Повернутися до пошуку

VAŞAR SRL

Активна

VAŞAR SRL este o companie înființată în anul 2003 cu sediul în Municipiul Timișoara. Activitatea principală este codul CAEN 6202 și în anul 2025 a înregistrat o cifră de afaceri de 103.364 lei.Резюме, автоматично згенероване на основі публічних даних ANAF/ONRC

CUI: 15206697 · Фінансове здоров'я

Рейтинг 2025: Timiș #22672CAEN 6202 #2100

Загальна інформація

НазваVAŞAR SRL
CUI15206697
Реєстраційний №J2003000352357
АдресаStr. BUCEGI, 8, Municipiul Timişoara, Timiş
Основний код CAEN6220
Авторизовані коди CAEN46505821582962106220629063106391
Дата реєстрації12/02/2003
Фіскальний органAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Правова формаSRL
Форма власностіPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Вебсайт

Це ваша компанія? Підтвердьте право власності на сайт і отримайте бейдж Верифіковано!

Підтвердьте право на сайт компанії, отримайте бейдж Верифіковано та з'являйтеся з офіційним посиланням замість пошуку в Google.

Підтвердити сайт

Безкоштовно при підтвердженні

Значок «Підтверджено»Згода на cookiesЗначок ANPC (SAL)Перевірка видимості в AI
Пошук у Google
Джерело: ONRC (data.gov.ro) · оновлено 21 жовтня 2026 р.

Адміністратори та законні представники

Джерело: ONRC

ПДВ

Не є платником ПДВ

Статус ONRC

Funcțiune

Статус

Активний платник податків

Розщеплений ПДВ

Не застосовує розщеплений ПДВ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

103 тис. RON

vs 83,9 тис. RON

≈ 20,5 тис. €

Profit net (2025)

26,7 тис. RON

vs 16,4 тис. RON

≈ 5,29 тис. €

Capitaluri proprii (2025)

26,9 тис. RON

vs 21 тис. RON

≈ 5,34 тис. €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
103 364
≈ 20,5 тис. €
26 660
≈ 5,29 тис. €
1
2024
83 850
≈ 16,9 тис. €
16 438
≈ 3,3 тис. €
1
2023
85 776
≈ 17,3 тис. €
27 480
≈ 5,56 тис. €
1
2022
56 300
≈ 11,4 тис. €
35 946
≈ 7,29 тис. €
1
2021
37 300
≈ 7,58 тис. €
7 524
≈ 1,53 тис. €
0
2020
58 600
≈ 12,1 тис. €
20 438
≈ 4,23 тис. €
0
2019
61 231
≈ 12,9 тис. €
23 928
≈ 5,04 тис. €
0
2018
56 916
≈ 12,2 тис. €
23 827
≈ 5,12 тис. €
—
2017
43 787
≈ 9,59 тис. €
22 588
≈ 4,94 тис. €
—
2016
31 101
≈ 6,93 тис. €
13 372
≈ 2,98 тис. €
—
2015
39 497
≈ 8,89 тис. €
8 767
≈ 1,97 тис. €
—
2014
42 778
≈ 9,62 тис. €
-5 827
≈ -1,31 тис. €
—
2013
48 850
≈ 11,1 тис. €
3 622
≈ 820 €
—
2012
42 869
≈ 9,62 тис. €
-2 285
≈ -513 €
—

Джерело: ANAF bilanț · оновлено 16 вересня 2026 р. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Фінансові показники 2025

Чиста рентабельність

25,8%

Рентабельність власного капіталу (ROE)

99,1%

Коефіцієнт поточної ліквідності

1,49

Оборотність активів

1,31

Виторг на співробітника

103 тис. RON

Повний багаторічний аналіз, Altman Z′, тренди та висновок → Фінансове здоров'яPro

Istoric

Întrebări frecvente

Cum verific firma VAŞAR SRL după CUI?

Cauți CUI 15206697. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru VAŞAR SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru VAŞAR SRL?

Datele de facturare sunt denumirea VAŞAR SRL, CUI 15206697, nr. Reg. Com. J2003000352357, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are VAŞAR SRL în 2025?

VAŞAR SRL (CUI 15206697) a avut o marjă de profit net de 25,8% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).