Повернутися до пошуку
АктивнаЗареєстрована як платник ПДВ

ZARIS SRL este o companie înființată în anul 2003 cu sediul în satul Vișoara, comuna Alexandru cel Bun, județul Neamț. Activitatea principală este codul CAEN 6290, iar în anul 2025 cifra de afaceri a fost de 151.943 lei cu un profit net de 17.407 lei.Резюме, автоматично згенероване на основі публічних даних ANAF/ONRC

CUI: 15228881 · Фінансове здоров'я

Рейтинг 2025: Neamț #6701CAEN 6290 #593

Загальна інформація

НазваZARIS SRL
CUI15228881
Реєстраційний №J2003000219270
АдресаCRANGULUI, 1, Sat Viişoara, Comuna Alexandru cel Bun, Neamţ
Основний код CAEN6290
Авторизовані коди CAEN331246504740582962106220629063106391639282409510
Дата реєстрації19/02/2003
Фіскальний органAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Neamţ
Правова формаSRL
Форма власностіPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Вебсайт

Це ваша компанія? Підтвердьте право власності на сайт і отримайте бейдж Верифіковано!

Підтвердьте право на сайт компанії, отримайте бейдж Верифіковано та з'являйтеся з офіційним посиланням замість пошуку в Google.

Підтвердити сайт

Безкоштовно при підтвердженні

Значок «Підтверджено»Згода на cookiesЗначок ANPC (SAL)Перевірка видимості в AI
Пошук у Google
Джерело: ONRC (data.gov.ro) · оновлено 21 жовтня 2026 р.

Адміністратори та законні представники

Джерело: ONRC
ZAMĂ CĂTĂLINadministrator

ПДВ

Зареєстрована як платник ПДВ

Статус ONRC

Funcțiune

Статус

Активний платник податків

Розщеплений ПДВ

Не застосовує розщеплений ПДВ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

152 тис. RON

vs 145 тис. RON

≈ 30,2 тис. €

Profit net (2025)

17,4 тис. RON

vs 2,88 тис. RON

≈ 3,45 тис. €

Capitaluri proprii (2025)

94,9 тис. RON

vs 139 тис. RON

≈ 18,8 тис. €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
151 943
≈ 30,2 тис. €
17 407
≈ 3,45 тис. €
1
2024
144 728
≈ 29,1 тис. €
2 876
≈ 578 €
1
2023
132 767
≈ 26,8 тис. €
29 896
≈ 6,04 тис. €
1
2022
125 731
≈ 25,5 тис. €
3 247
≈ 658 €
0
2020
83 977
≈ 17,4 тис. €
55 095
≈ 11,4 тис. €
—
2019
168 456
≈ 35,5 тис. €
70 852
≈ 14,9 тис. €
—
2018
104 425
≈ 22,4 тис. €
60 631
≈ 13 тис. €
0
2017
89 624
≈ 19,6 тис. €
33 853
≈ 7,41 тис. €
1
2016
119 365
≈ 26,6 тис. €
23 506
≈ 5,23 тис. €
1
2015
215 806
≈ 48,6 тис. €
14 231
≈ 3,2 тис. €
1
2014
319 235
≈ 71,8 тис. €
25 578
≈ 5,75 тис. €
2
2013
295 289
≈ 66,8 тис. €
18 186
≈ 4,12 тис. €
1
2012
179 643
≈ 40,3 тис. €
2 289
≈ 514 €
2
2021За цей рік баланс не подано (підтверджено ANAF).

Джерело: ANAF bilanț · оновлено 16 вересня 2026 р. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Фінансові показники 2025

Чиста рентабельність

11,5%

Рентабельність власного капіталу (ROE)

18,3%

Коефіцієнт поточної ліквідності

11,26

Оборотність активів

1,48

Виторг на співробітника

152 тис. RON

Повний багаторічний аналіз, Altman Z′, тренди та висновок → Фінансове здоров'яPro

Istoric

Періоди ПДВ

ЗПоДеталі
2021-08-05—
2003-02-212016-07-31Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata din oficiu, potrivit dispozitiilor Art.316 alin.(11) lit.d) din Legea nr.227/2015 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare

Întrebări frecvente

Cum verific firma ZARIS SRL după CUI?

Cauți CUI 15228881. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru ZARIS SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru ZARIS SRL?

Datele de facturare sunt denumirea ZARIS SRL, CUI 15228881, nr. Reg. Com. J2003000219270, sediu Sat Viişoara, Comuna Alexandru cel Bun, Neamţ.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are ZARIS SRL în 2025?

ZARIS SRL (CUI 15228881) a avut o marjă de profit net de 11,5% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).