Повернутися до пошуку

CFS-COMPONENTS FOR SHOES SRL

АктивнаЗареєстрована як платник ПДВ

CFS-COMPONENTS FOR SHOES SRL este o companie înființată în anul 2002 cu sediul în satul Chișoda, comuna Giroc, județul Timiș. În anul 2024, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 67.489.959 lei și un profit net de -570.296 lei cu 155 angajați.Резюме, автоматично згенероване на основі публічних даних ANAF/ONRC

CUI: 14915178 · Фінансове здоров'я

Distincții top 101 distincție · surse ONRC + bilanțuri MFP

Рейтинг 2025: Timiș #269CAEN 1520 #10

Загальна інформація

НазваCFS-COMPONENTS FOR SHOES SRL
CUI14915178
Реєстраційний №J2002001568356
Адреса DN 59 KM 8+550M STANGA, Sat Chişoda, Comuna Giroc, Timiş
Основний код CAEN1520
Авторизовані коди CAEN15111520461146164619464146644690475147725210522468116820
Дата реєстрації01/10/2002
Фіскальний органAdministraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Timiş
Правова формаSRL
Форма власностіPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT STRAIN
Вебсайт

Це ваша компанія? Підтвердьте право власності на сайт і отримайте бейдж Верифіковано!

Підтвердьте право на сайт компанії, отримайте бейдж Верифіковано та з'являйтеся з офіційним посиланням замість пошуку в Google.

Підтвердити сайт

Безкоштовно при підтвердженні

Значок «Підтверджено»Згода на cookiesЗначок ANPC (SAL)Перевірка видимості в AI
Пошук у Google
Джерело: ONRC (data.gov.ro) · оновлено 29 вересня 2026 р.

Адміністратори та законні представники

Джерело: ONRC
CUNIAL ANDREAadministrator
VĂRZARU CORINAadministrator

ПДВ

Зареєстрована як платник ПДВ

Статус ONRC

Funcțiune

Статус

Активний платник податків

Розщеплений ПДВ

Не застосовує розщеплений ПДВ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

52,5 млн RON

vs 67,5 млн RON

≈ 10,4 млн €

Profit net (2025)

-315 тис. RON

vs -570 тис. RON

≈ -62,5 тис. €

Capitaluri proprii (2025)

11,1 млн RON

vs 12,3 млн RON

≈ 2,2 млн €

Angajați (2025)

134
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
52 459 243
≈ 10,4 млн €
-314 820
≈ -62,5 тис. €
134
2024
67 489 959
≈ 13,6 млн €
-570 296
≈ -115 тис. €
155
2023
89 044 788
≈ 18 млн €
2 068 518
≈ 418 тис. €
168
2022
85 722 125
≈ 17,4 млн €
1 176 765
≈ 239 тис. €
175
2021
73 465 296
≈ 14,9 млн €
2 606 296
≈ 530 тис. €
176
2020
57 834 676
≈ 12 млн €
1 622 366
≈ 335 тис. €
183
2019
76 392 521
≈ 16,1 млн €
2 085 481
≈ 439 тис. €
196
2018
88 356 989
≈ 19 млн €
2 306 919
≈ 496 тис. €
224
2017
104 753 327
≈ 22,9 млн €
1 974 321
≈ 432 тис. €
217
2016
93 800 357
≈ 20,9 млн €
2 831 535
≈ 631 тис. €
224
2015
78 022 807
≈ 17,6 млн €
2 941 809
≈ 662 тис. €
207
2014
81 294 775
≈ 18,3 млн €
2 401 620
≈ 540 тис. €
210
2013
66 645 041
≈ 15,1 млн €
1 737 911
≈ 393 тис. €
208
2012
45 410 132
≈ 10,2 млн €
1 587 484
≈ 356 тис. €
169

Джерело: ANAF bilanț · оновлено 16 вересня 2026 р. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Фінансові показники 2025

Чиста рентабельність

-0,6%

Рентабельність власного капіталу (ROE)

-2,8%

Коефіцієнт поточної ліквідності

1,77

Оборотність активів

2,43

Виторг на співробітника

391 тис. RON

Повний багаторічний аналіз, Altman Z′, тренди та висновок → Фінансове здоров'яPro

Istoric

Періоди ПДВ

ЗПоДеталі
2002-10-03—

Întrebări frecvente

Cum verific firma CFS-COMPONENTS FOR SHOES SRL după CUI?

Cauți CUI 14915178. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru CFS-COMPONENTS FOR SHOES SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru CFS-COMPONENTS FOR SHOES SRL?

Datele de facturare sunt denumirea CFS-COMPONENTS FOR SHOES SRL, CUI 14915178, nr. Reg. Com. J2002001568356, sediu Sat Chişoda, Comuna Giroc, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are CFS-COMPONENTS FOR SHOES SRL în 2025?

CFS-COMPONENTS FOR SHOES SRL (CUI 14915178) a avut o marjă de profit net de -0,6% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).