COMPANIA DE UTILITATI PUBLICE SA
Compania de Utilitati Publice SA are sediul în Municipiul Focşani și a fost înființată în anul 1998. În anul 2025, compania a înregistrat o cifră de afaceri de 102.994.096 lei și un profit net de 2.617.096 lei cu 468 angajați.Резюме, автоматично згенероване на основі публічних даних ANAF/ONRC
CUI: 1443170 · Фінансове здоров'я
Рейтинг 2025: Vrancea #16CAEN 3600 #31
Загальна інформація
Це ваша компанія? Підтвердьте право власності на сайт і отримайте бейдж Верифіковано!
Підтвердьте право на сайт компанії, отримайте бейдж Верифіковано та з'являйтеся з офіційним посиланням замість пошуку в Google.
Безкоштовно при підтвердженні
Адміністратори та законні представники
Джерело: ONRCПДВ
Зареєстрована як платник ПДВ
Статус ONRC
Funcțiune
Статус
Активний платник податків
Розщеплений ПДВ
Не застосовує розщеплений ПДВ
Date Financiare
Cifră afaceri (2025)
103 млн RON
≈ 20,4 млн €
Profit net (2025)
2,62 млн RON
≈ 519 тис. €
Capitaluri proprii (2025)
51,8 млн RON
≈ 10,3 млн €
Angajați (2025)
| An | Cifră afaceri | Profit net | Ang. |
|---|---|---|---|
| 2025 | 102 994 096 ≈ 20,4 млн € | 2 617 096 ≈ 519 тис. € | 468 |
| 2024 | 93 380 079 ≈ 18,8 млн € | 17 604 761 ≈ 3,54 млн € | 468 |
| 2023 | 72 533 133 ≈ 14,7 млн € | 752 784 ≈ 152 тис. € | 460 |
| 2022 | 63 218 480 ≈ 12,8 млн € | 671 947 ≈ 136 тис. € | 446 |
| 2021 | 52 175 859 ≈ 10,6 млн € | 332 309 ≈ 67,5 тис. € | 444 |
| 2020 | 51 092 377 ≈ 10,6 млн € | 466 529 ≈ 96,4 тис. € | 433 |
| 2019 | 45 597 117 ≈ 9,61 млн € | 433 305 ≈ 91,3 тис. € | 446 |
| 2018 | 41 876 921 ≈ 9 млн € | 432 874 ≈ 93 тис. € | 449 |
| 2017 | 37 579 623 ≈ 8,23 млн € | 420 273 ≈ 92 тис. € | 445 |
| 2016 | 29 798 918 ≈ 6,64 млн € | 408 339 ≈ 90,9 тис. € | 432 |
| 2015 | 28 807 751 ≈ 6,48 млн € | 714 015 ≈ 161 тис. € | 428 |
| 2014 | 27 319 920 ≈ 6,15 млн € | 274 696 ≈ 61,8 тис. € | 423 |
| 2013 | 25 096 037 ≈ 5,68 млн € | 321 695 ≈ 72,8 тис. € | 434 |
| 2012 | 26 165 443 ≈ 5,87 млн € | 1 508 054 ≈ 338 тис. € | 380 |
Джерело: ANAF bilanț · оновлено 16 вересня 2026 р. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR
Фінансові показники 2025
Чиста рентабельність
2,5%
Рентабельність власного капіталу (ROE)
5%
Коефіцієнт поточної ліквідності
6,96
Оборотність активів
0,08
Виторг на співробітника
220 тис. RON
Istoric
Vezi și
Firme similare cu același CAEN
Та сама адреса
Компанії зі спільними керівниками
- CHINTAMANI SRL
Спільний керівник: GHEORGHE DORINEL
- CONTRACONTAB CONSULTANȚĂ SRL
Спільний керівник: GHEORGHE DORINEL
- DIDI SRL
Спільний керівник: GHEORGHE DORINEL
- ENTEL S.A.
Спільний керівник: GHEORGHE DORINEL
- HUB CONCEPT ACASĂ S.R.L.
Спільний керівник: STOICA CRISTINA
- PRESTĂRI SERVICII CIORĂŞTI SRL
Спільний керівник: VULPE GHEORGHE LUCIAN
- ÎNGERII LUI CHARLIE SRL
Спільний керівник: ANGHENE DRAGOŞ RĂZVAN
- VLADIMIR COMIMPEX SRL
Спільний керівник: DUŞINSCHI VLADIMIR RĂZVAN
Періоди ПДВ
| З | По | Деталі |
|---|---|---|
| 1993-07-01 | — |
Întrebări frecvente
Cum verific firma COMPANIA DE UTILITATI PUBLICE SA după CUI?
Cauți CUI 1443170. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru COMPANIA DE UTILITATI PUBLICE SA: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.
Care sunt datele de facturare pentru COMPANIA DE UTILITATI PUBLICE SA?
Datele de facturare sunt denumirea COMPANIA DE UTILITATI PUBLICE SA, CUI 1443170, nr. Reg. Com. J1998000364396, sediu Municipiul Focşani, Vrancea.
DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?
Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.
Ce marjă de profit net are COMPANIA DE UTILITATI PUBLICE SA în 2025?
COMPANIA DE UTILITATI PUBLICE SA (CUI 1443170) a avut o marjă de profit net de 2,5% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).