Повернутися до пошуку

MEDICALI'S SRL

АктивнаЗареєстрована як платник ПДВ

MEDICALI'S SRL este o companie înființată în anul 2002 cu sediul în municipiul Timișoara. În anul 2025, entitatea a înregistrat o cifră de afaceri de 561.569 lei și un profit net de 318.359 lei cu un angajat.Резюме, автоматично згенероване на основі публічних даних ANAF/ONRC

CUI: 15091708 · Фінансове здоров'я

Рейтинг 2025: Timiș #9383CAEN 8622 #3390

Загальна інформація

НазваMEDICALI'S SRL
CUI15091708
Реєстраційний №J2002002086352
АдресаCERNĂUŢI, 13, Municipiul Timişoara, Timiş
Основний код CAEN8622
Авторизовані коди CAEN7210862186228699871087208730
Дата реєстрації13/12/2002
Фіскальний органAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Правова формаSRL
Форма власностіPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Вебсайт

Це ваша компанія? Підтвердьте право власності на сайт і отримайте бейдж Верифіковано!

Підтвердьте право на сайт компанії, отримайте бейдж Верифіковано та з'являйтеся з офіційним посиланням замість пошуку в Google.

Підтвердити сайт

Безкоштовно при підтвердженні

Значок «Підтверджено»Згода на cookiesЗначок ANPC (SAL)Перевірка видимості в AI
Пошук у Google
Джерело: ONRC (data.gov.ro) · оновлено 21 жовтня 2026 р.

Адміністратори та законні представники

Джерело: ONRC

ПДВ

Зареєстрована як платник ПДВ

Статус ONRC

Funcțiune

Статус

Активний платник податків

Розщеплений ПДВ

Не застосовує розщеплений ПДВ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

562 тис. RON

vs 520 тис. RON

≈ 111 тис. €

Profit net (2025)

318 тис. RON

vs 175 тис. RON

≈ 63,2 тис. €

Capitaluri proprii (2025)

406 тис. RON

vs 262 тис. RON

≈ 80,5 тис. €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
561 569
≈ 111 тис. €
318 359
≈ 63,2 тис. €
1
2024
520 231
≈ 105 тис. €
174 822
≈ 35,1 тис. €
1
2023
689 047
≈ 139 тис. €
392 715
≈ 79,4 тис. €
1
2022
398 683
≈ 80,8 тис. €
100 736
≈ 20,4 тис. €
1
2021
401 486
≈ 81,6 тис. €
70 690
≈ 14,4 тис. €
1
2020
340 900
≈ 70,5 тис. €
73 116
≈ 15,1 тис. €
1
2019
340 855
≈ 71,8 тис. €
922 019
≈ 194 тис. €
1
2018
279 009
≈ 60 тис. €
-29 141
≈ -6,26 тис. €
2
2017
281 956
≈ 61,7 тис. €
19 685
≈ 4,31 тис. €
2
2016
251 845
≈ 56,1 тис. €
-3 976
≈ -885 €
1
2015
523 278
≈ 118 тис. €
-797 212
≈ -179 тис. €
13
2014
477 892
≈ 108 тис. €
183 647
≈ 41,3 тис. €
16
2013
414 210
≈ 93,7 тис. €
99 998
≈ 22,6 тис. €
15
2012
309 008
≈ 69,3 тис. €
68 613
≈ 15,4 тис. €
16

Джерело: ANAF bilanț · оновлено 16 вересня 2026 р. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Фінансові показники 2025

Чиста рентабельність

56,7%

Рентабельність власного капіталу (ROE)

78,5%

Коефіцієнт поточної ліквідності

3,49

Оборотність активів

1

Виторг на співробітника

562 тис. RON

Повний багаторічний аналіз, Altman Z′, тренди та висновок → Фінансове здоров'яPro

Istoric

Періоди ПДВ

ЗПоДеталі
2024-01-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma MEDICALI'S SRL după CUI?

Cauți CUI 15091708. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru MEDICALI'S SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru MEDICALI'S SRL?

Datele de facturare sunt denumirea MEDICALI'S SRL, CUI 15091708, nr. Reg. Com. J2002002086352, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are MEDICALI'S SRL în 2025?

MEDICALI'S SRL (CUI 15091708) a avut o marjă de profit net de 56,7% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).