Повернутися до пошуку

STERN CHEMICALS SRL

АктивнаЗареєстрована як платник ПДВ

STERN CHEMICALS SRL este o companie înființată în anul 2001 cu sediul în municipiul Timișoara. În anul 2024, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 11.508.083 lei și un profit net de 386.021 lei.Резюме, автоматично згенероване на основі публічних даних ANAF/ONRC

CUI: 14354369 · Фінансове здоров'я

Рейтинг 2025: Timiș #1383CAEN 4619 #330

Загальна інформація

НазваSTERN CHEMICALS SRL
CUI14354369
Реєстраційний №J2001001488356
АдресаLAZĂR GHEORGHE, 17, Municipiul Timişoara, Timiş
Основний код CAEN4619
Авторизовані коди CAEN4611461946214685
Дата реєстрації17/12/2001
Фіскальний органAdministraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Timiş
Правова формаSRL
Форма власностіPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Вебсайт

Це ваша компанія? Підтвердьте право власності на сайт і отримайте бейдж Верифіковано!

Підтвердьте право на сайт компанії, отримайте бейдж Верифіковано та з'являйтеся з офіційним посиланням замість пошуку в Google.

Підтвердити сайт

Безкоштовно при підтвердженні

Значок «Підтверджено»Згода на cookiesЗначок ANPC (SAL)Перевірка видимості в AI
Пошук у Google
Джерело: ONRC (data.gov.ro) · оновлено 21 жовтня 2026 р.

Адміністратори та законні представники

Джерело: ONRC
STERN PETRUadministrator

ПДВ

Зареєстрована як платник ПДВ

Статус ONRC

Funcțiune

Статус

Активний платник податків

Розщеплений ПДВ

Не застосовує розщеплений ПДВ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

7,48 млн RON

vs 11,5 млн RON

≈ 1,49 млн €

Profit net (2025)

523 тис. RON

vs 386 тис. RON

≈ 104 тис. €

Capitaluri proprii (2025)

7,77 млн RON

vs 8,42 млн RON

≈ 1,54 млн €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
7 484 027
≈ 1,49 млн €
522 646
≈ 104 тис. €
1
2024
11 508 083
≈ 2,31 млн €
386 021
≈ 77,6 тис. €
2
2023
8 198 253
≈ 1,66 млн €
542 238
≈ 110 тис. €
2
2022
13 341 262
≈ 2,71 млн €
-1 081 643
≈ -219 тис. €
5
2021
13 081 572
≈ 2,66 млн €
366 186
≈ 74,4 тис. €
2
2020
11 620 067
≈ 2,4 млн €
810 998
≈ 168 тис. €
2
2019
22 342 487
≈ 4,71 млн €
738 805
≈ 156 тис. €
2
2018
41 262 958
≈ 8,87 млн €
1 235 751
≈ 266 тис. €
2
2017
18 503 573
≈ 4,05 млн €
1 171 926
≈ 257 тис. €
2
2016
26 410 839
≈ 5,88 млн €
1 437 213
≈ 320 тис. €
3
2015
19 556 164
≈ 4,4 млн €
874 479
≈ 197 тис. €
3
2014
9 558 248
≈ 2,15 млн €
1 442 120
≈ 324 тис. €
3
2013
12 488 592
≈ 2,83 млн €
1 011 314
≈ 229 тис. €
3
2012
9 961 787
≈ 2,24 млн €
879 114
≈ 197 тис. €
3

Джерело: ANAF bilanț · оновлено 16 вересня 2026 р. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Фінансові показники 2025

Чиста рентабельність

7%

Рентабельність власного капіталу (ROE)

6,7%

Коефіцієнт поточної ліквідності

7,03

Оборотність активів

0,83

Виторг на співробітника

7,48 млн RON

Повний багаторічний аналіз, Altman Z′, тренди та висновок → Фінансове здоров'яPro

Istoric

Періоди ПДВ

ЗПоДеталі
2001-12-18—

Întrebări frecvente

Cum verific firma STERN CHEMICALS SRL după CUI?

Cauți CUI 14354369. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru STERN CHEMICALS SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru STERN CHEMICALS SRL?

Datele de facturare sunt denumirea STERN CHEMICALS SRL, CUI 14354369, nr. Reg. Com. J2001001488356, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are STERN CHEMICALS SRL în 2025?

STERN CHEMICALS SRL (CUI 14354369) a avut o marjă de profit net de 7% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).