Повернутися до пошуку

ASPECT SRL

АктивнаЗареєстрована як платник ПДВ

ASPECT SRL este o companie înființată în anul 2002 cu sediul în Sat Sântana de Mureș, județul Mureș. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 491.817 lei și un profit net de 215.200 lei cu 3 angajați.Резюме, автоматично згенероване на основі публічних даних ANAF/ONRC

CUI: 14799731 · Фінансове здоров'я

Рейтинг 2025: Mureș #5463CAEN 7111 #1237

Загальна інформація

НазваASPECT SRL
CUI14799731
Реєстраційний №J2002000604266
АдресаStr. SUSENI, 178, Sat Sântana de Mureş, Comuna Sântana de Mureş, Mureş
Основний код CAEN7111
Авторизовані коди CAEN7111711282108559856996229699
Дата реєстрації05/08/2002
Фіскальний органAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Mureş
Правова формаSRL
Форма власностіPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Вебсайт

Це ваша компанія? Підтвердьте право власності на сайт і отримайте бейдж Верифіковано!

Підтвердьте право на сайт компанії, отримайте бейдж Верифіковано та з'являйтеся з офіційним посиланням замість пошуку в Google.

Підтвердити сайт

Безкоштовно при підтвердженні

Значок «Підтверджено»Згода на cookiesЗначок ANPC (SAL)Перевірка видимості в AI
Пошук у Google
Джерело: ONRC (data.gov.ro) · оновлено 21 жовтня 2026 р.

Адміністратори та законні представники

Джерело: ONRC

ПДВ

Зареєстрована як платник ПДВ

Статус ONRC

Funcțiune

Статус

Активний платник податків

Розщеплений ПДВ

Не застосовує розщеплений ПДВ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

492 тис. RON

vs 585 тис. RON

≈ 97,6 тис. €

Profit net (2025)

215 тис. RON

vs 185 тис. RON

≈ 42,7 тис. €

Capitaluri proprii (2025)

215 тис. RON

vs 670 тис. RON

≈ 42,8 тис. €

Angajați (2025)

3
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
491 817
≈ 97,6 тис. €
215 200
≈ 42,7 тис. €
3
2024
584 874
≈ 118 тис. €
184 755
≈ 37,1 тис. €
2
2023
421 633
≈ 85,2 тис. €
113 652
≈ 23 тис. €
2
2022
605 131
≈ 123 тис. €
362 176
≈ 73,4 тис. €
2
2021
603 643
≈ 123 тис. €
228 318
≈ 46,4 тис. €
2
2020
298 102
≈ 61,6 тис. €
123 115
≈ 25,5 тис. €
2
2019
181 372
≈ 38,2 тис. €
64 393
≈ 13,6 тис. €
2
2018
226 643
≈ 48,7 тис. €
71 256
≈ 15,3 тис. €
2
2017
447 290
≈ 97,9 тис. €
292 867
≈ 64,1 тис. €
2
2016
166 390
≈ 37,1 тис. €
60 717
≈ 13,5 тис. €
3
2015
77 175
≈ 17,4 тис. €
17 864
≈ 4,02 тис. €
2
2014
86 735
≈ 19,5 тис. €
42 862
≈ 9,64 тис. €
2
2013
32 062
≈ 7,26 тис. €
-12 191
≈ -2,76 тис. €
2
2012
73 765
≈ 16,6 тис. €
10 434
≈ 2,34 тис. €
1

Джерело: ANAF bilanț · оновлено 16 вересня 2026 р. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Фінансові показники 2025

Чиста рентабельність

43,8%

Рентабельність власного капіталу (ROE)

99,9%

Коефіцієнт поточної ліквідності

5,2

Оборотність активів

1,86

Виторг на співробітника

164 тис. RON

Повний багаторічний аналіз, Altman Z′, тренди та висновок → Фінансове здоров'яPro

Istoric

Періоди ПДВ

ЗПоДеталі
2008-01-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma ASPECT SRL după CUI?

Cauți CUI 14799731. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru ASPECT SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru ASPECT SRL?

Datele de facturare sunt denumirea ASPECT SRL, CUI 14799731, nr. Reg. Com. J2002000604266, sediu Sat Sântana de Mureş, Comuna Sântana de Mureş, Mureş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are ASPECT SRL în 2025?

ASPECT SRL (CUI 14799731) a avut o marjă de profit net de 43,8% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).