BAWI CONSTRUCTION S.R.L.
BAWI CONSTRUCTION S.R.L. este o firmă înființată în anul 2003 cu sediul în București Sectorul 1. În anul 2025, compania a înregistrat o cifră de afaceri de 229.209.441 lei și un număr de 200 angajați.Резюме, автоматично згенероване на основі публічних даних ANAF/ONRC
CUI: 15687329 · Фінансове здоров'я
Рейтинг 2025: București #567CAEN 4212 #4
Загальні дані
Це ваша компанія? Підтвердьте право власності на сайт і отримайте бейдж Верифіковано!
Підтвердьте право на сайт компанії, отримайте бейдж Верифіковано та з'являйтеся з офіційним посиланням замість пошуку в Google.
Безкоштовно при підтвердженні
Адміністратори та представники
Джерело: ONRCПДВ
Зареєстрована як платник ПДВ
Статус ONRC
Funcțiune
Статус
Активний платник податків
Розщеплений ПДВ
Не застосовує розщеплений ПДВ
Date Financiare
Cifră afaceri (2025)
229 млн RON
≈ 45,5 млн €
Profit net (2025)
43,5 млн RON
≈ 8,63 млн €
Capitaluri proprii (2025)
96,5 млн RON
≈ 19,2 млн €
Angajați (2025)
2025
229 млн RON
| 2012 | 30,8 млн RON | Profit net: -2,05 млн RON |
|---|---|---|
| 2013 | 20,5 млн RON | Profit net: -3,45 млн RON |
| 2014 | 14,5 млн RON | Profit net: -4,76 млн RON |
| 2015 | 33,5 млн RON | Profit net: -741 тис. RON |
| 2016 | 33,1 млн RON | Profit net: -712 тис. RON |
| 2017 | 17,5 млн RON | Profit net: -7,44 млн RON |
| 2018 | 42,6 млн RON | Profit net: -1,44 млн RON |
| 2019 | 55,2 млн RON | Profit net: 41,1 тис. RON |
| 2020 | 90 млн RON | Profit net: 9,65 млн RON |
| 2021 | 80,5 млн RON | Profit net: 4,27 млн RON |
| 2022 | 151 млн RON | Profit net: 21 млн RON |
| 2023 | 183 млн RON | Profit net: 26,3 млн RON |
| 2024 | 162 млн RON | Profit net: 26,6 млн RON |
| 2025 | 229 млн RON | Profit net: 43,5 млн RON |
| An | Cifră afaceri | Profit net | Ang. |
|---|---|---|---|
| 2025 | 229 209 441 ≈ 45,5 млн € | 43 494 484 ≈ 8,63 млн € | 200 |
| 2024 | 161 972 921 ≈ 32,6 млн € | 26 634 644 ≈ 5,35 млн € | 166 |
| 2023 | 182 967 491 ≈ 37 млн € | 26 323 740 ≈ 5,32 млн € | 161 |
| 2022 | 151 354 691 ≈ 30,7 млн € | 21 027 677 ≈ 4,26 млн € | 151 |
| 2021 | 80 510 733 ≈ 16,4 млн € | 4 273 614 ≈ 869 тис. € | 161 |
| 2020 | 89 963 656 ≈ 18,6 млн € | 9 646 624 ≈ 1,99 млн € | 166 |
| 2019 | 55 212 764 ≈ 11,6 млн € | 41 098 ≈ 8,66 тис. € | 155 |
| 2018 | 42 595 776 ≈ 9,15 млн € | -1 438 011 ≈ -309 тис. € | 150 |
| 2017 | 17 483 962 ≈ 3,83 млн € | -7 439 457 ≈ -1,63 млн € | 120 |
| 2016 | 33 067 999 ≈ 7,36 млн € | -711 553 ≈ -158 тис. € | 140 |
| 2015 | 33 474 314 ≈ 7,53 млн € | -741 491 ≈ -167 тис. € | 153 |
| 2014 | 14 506 960 ≈ 3,26 млн € | -4 757 162 ≈ -1,07 млн € | 121 |
| 2013 | 20 507 597 ≈ 4,64 млн € | -3 445 297 ≈ -780 тис. € | 140 |
| 2012 | 30 835 625 ≈ 6,92 млн € | -2 050 140 ≈ -460 тис. € | 151 |
Джерело: ANAF bilanț · оновлено 16 вересня 2026 р. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR
Фінансові показники 2025
Чиста рентабельність
19%
Рентабельність власного капіталу (ROE)
45,1%
Коефіцієнт поточної ліквідності
1,34
Оборотність активів
0,88
Виторг на співробітника
1,15 млн RON
Istoric
Vezi și
Firme similare cu același CAEN
Та сама адреса
Компанії зі спільними керівниками
- STRABAG CONSTRUCTII FEROVIARE S.R.L.
Спільний керівник: KONTIĆ BORIS
- LUCRARI MECANIZATE DE CAI FERATE (L.M.C.F.) SRL
Спільний керівник: DANIEL BIRSAN
Періоди ПДВ
| З | По | Деталі |
|---|---|---|
| 2003-08-22 | — |
Întrebări frecvente
Cum verific firma BAWI CONSTRUCTION S.R.L. după CUI?
Cauți CUI 15687329. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru BAWI CONSTRUCTION S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.
Care sunt datele de facturare pentru BAWI CONSTRUCTION S.R.L.?
Datele de facturare sunt denumirea BAWI CONSTRUCTION S.R.L., CUI 15687329, nr. Reg. Com. J2003011541405, sediu Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti.
DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?
Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.
Ce marjă de profit net are BAWI CONSTRUCTION S.R.L. în 2025?
BAWI CONSTRUCTION S.R.L. (CUI 15687329) a avut o marjă de profit net de 19% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).