Повернутися до пошуку

LUTZ & ASSOCIATES ACCOUNTING SRL

АктивнаЗареєстрована як платник ПДВ

LUTZ & ASSOCIATES ACCOUNTING SRL este o companie înființată în anul 2002 cu sediul în municipiul Timișoara. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 4.431.274 lei și un profit net de 1.517.171 lei cu 20 angajați.Резюме, автоматично згенероване на основі публічних даних ANAF/ONRC

CUI: 14892953 · Фінансове здоров'я

Рейтинг 2025: Timiș #2142CAEN 6920 #93

Загальна інформація

НазваLUTZ & ASSOCIATES ACCOUNTING SRL
CUI14892953
Реєстраційний №J2002001494354
АдресаLAZĂR GHEORGHE, 9, Municipiul Timişoara, Timiş
Основний код CAEN6920
Дата реєстрації19/09/2002
Фіскальний органAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Правова формаSRL
Форма власностіPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Вебсайт

Це ваша компанія? Підтвердьте право власності на сайт і отримайте бейдж Верифіковано!

Підтвердьте право на сайт компанії, отримайте бейдж Верифіковано та з'являйтеся з офіційним посиланням замість пошуку в Google.

Підтвердити сайт

Безкоштовно при підтвердженні

Значок «Підтверджено»Згода на cookiesЗначок ANPC (SAL)Перевірка видимості в AI
Пошук у Google
Джерело: ONRC (data.gov.ro) · оновлено 21 жовтня 2026 р.

Адміністратори та законні представники

Джерело: ONRC
LUTZ ANDREEAadministrator

ПДВ

Зареєстрована як платник ПДВ

Статус ONRC

Funcțiune

Статус

Активний платник податків

Розщеплений ПДВ

Не застосовує розщеплений ПДВ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

4,43 млн RON

vs 3,9 млн RON

≈ 880 тис. €

Profit net (2025)

1,52 млн RON

vs 1,11 млн RON

≈ 301 тис. €

Capitaluri proprii (2025)

1,78 млн RON

vs 1,33 млн RON

≈ 353 тис. €

Angajați (2025)

20
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
4 431 274
≈ 880 тис. €
1 517 171
≈ 301 тис. €
20
2024
3 898 881
≈ 784 тис. €
1 106 721
≈ 222 тис. €
22
2023
3 291 225
≈ 665 тис. €
802 435
≈ 162 тис. €
21
2022
2 979 001
≈ 604 тис. €
1 033 476
≈ 210 тис. €
18
2021
2 824 367
≈ 574 тис. €
1 171 998
≈ 238 тис. €
19
2020
2 420 713
≈ 500 тис. €
1 037 257
≈ 214 тис. €
19
2019
2 364 608
≈ 498 тис. €
969 271
≈ 204 тис. €
18
2018
2 104 809
≈ 452 тис. €
673 640
≈ 145 тис. €
18
2017
1 931 593
≈ 423 тис. €
701 169
≈ 153 тис. €
19
2016
1 996 243
≈ 445 тис. €
245 587
≈ 54,7 тис. €
20
2015
1 641 233
≈ 369 тис. €
514 873
≈ 116 тис. €
17
2014
1 488 111
≈ 335 тис. €
495 116
≈ 111 тис. €
16
2013
1 615 874
≈ 366 тис. €
801 574
≈ 181 тис. €
16
2012
1 104 027
≈ 248 тис. €
432 813
≈ 97,1 тис. €
15

Джерело: ANAF bilanț · оновлено 16 вересня 2026 р. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Фінансові показники 2025

Чиста рентабельність

34,2%

Рентабельність власного капіталу (ROE)

85,2%

Коефіцієнт поточної ліквідності

1,68

Оборотність активів

1,2

Виторг на співробітника

222 тис. RON

Повний багаторічний аналіз, Altman Z′, тренди та висновок → Фінансове здоров'яPro

Istoric

Періоди ПДВ

ЗПоДеталі
2004-05-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma LUTZ & ASSOCIATES ACCOUNTING SRL după CUI?

Cauți CUI 14892953. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru LUTZ & ASSOCIATES ACCOUNTING SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru LUTZ & ASSOCIATES ACCOUNTING SRL?

Datele de facturare sunt denumirea LUTZ & ASSOCIATES ACCOUNTING SRL, CUI 14892953, nr. Reg. Com. J2002001494354, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are LUTZ & ASSOCIATES ACCOUNTING SRL în 2025?

LUTZ & ASSOCIATES ACCOUNTING SRL (CUI 14892953) a avut o marjă de profit net de 34,2% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).