STERA INDUSTRY SRL
STERA INDUSTRY SRL este o companie înființată în anul 2002 cu sediul în Municipiul Reghin, Mureș. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 35.162.834 lei și un profit net de 3.195.415 lei cu 39 angajați.Резюме, автоматично згенероване на основі публічних даних ANAF/ONRC
CUI: 14613064 · Фінансове здоров'я
Рейтинг 2025: Mureș #185CAEN 4614 #19
Загальні дані
Це ваша компанія? Підтвердьте право власності на сайт і отримайте бейдж Верифіковано!
Підтвердьте право на сайт компанії, отримайте бейдж Верифіковано та з'являйтеся з офіційним посиланням замість пошуку в Google.
Безкоштовно при підтвердженні
Адміністратори та представники
Джерело: ONRCПДВ
Зареєстрована як платник ПДВ
Статус ONRC
Funcțiune
Статус
Активний платник податків
Розщеплений ПДВ
Не застосовує розщеплений ПДВ
Date Financiare
Cifră afaceri (2025)
35,2 млн RON
≈ 6,98 млн €
Profit net (2025)
3,2 млн RON
≈ 634 тис. €
Capitaluri proprii (2025)
37,6 млн RON
≈ 7,47 млн €
Angajați (2025)
2025
35,2 млн RON
| 2012 | 13,3 млн RON | Profit net: 1,49 млн RON |
|---|---|---|
| 2013 | 13,3 млн RON | Profit net: 1,76 млн RON |
| 2014 | 22,5 млн RON | Profit net: 5,34 млн RON |
| 2015 | 18,6 млн RON | Profit net: 1,46 млн RON |
| 2016 | 16,2 млн RON | Profit net: 868 тис. RON |
| 2017 | 17,4 млн RON | Profit net: 1,82 млн RON |
| 2018 | 21,7 млн RON | Profit net: 2,37 млн RON |
| 2019 | 22,5 млн RON | Profit net: 1,85 млн RON |
| 2020 | 22,7 млн RON | Profit net: 2,74 млн RON |
| 2021 | 24,5 млн RON | Profit net: 2,79 млн RON |
| 2022 | 29,9 млн RON | Profit net: 4,63 млн RON |
| 2023 | 31,2 млн RON | Profit net: 2,81 млн RON |
| 2024 | 33,6 млн RON | Profit net: 3,83 млн RON |
| 2025 | 35,2 млн RON | Profit net: 3,2 млн RON |
| An | Cifră afaceri | Profit net | Ang. |
|---|---|---|---|
| 2025 | 35 162 834 ≈ 6,98 млн € | 3 195 415 ≈ 634 тис. € | 39 |
| 2024 | 33 566 654 ≈ 6,75 млн € | 3 830 661 ≈ 770 тис. € | 37 |
| 2023 | 31 194 372 ≈ 6,31 млн € | 2 814 809 ≈ 569 тис. € | 42 |
| 2022 | 29 884 757 ≈ 6,06 млн € | 4 625 927 ≈ 938 тис. € | 43 |
| 2021 | 24 544 528 ≈ 4,99 млн € | 2 789 077 ≈ 567 тис. € | 42 |
| 2020 | 22 745 868 ≈ 4,7 млн € | 2 737 159 ≈ 566 тис. € | 47 |
| 2019 | 22 518 464 ≈ 4,75 млн € | 1 850 418 ≈ 390 тис. € | 46 |
| 2018 | 21 728 934 ≈ 4,67 млн € | 2 368 824 ≈ 509 тис. € | 47 |
| 2017 | 17 380 222 ≈ 3,8 млн € | 1 819 381 ≈ 398 тис. € | 61 |
| 2016 | 16 211 413 ≈ 3,61 млн € | 868 374 ≈ 193 тис. € | 73 |
| 2015 | 18 647 640 ≈ 4,2 млн € | 1 455 505 ≈ 327 тис. € | 82 |
| 2014 | 22 490 038 ≈ 5,06 млн € | 5 335 749 ≈ 1,2 млн € | 60 |
| 2013 | 13 324 554 ≈ 3,02 млн € | 1 760 770 ≈ 398 тис. € | 48 |
| 2012 | 13 313 056 ≈ 2,99 млн € | 1 485 350 ≈ 333 тис. € | 41 |
Джерело: ANAF bilanț · оновлено 16 вересня 2026 р. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR
Фінансові показники 2025
Чиста рентабельність
9,1%
Рентабельність власного капіталу (ROE)
8,5%
Коефіцієнт поточної ліквідності
2,33
Оборотність активів
0,69
Виторг на співробітника
902 тис. RON
Istoric
Vezi și
Firme similare cu același CAEN
Компанії зі спільними керівниками
- AMY LA MARE PERFECT S.R.L.
Спільний керівник: BURIAN STELIAN-VASILE
- HIDROSTORE REGHIN S.R.L.
Спільний керівник: BURIAN STELIAN-VASILE
- PROFLEX SRL
Спільний керівник: BURIAN STELIAN-VASILE
- PROGEARS SERVICES S.R.L.
Спільний керівник: BURIAN STELIAN-VASILE
- STERA LIFTING SYSTEMS S.R.L.
Спільний керівник: BURIAN STELIAN-VASILE
Періоди ПДВ
| З | По | Деталі |
|---|---|---|
| 2002-05-10 | — |
Întrebări frecvente
Cum verific firma STERA INDUSTRY SRL după CUI?
Cauți CUI 14613064. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru STERA INDUSTRY SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.
Care sunt datele de facturare pentru STERA INDUSTRY SRL?
Datele de facturare sunt denumirea STERA INDUSTRY SRL, CUI 14613064, nr. Reg. Com. J2002000354268, sediu Municipiul Reghin, Mureş.
DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?
Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.
Ce marjă de profit net are STERA INDUSTRY SRL în 2025?
STERA INDUSTRY SRL (CUI 14613064) a avut o marjă de profit net de 9,1% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).