Повернутися до пошуку

MELANY SRL

Активна

MELANY SRL este o companie înființată în anul 2002 cu sediul în sat Ipotești, județul Suceava. Activitatea principală este codul CAEN 7311, iar în anul 2024 cifra de afaceri a fost de 245.938 lei cu un profit net de 47.109 lei.Резюме, автоматично згенероване на основі публічних даних ANAF/ONRC

CUI: 14814211 · Фінансове здоров'я

Рейтинг 2025: Suceava #8947CAEN 7311 #5097

Загальна інформація

НазваMELANY SRL
CUI14814211
Реєстраційний №J2002000421331
АдресаȘtefan cel Mare, 106, Sat Ipoteşti, Comuna Ipoteşti, Suceava
Основний код CAEN7311
Авторизовані коди CAEN41004335471247915611561256215622631073118122
Дата реєстрації12.08.2002
Фіскальний органAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Suceava
Правова формаSRL
Форма власностіPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Вебсайт

Це ваша компанія? Підтвердьте право власності на сайт і отримайте бейдж Верифіковано!

Підтвердьте право на сайт компанії, отримайте бейдж Верифіковано та з'являйтеся з офіційним посиланням замість пошуку в Google.

Підтвердити сайт

Безкоштовно при підтвердженні

Значок «Підтверджено»Згода на cookiesЗначок ANPC (SAL)Перевірка видимості в AI
Пошук у Google
Джерело: ONRC (data.gov.ro) · оновлено 29 вересня 2026 р.

Адміністратори та законні представники

Джерело: ONRC
BODNARIUC ELISABETAadministrator

ПДВ

Не є платником ПДВ

Статус ONRC

Funcțiune

Статус

Активний платник податків

Розщеплений ПДВ

Не застосовує розщеплений ПДВ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

258 тис. RON

vs 246 тис. RON

≈ 51,1 тис. €

Profit net (2025)

24,7 тис. RON

vs 47,1 тис. RON

≈ 4,91 тис. €

Capitaluri proprii (2025)

210 тис. RON

vs 203 тис. RON

≈ 41,7 тис. €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
257 697
≈ 51,1 тис. €
24 739
≈ 4,91 тис. €
1
2024
245 938
≈ 49,4 тис. €
47 109
≈ 9,47 тис. €
2
2023
204 477
≈ 41,3 тис. €
42 945
≈ 8,68 тис. €
2
2022
197 376
≈ 40 тис. €
33 408
≈ 6,77 тис. €
2
2021
149 714
≈ 30,4 тис. €
7 841
≈ 1,59 тис. €
2
2020
146 527
≈ 30,3 тис. €
51 594
≈ 10,7 тис. €
2
2019
134 246
≈ 28,3 тис. €
26 936
≈ 5,68 тис. €
2
2018
116 804
≈ 25,1 тис. €
23 446
≈ 5,04 тис. €
2
2017
114 804
≈ 25,1 тис. €
23 477
≈ 5,14 тис. €
1
2016
104 638
≈ 23,3 тис. €
44 027
≈ 9,8 тис. €
1
2015
99 658
≈ 22,4 тис. €
23 806
≈ 5,36 тис. €
1
2014
83 564
≈ 18,8 тис. €
24 157
≈ 5,44 тис. €
1
2013
72 176
≈ 16,3 тис. €
-24 614
≈ -5,57 тис. €
1
2012
62 036
≈ 13,9 тис. €
-10 353
≈ -2,32 тис. €
1

Джерело: ANAF bilanț · оновлено 16 вересня 2026 р. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Фінансові показники 2025

Чиста рентабельність

9,6%

Рентабельність власного капіталу (ROE)

11,8%

Коефіцієнт поточної ліквідності

16,35

Оборотність активів

1,15

Виторг на співробітника

258 тис. RON

Повний багаторічний аналіз, Altman Z′, тренди та висновок → Фінансове здоров'яPro

Istoric

Періоди ПДВ

ЗПоДеталі
2003-02-012014-04-04Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata la cererea persoanei impozabile, potrivit dispozitiilor din Legea nr.571/2003 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare

Întrebări frecvente

Cum verific firma MELANY SRL după CUI?

Cauți CUI 14814211. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru MELANY SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru MELANY SRL?

Datele de facturare sunt denumirea MELANY SRL, CUI 14814211, nr. Reg. Com. J2002000421331, sediu Sat Ipoteşti, Comuna Ipoteşti, Suceava.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are MELANY SRL în 2025?

MELANY SRL (CUI 14814211) a avut o marjă de profit net de 9,6% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).