Повернутися до пошуку

N.M.N. TURISM SRL

АктивнаЗареєстрована як платник ПДВ

N.M.N. TURISM SRL este o firmă înființată în anul 2002 cu sediul în Sat Sub Cetate, Comuna Zetea, Harghita. În anul 2024, compania a înregistrat o cifră de afaceri de 530.718 lei și un profit net de 34.343 lei cu 3 angajați.Резюме, автоматично згенероване на основі публічних даних ANAF/ONRC

CUI: 14912007 · Фінансове здоров'я

Рейтинг 2025: Harghita #3210CAEN 5590 #434

Загальна інформація

НазваN.M.N. TURISM SRL
CUI14912007
Реєстраційний №J2002000302193
АдресаPrincipală, 150, Sat Sub Cetate, Comuna Zetea, Harghita
Основний код CAEN5590
Авторизовані коди CAEN5520553055907721
Дата реєстрації30/09/2002
Фіскальний органUnitatea Fiscală Municipală Odorheiu Secuiesc
Правова формаSRL
Форма власностіPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Вебсайт

Це ваша компанія? Підтвердьте право власності на сайт і отримайте бейдж Верифіковано!

Підтвердьте право на сайт компанії, отримайте бейдж Верифіковано та з'являйтеся з офіційним посиланням замість пошуку в Google.

Підтвердити сайт

Безкоштовно при підтвердженні

Значок «Підтверджено»Згода на cookiesЗначок ANPC (SAL)Перевірка видимості в AI
Пошук у Google
Джерело: ONRC (data.gov.ro) · оновлено 21 жовтня 2026 р.

Адміністратори та законні представники

Джерело: ONRC
MAKAI ERIKAadministrator
MAKAI SÁNDORadministrator

ПДВ

Зареєстрована як платник ПДВ

Статус ONRC

Funcțiune

Статус

Активний платник податків

Розщеплений ПДВ

Не застосовує розщеплений ПДВ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

479 тис. RON

vs 531 тис. RON

≈ 95,2 тис. €

Profit net (2025)

933 RON

vs 34,3 тис. RON

≈ 185 €

Capitaluri proprii (2025)

457 тис. RON

vs 456 тис. RON

≈ 90,7 тис. €

Angajați (2025)

3
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
479 436
≈ 95,2 тис. €
933
≈ 185 €
3
2024
530 718
≈ 107 тис. €
34 343
≈ 6,9 тис. €
3
2023
522 437
≈ 106 тис. €
67 833
≈ 13,7 тис. €
4
2022
660 096
≈ 134 тис. €
216 722
≈ 43,9 тис. €
4
2021
572 903
≈ 116 тис. €
108 394
≈ 22 тис. €
3
2020
488 614
≈ 101 тис. €
128 332
≈ 26,5 тис. €
3
2019
477 442
≈ 101 тис. €
176 806
≈ 37,3 тис. €
4
2018
404 714
≈ 87 тис. €
88 781
≈ 19,1 тис. €
5
2017
327 178
≈ 71,6 тис. €
71 434
≈ 15,6 тис. €
4
2016
314 005
≈ 69,9 тис. €
95 676
≈ 21,3 тис. €
4
2015
283 205
≈ 63,7 тис. €
45 571
≈ 10,3 тис. €
4
2014
285 911
≈ 64,3 тис. €
41 642
≈ 9,37 тис. €
5
2013
147 303
≈ 33,3 тис. €
678
≈ 153 €
4
2012
134 757
≈ 30,2 тис. €
3 280
≈ 736 €
4

Джерело: ANAF bilanț · оновлено 16 вересня 2026 р. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Фінансові показники 2025

Чиста рентабельність

0,2%

Рентабельність власного капіталу (ROE)

0,2%

Коефіцієнт поточної ліквідності

0,49

Оборотність активів

0,51

Виторг на співробітника

160 тис. RON

Повний багаторічний аналіз, Altman Z′, тренди та висновок → Фінансове здоров'яPro

Istoric

Періоди ПДВ

ЗПоДеталі
2002-10-02—

Întrebări frecvente

Cum verific firma N.M.N. TURISM SRL după CUI?

Cauți CUI 14912007. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru N.M.N. TURISM SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru N.M.N. TURISM SRL?

Datele de facturare sunt denumirea N.M.N. TURISM SRL, CUI 14912007, nr. Reg. Com. J2002000302193, sediu Sat Sub Cetate, Comuna Zetea, Harghita.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are N.M.N. TURISM SRL în 2025?

N.M.N. TURISM SRL (CUI 14912007) a avut o marjă de profit net de 0,2% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).