Повернутися до пошуку

NYK FOREST SRL

АктивнаЗареєстрована як платник ПДВ

NYK FOREST SRL este o companie înființată în anul 2002 cu sediul în municipiul Dej, județul Cluj. Activitatea principală este tăierea și rindeluirea lemnului conform codului CAEN 1611.Резюме, автоматично згенероване на основі публічних даних ANAF/ONRC

CUI: 14509781 · Фінансове здоров'я

Рейтинг 2025: Cluj #7678CAEN 1611 #274

Загальна інформація

НазваNYK FOREST SRL
CUI14509781
Реєстраційний №J2002000468129
АдресаECATERINA TEODOROIU, 65, Municipiul Dej, Cluj
Основний код CAEN1611
Дата реєстрації12/03/2002
Фіскальний органUnitatea Fiscală Municipală Dej
Правова формаSRL
Форма власностіPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Вебсайт

Це ваша компанія? Підтвердьте право власності на сайт і отримайте бейдж Верифіковано!

Підтвердьте право на сайт компанії, отримайте бейдж Верифіковано та з'являйтеся з офіційним посиланням замість пошуку в Google.

Підтвердити сайт

Безкоштовно при підтвердженні

Значок «Підтверджено»Згода на cookiesЗначок ANPC (SAL)Перевірка видимості в AI
Пошук у Google
Джерело: ONRC (data.gov.ro) · оновлено 21 жовтня 2026 р.

Адміністратори та законні представники

Джерело: ONRC
NICOREC ONIȘORadministrator
NICOREC NATALIAadministrator

ПДВ

Зареєстрована як платник ПДВ

Статус ONRC

Funcțiune

Статус

Активний платник податків

Розщеплений ПДВ

Не застосовує розщеплений ПДВ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

1,08 млн RON

vs 1,28 млн RON

≈ 214 тис. €

Profit net (2025)

87,4 тис. RON

vs 109 тис. RON

≈ 17,3 тис. €

Capitaluri proprii (2025)

2,5 млн RON

vs 2,41 млн RON

≈ 496 тис. €

Angajați (2025)

6
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
1 080 689
≈ 214 тис. €
87 394
≈ 17,3 тис. €
6
2024
1 283 879
≈ 258 тис. €
109 309
≈ 22 тис. €
7
2023
1 932 413
≈ 391 тис. €
131 597
≈ 26,6 тис. €
7
2022
1 275 305
≈ 259 тис. €
160 244
≈ 32,5 тис. €
7
2021
1 304 742
≈ 265 тис. €
504 022
≈ 102 тис. €
6
2020
1 093 748
≈ 226 тис. €
224 395
≈ 46,4 тис. €
6
2019
1 403 205
≈ 296 тис. €
325 427
≈ 68,6 тис. €
9
2018
1 414 841
≈ 304 тис. €
581 212
≈ 125 тис. €
10
2017
1 393 840
≈ 305 тис. €
472 438
≈ 103 тис. €
9
2016
1 271 444
≈ 283 тис. €
203 272
≈ 45,3 тис. €
11
2015
1 458 319
≈ 328 тис. €
86 373
≈ 19,4 тис. €
13
2014
1 601 888
≈ 360 тис. €
221 679
≈ 49,9 тис. €
15
2013
1 265 979
≈ 286 тис. €
169 397
≈ 38,3 тис. €
14
2012
1 824 003
≈ 409 тис. €
101 318
≈ 22,7 тис. €
13

Джерело: ANAF bilanț · оновлено 16 вересня 2026 р. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Фінансові показники 2025

Чиста рентабельність

8,1%

Рентабельність власного капіталу (ROE)

3,5%

Коефіцієнт поточної ліквідності

9,2

Оборотність активів

0,39

Виторг на співробітника

180 тис. RON

Повний багаторічний аналіз, Altman Z′, тренди та висновок → Фінансове здоров'яPro

Istoric

Періоди ПДВ

ЗПоДеталі
2002-04-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma NYK FOREST SRL după CUI?

Cauți CUI 14509781. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru NYK FOREST SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru NYK FOREST SRL?

Datele de facturare sunt denumirea NYK FOREST SRL, CUI 14509781, nr. Reg. Com. J2002000468129, sediu Municipiul Dej, Cluj.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are NYK FOREST SRL în 2025?

NYK FOREST SRL (CUI 14509781) a avut o marjă de profit net de 8,1% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).