Повернутися до пошуку

RERAT HELVETIA COMPANY S.R.L.

АктивнаЗареєстрована як платник ПДВ

RERAT HELVETIA COMPANY S.R.L. este o companie înființată în anul 2002 cu sediul în municipiul Deva. Activitatea principală este fabricarea de odgoane, frânghii, sfori și plase.Резюме, автоматично згенероване на основі публічних даних ANAF/ONRC

CUI: 14504571 · Фінансове здоров'я

Distincții top 103 distincții · surse ONRC + bilanțuri MFP

Рейтинг 2025: Hunedoara #545CAEN 1394 #6

Загальна інформація

НазваRERAT HELVETIA COMPANY S.R.L.
CUI14504571
Реєстраційний №J2002000212205
АдресаStr. SANTUHALM, Municipiul Deva, Hunedoara
Основний код CAEN1394
Авторизовані коди CAEN1392139413961814329946414664469052105224682082928299
Дата реєстрації08/03/2002
Фіскальний органAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Hunedoara
Правова формаSRL
Форма власностіPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Вебсайт

Це ваша компанія? Підтвердьте право власності на сайт і отримайте бейдж Верифіковано!

Підтвердьте право на сайт компанії, отримайте бейдж Верифіковано та з'являйтеся з офіційним посиланням замість пошуку в Google.

Підтвердити сайт

Безкоштовно при підтвердженні

Значок «Підтверджено»Згода на cookiesЗначок ANPC (SAL)Перевірка видимості в AI
Пошук у Google
Джерело: ONRC (data.gov.ro) · оновлено 21 жовтня 2026 р.

Адміністратори та законні представники

Джерело: ONRC

ПДВ

Зареєстрована як платник ПДВ

Статус ONRC

Funcțiune

Статус

Активний платник податків

Розщеплений ПДВ

Не застосовує розщеплений ПДВ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

4,55 млн RON

vs 4,04 млн RON

≈ 904 тис. €

Profit net (2025)

448 тис. RON

vs 1,21 млн RON

≈ 88,9 тис. €

Capitaluri proprii (2025)

3,15 млн RON

vs 3,71 млн RON

≈ 626 тис. €

Angajați (2025)

34
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
4 553 911
≈ 904 тис. €
447 769
≈ 88,9 тис. €
34
2024
4 041 176
≈ 812 тис. €
1 212 599
≈ 244 тис. €
23
2023
2 448 274
≈ 495 тис. €
943 758
≈ 191 тис. €
6
2022
3 769 789
≈ 764 тис. €
1 422 413
≈ 288 тис. €
12
2020
1 496 532
≈ 309 тис. €
869 795
≈ 180 тис. €
5
2019
1 674 634
≈ 353 тис. €
998 116
≈ 210 тис. €
8
2018
1 328 168
≈ 285 тис. €
782 946
≈ 168 тис. €
5
2017
154 932
≈ 33,9 тис. €
40 901
≈ 8,95 тис. €
1
2016
98 019
≈ 21,8 тис. €
19 911
≈ 4,43 тис. €
0
2015
145 603
≈ 32,8 тис. €
52 107
≈ 11,7 тис. €
0
2014
94 353
≈ 21,2 тис. €
-24 896
≈ -5,6 тис. €
0
2013
6 339
≈ 1,43 тис. €
-33 997
≈ -7,69 тис. €
—
2012
22 271
≈ 5 тис. €
-43 594
≈ -9,78 тис. €
—
2021За цей рік баланс не подано (підтверджено ANAF).

Джерело: ANAF bilanț · оновлено 16 вересня 2026 р. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Фінансові показники 2025

Чиста рентабельність

9,8%

Рентабельність власного капіталу (ROE)

14,2%

Коефіцієнт поточної ліквідності

1,54

Оборотність активів

0,95

Виторг на співробітника

134 тис. RON

Повний багаторічний аналіз, Altman Z′, тренди та висновок → Фінансове здоров'яPro

Istoric

Періоди ПДВ

ЗПоДеталі
2002-04-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma RERAT HELVETIA COMPANY S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 14504571. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru RERAT HELVETIA COMPANY S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru RERAT HELVETIA COMPANY S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea RERAT HELVETIA COMPANY S.R.L., CUI 14504571, nr. Reg. Com. J2002000212205, sediu Municipiul Deva, Hunedoara.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are RERAT HELVETIA COMPANY S.R.L. în 2025?

RERAT HELVETIA COMPANY S.R.L. (CUI 14504571) a avut o marjă de profit net de 9,8% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).