Повернутися до пошуку

PADUREA DE ARGINT SRL

АктивнаЗареєстрована як платник ПДВ

PADUREA DE ARGINT SRL este o firmă înființată în anul 2003 cu sediul în Sat Vatra Moldoviţei, Comuna Vatra Moldoviţei, Suceava. În anul 2025, compania a înregistrat o cifră de afaceri de 2.560.128 lei și un profit net de 712.114 lei cu 15 angajați.Резюме, автоматично згенероване на основі публічних даних ANAF/ONRC

CUI: 15257887 · Фінансове здоров'я

Рейтинг 2025: Suceava #2145CAEN 0220 #469

Загальна інформація

НазваPADUREA DE ARGINT SRL
CUI15257887
Реєстраційний №J2003000171334
АдресаMănăstirii, 10, Sat Vatra Moldoviţei, Comuna Vatra Moldoviţei, Suceava
Основний код CAEN220
Дата реєстрації03/03/2003
Фіскальний органUnitatea Fiscală Municipală Câmpulung Moldovenesc
Правова формаSRL
Форма власностіPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Вебсайт

Це ваша компанія? Підтвердьте право власності на сайт і отримайте бейдж Верифіковано!

Підтвердьте право на сайт компанії, отримайте бейдж Верифіковано та з'являйтеся з офіційним посиланням замість пошуку в Google.

Підтвердити сайт

Безкоштовно при підтвердженні

Значок «Підтверджено»Згода на cookiesЗначок ANPC (SAL)Перевірка видимості в AI
Пошук у Google
Джерело: ONRC (data.gov.ro) · оновлено 21 жовтня 2026 р.

Адміністратори та законні представники

Джерело: ONRC

ПДВ

Зареєстрована як платник ПДВ

Статус ONRC

Funcțiune

Статус

Активний платник податків

Розщеплений ПДВ

Не застосовує розщеплений ПДВ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

2,56 млн RON

vs 2,41 млн RON

≈ 508 тис. €

Profit net (2025)

712 тис. RON

vs 1,28 млн RON

≈ 141 тис. €

Capitaluri proprii (2025)

1,11 млн RON

vs 1,68 млн RON

≈ 221 тис. €

Angajați (2025)

15
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
2 560 128
≈ 508 тис. €
712 114
≈ 141 тис. €
15
2024
2 411 574
≈ 485 тис. €
1 280 617
≈ 257 тис. €
14
2023
1 335 246
≈ 270 тис. €
573 509
≈ 116 тис. €
8
2022
2 640 162
≈ 535 тис. €
1 283 135
≈ 260 тис. €
19
2021
1 332 789
≈ 271 тис. €
582 084
≈ 118 тис. €
9
2020
1 752 185
≈ 362 тис. €
783 458
≈ 162 тис. €
17
2019
1 582 483
≈ 333 тис. €
682 093
≈ 144 тис. €
12
2018
1 816 643
≈ 390 тис. €
956 744
≈ 206 тис. €
14
2017
1 448 111
≈ 317 тис. €
598 738
≈ 131 тис. €
10
2016
1 138 794
≈ 254 тис. €
154 360
≈ 34,4 тис. €
12
2015
1 343 202
≈ 302 тис. €
273 297
≈ 61,5 тис. €
10
2014
1 054 171
≈ 237 тис. €
87 290
≈ 19,6 тис. €
11
2013
814 503
≈ 184 тис. €
2 747
≈ 622 €
9
2012
950 583
≈ 213 тис. €
185 308
≈ 41,6 тис. €
9

Джерело: ANAF bilanț · оновлено 16 вересня 2026 р. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Фінансові показники 2025

Чиста рентабельність

27,8%

Рентабельність власного капіталу (ROE)

64,1%

Коефіцієнт поточної ліквідності

3,4

Оборотність активів

1,9

Виторг на співробітника

171 тис. RON

Повний багаторічний аналіз, Altman Z′, тренди та висновок → Фінансове здоров'яPro

Istoric

Періоди ПДВ

ЗПоДеталі
2007-03-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma PADUREA DE ARGINT SRL după CUI?

Cauți CUI 15257887. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru PADUREA DE ARGINT SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru PADUREA DE ARGINT SRL?

Datele de facturare sunt denumirea PADUREA DE ARGINT SRL, CUI 15257887, nr. Reg. Com. J2003000171334, sediu Sat Vatra Moldoviţei, Comuna Vatra Moldoviţei, Suceava.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are PADUREA DE ARGINT SRL în 2025?

PADUREA DE ARGINT SRL (CUI 15257887) a avut o marjă de profit net de 27,8% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).