застосовує розщеплений ПДВ
Date Financiare
Cifră afaceri (2025)
373 тис. RON
≈ 74,1 тис. €
Profit net (2025)
122 тис. RON
≈ 24,1 тис. €
Capitaluri proprii (2025)
122 тис. RON
≈ 24,2 тис. €
Angajați (2025)
| An | Cifră afaceri | Profit net | Ang. |
|---|---|---|---|
| 2025 | 373 178 ≈ 74,1 тис. € | 121 628 ≈ 24,1 тис. € | 2 |
| 2024 | 408 507 ≈ 82,1 тис. € | 102 150 ≈ 20,5 тис. € | 2 |
| 2023 | 407 219 ≈ 82,3 тис. € | 133 606 ≈ 27 тис. € | 3 |
| 2022 | 464 899 ≈ 94,3 тис. € | 96 940 ≈ 19,7 тис. € | 6 |
| 2021 | 452 693 ≈ 92 тис. € | 95 489 ≈ 19,4 тис. € | 5 |
| 2020 | 515 382 ≈ 107 тис. € | 253 887 ≈ 52,5 тис. € | 3 |
| 2019 | 436 153 ≈ 91,9 тис. € | 53 135 ≈ 11,2 тис. € | 4 |
| 2018 | 430 047 ≈ 92,4 тис. € | 67 995 ≈ 14,6 тис. € | 4 |
| 2017 | 480 828 ≈ 105 тис. € | 130 541 ≈ 28,6 тис. € | 5 |
| 2016 | 417 961 ≈ 93,1 тис. € | 97 310 ≈ 21,7 тис. € | 6 |
| 2015 | 482 447 ≈ 109 тис. € | 142 997 ≈ 32,2 тис. € | 6 |
| 2014 | 408 253 ≈ 91,9 тис. € | 102 705 ≈ 23,1 тис. € | 9 |
| 2013 | 447 563 ≈ 101 тис. € | 126 754 ≈ 28,7 тис. € | — |
| 2012 | 376 836 ≈ 84,6 тис. € | -17 361 ≈ -3,9 тис. € | — |
Джерело: ANAF bilanț · оновлено 16 вересня 2026 р. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR
Фінансові показники 2025
Чиста рентабельність
32,6%
Рентабельність власного капіталу (ROE)
99,8%
Коефіцієнт поточної ліквідності
2,16
Оборотність активів
1,98
Виторг на співробітника
187 тис. RON
Istoric
Vezi și
Firme similare cu același CAEN
Та сама адреса
Компанії зі спільними керівниками
- 2NATURA SRL
Спільний керівник: VIŞAN DOINA
- ARGINT SILVER SRL
Спільний керівник: BĂCEAN AUREL IOAN
- LABORATOR CLINIC DR.BACEAN SRL
Спільний керівник: BĂCEAN AUREL IOAN
- CENTRUL MEDICAL DR.BACEAN SRL
Спільний керівник: BĂCEAN AUREL IOAN
- PIXEL SRL
Спільний керівник: BĂCEAN AUREL IOAN
Întrebări frecvente
Cum verific firma CENTRUL DE MEDICINA MUNCII DR.BĂCEAN SRL după CUI?
Cauți CUI 15880361. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru CENTRUL DE MEDICINA MUNCII DR.BĂCEAN SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.
Care sunt datele de facturare pentru CENTRUL DE MEDICINA MUNCII DR.BĂCEAN SRL?
Datele de facturare sunt denumirea CENTRUL DE MEDICINA MUNCII DR.BĂCEAN SRL, CUI 15880361, nr. Reg. Com. J35/2585/2003, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.
DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?
Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.
Ce marjă de profit net are CENTRUL DE MEDICINA MUNCII DR.BĂCEAN SRL în 2025?
CENTRUL DE MEDICINA MUNCII DR.BĂCEAN SRL (CUI 15880361) a avut o marjă de profit net de 32,6% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).