Повернутися до пошуку

SERVSTING SRL

АктивнаЗареєстрована як платник ПДВ

SERVSTING SRL este o companie înființată în anul 2002 cu sediul în municipiul Timișoara. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 8.388.301 lei și un profit net de 2.258.162 lei cu 24 angajați.Резюме, автоматично згенероване на основі публічних даних ANAF/ONRC

CUI: 14490395 · Фінансове здоров'я

Рейтинг 2025: Timiș #1258CAEN 8299 #136

Загальна інформація

НазваSERVSTING SRL
CUI14490395
Реєстраційний №J2002000271356
АдресаStr. ALPINIŞTILOR, 20, Municipiul Timişoara, Timiş
Основний код CAEN8299
Дата реєстрації04/03/2002
Фіскальний органAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Правова формаSRL
Форма власностіPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Вебсайт

Це ваша компанія? Підтвердьте право власності на сайт і отримайте бейдж Верифіковано!

Підтвердьте право на сайт компанії, отримайте бейдж Верифіковано та з'являйтеся з офіційним посиланням замість пошуку в Google.

Підтвердити сайт

Безкоштовно при підтвердженні

Значок «Підтверджено»Згода на cookiesЗначок ANPC (SAL)Перевірка видимості в AI
Пошук у Google
Джерело: ONRC (data.gov.ro) · оновлено 21 жовтня 2026 р.

Адміністратори та законні представники

Джерело: ONRC
BELANCO ȘTEFANadministrator

ПДВ

Зареєстрована як платник ПДВ

Статус ONRC

Funcțiune

Статус

Активний платник податків

Розщеплений ПДВ

Не застосовує розщеплений ПДВ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

8,39 млн RON

vs 6,82 млн RON

≈ 1,66 млн €

Profit net (2025)

2,26 млн RON

vs 1,73 млн RON

≈ 448 тис. €

Capitaluri proprii (2025)

2,26 млн RON

vs 1,73 млн RON

≈ 448 тис. €

Angajați (2025)

24
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
8 388 301
≈ 1,66 млн €
2 258 162
≈ 448 тис. €
24
2024
6 817 398
≈ 1,37 млн €
1 731 734
≈ 348 тис. €
28
2023
5 640 316
≈ 1,14 млн €
891 142
≈ 180 тис. €
27
2022
6 086 271
≈ 1,23 млн €
1 718 443
≈ 348 тис. €
27
2021
4 765 080
≈ 968 тис. €
983 364
≈ 200 тис. €
30
2020
4 624 714
≈ 956 тис. €
1 077 414
≈ 223 тис. €
26
2019
6 759 855
≈ 1,42 млн €
1 150 346
≈ 242 тис. €
28
2018
5 068 729
≈ 1,09 млн €
1 236 892
≈ 266 тис. €
27
2017
4 136 040
≈ 905 тис. €
1 085 006
≈ 238 тис. €
24
2016
3 863 269
≈ 860 тис. €
1 221 565
≈ 272 тис. €
18
2015
3 006 653
≈ 676 тис. €
866 466
≈ 195 тис. €
15
2014
2 014 569
≈ 453 тис. €
657 579
≈ 148 тис. €
15
2013
1 809 170
≈ 409 тис. €
287 959
≈ 65,2 тис. €
14
2012
906 693
≈ 203 тис. €
-3 112
≈ -698 €
5

Джерело: ANAF bilanț · оновлено 16 вересня 2026 р. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Фінансові показники 2025

Чиста рентабельність

26,9%

Рентабельність власного капіталу (ROE)

99,9%

Коефіцієнт поточної ліквідності

1,51

Оборотність активів

1,75

Виторг на співробітника

350 тис. RON

Повний багаторічний аналіз, Altman Z′, тренди та висновок → Фінансове здоров'яPro

Istoric

Періоди ПДВ

ЗПоДеталі
2002-03-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma SERVSTING SRL după CUI?

Cauți CUI 14490395. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru SERVSTING SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru SERVSTING SRL?

Datele de facturare sunt denumirea SERVSTING SRL, CUI 14490395, nr. Reg. Com. J2002000271356, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are SERVSTING SRL în 2025?

SERVSTING SRL (CUI 14490395) a avut o marjă de profit net de 26,9% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).