Повернутися до пошуку

ABIL CONT SRL

Активна

ABIL CONT SRL este o companie înființată în anul 2003 cu sediul în municipiul Deva, județul Hunedoara. Activitatea principală este codul CAEN 6920, iar în anul 2025 firma a înregistrat o cifră de afaceri de 108.800 lei și un profit net de 28.965 lei.Резюме, автоматично згенероване на основі публічних даних ANAF/ONRC

CUI: 15843541 · Фінансове здоров'я

Рейтинг 2025: Hunedoara #6860CAEN 6920 #9409

Загальна інформація

НазваABIL CONT SRL
CUI15843541
Реєстраційний №J2003001320207
АдресаStr. ZĂVOI, 8, Municipiul Deva, Hunedoara
Основний код CAEN6920
Дата реєстрації29/10/2003
Фіскальний органAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Hunedoara
Правова формаSRL
Форма власностіPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Вебсайт

Це ваша компанія? Підтвердьте право власності на сайт і отримайте бейдж Верифіковано!

Підтвердьте право на сайт компанії, отримайте бейдж Верифіковано та з'являйтеся з офіційним посиланням замість пошуку в Google.

Підтвердити сайт

Безкоштовно при підтвердженні

Значок «Підтверджено»Згода на cookiesЗначок ANPC (SAL)Перевірка видимості в AI
Пошук у Google
Джерело: ONRC (data.gov.ro) · оновлено 21 жовтня 2026 р.

Адміністратори та законні представники

Джерело: ONRC
MISCOIU DORINAadministrator

ПДВ

Не є платником ПДВ

Статус ONRC

Funcțiune

Статус

Активний платник податків

Розщеплений ПДВ

Не застосовує розщеплений ПДВ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

109 тис. RON

vs 109 тис. RON

≈ 21,6 тис. €

Profit net (2025)

29 тис. RON

vs 29,9 тис. RON

≈ 5,75 тис. €

Capitaluri proprii (2025)

69,2 тис. RON

vs 42,9 тис. RON

≈ 13,7 тис. €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
108 800
≈ 21,6 тис. €
28 965
≈ 5,75 тис. €
1
2024
108 900
≈ 21,9 тис. €
29 884
≈ 6,01 тис. €
—
2023
105 500
≈ 21,3 тис. €
-88 475
≈ -17,9 тис. €
1
2022
74 730
≈ 15,2 тис. €
54 083
≈ 11 тис. €
—
2021
69 540
≈ 14,1 тис. €
48 051
≈ 9,77 тис. €
—
2020
70 440
≈ 14,6 тис. €
-253 748
≈ -52,5 тис. €
—
2019
72 240
≈ 15,2 тис. €
46 641
≈ 9,83 тис. €
—
2018
71 280
≈ 15,3 тис. €
28 714
≈ 6,17 тис. €
0
2017
70 800
≈ 15,5 тис. €
63 049
≈ 13,8 тис. €
1
2016
70 800
≈ 15,8 тис. €
49 639
≈ 11,1 тис. €
1
2015
70 500
≈ 15,9 тис. €
43 792
≈ 9,85 тис. €
1
2014
72 000
≈ 16,2 тис. €
61 432
≈ 13,8 тис. €
0
2013
72 004
≈ 16,3 тис. €
60 521
≈ 13,7 тис. €
1
2012
61 423
≈ 13,8 тис. €
-12 701
≈ -2,85 тис. €
2

Джерело: ANAF bilanț · оновлено 16 вересня 2026 р. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Фінансові показники 2025

Чиста рентабельність

26,6%

Рентабельність власного капіталу (ROE)

41,8%

Коефіцієнт поточної ліквідності

12,19

Оборотність активів

1,44

Виторг на співробітника

109 тис. RON

Повний багаторічний аналіз, Altman Z′, тренди та висновок → Фінансове здоров'яPro

Istoric

Періоди ПДВ

ЗПоДеталі
2003-10-312013-04-26Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata la cererea persoanei impozabile, potrivit dispozitiilor din Legea nr.571/2003 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare

Întrebări frecvente

Cum verific firma ABIL CONT SRL după CUI?

Cauți CUI 15843541. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru ABIL CONT SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru ABIL CONT SRL?

Datele de facturare sunt denumirea ABIL CONT SRL, CUI 15843541, nr. Reg. Com. J2003001320207, sediu Municipiul Deva, Hunedoara.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are ABIL CONT SRL în 2025?

ABIL CONT SRL (CUI 15843541) a avut o marjă de profit net de 26,6% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).