Повернутися до пошуку

CENTRUL PROFILAXIA SRL

Активна

CENTRUL PROFILAXIA SRL este o companie înființată în anul 2001 cu sediul în Municipiul Timișoara. În anul 2024, entitatea a înregistrat o cifră de afaceri de 1.165.308 lei și un profit net de 110.062 lei cu 2 angajați.Резюме, автоматично згенероване на основі публічних даних ANAF/ONRC

CUI: 14296918 · Фінансове здоров'я

Рейтинг 2025: Timiș #5954CAEN 8622 #1664

Загальна інформація

НазваCENTRUL PROFILAXIA SRL
CUI14296918
Реєстраційний №J2001001296353
АдресаStr. VICTOR BABES, 33-35, Municipiul Timişoara, Timiş
Основний код CAEN8622
Авторизовані коди CAEN72108621862286938696869786998710
Дата реєстрації16/11/2001
Фіскальний органAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Правова формаSRL
Форма власностіPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Вебсайт

Це ваша компанія? Підтвердьте право власності на сайт і отримайте бейдж Верифіковано!

Підтвердьте право на сайт компанії, отримайте бейдж Верифіковано та з'являйтеся з офіційним посиланням замість пошуку в Google.

Підтвердити сайт

Безкоштовно при підтвердженні

Значок «Підтверджено»Згода на cookiesЗначок ANPC (SAL)Перевірка видимості в AI
Пошук у Google
Джерело: ONRC (data.gov.ro) · оновлено 21 жовтня 2026 р.

Адміністратори та законні представники

Джерело: ONRC

ПДВ

Не є платником ПДВ

Статус ONRC

Funcțiune

Статус

Активний платник податків

Розщеплений ПДВ

Не застосовує розщеплений ПДВ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

1,16 млн RON

vs 1,17 млн RON

≈ 231 тис. €

Profit net (2025)

134 тис. RON

vs 110 тис. RON

≈ 26,5 тис. €

Capitaluri proprii (2025)

194 тис. RON

vs 60,7 тис. RON

≈ 38,5 тис. €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
1 162 187
≈ 231 тис. €
133 506
≈ 26,5 тис. €
1
2024
1 165 308
≈ 234 тис. €
110 062
≈ 22,1 тис. €
2
2023
1 164 621
≈ 235 тис. €
-150 051
≈ -30,3 тис. €
2
2022
930 415
≈ 189 тис. €
58 065
≈ 11,8 тис. €
2
2021
389 307
≈ 79,1 тис. €
5 674
≈ 1,15 тис. €
—
2020
270 038
≈ 55,8 тис. €
1 915
≈ 396 €
1
2019
607 594
≈ 128 тис. €
4 720
≈ 995 €
2
2018
519 705
≈ 112 тис. €
1 178
≈ 253 €
3
2017
514 676
≈ 113 тис. €
7 515
≈ 1,65 тис. €
2
2016
488 694
≈ 109 тис. €
22 720
≈ 5,06 тис. €
3
2015
461 879
≈ 104 тис. €
1 278
≈ 288 €
3
2014
549 048
≈ 124 тис. €
1 290
≈ 290 €
3
2013
445 606
≈ 101 тис. €
12 584
≈ 2,85 тис. €
11
2012
417 629
≈ 93,7 тис. €
7 375
≈ 1,66 тис. €
11

Джерело: ANAF bilanț · оновлено 16 вересня 2026 р. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Фінансові показники 2025

Чиста рентабельність

11,5%

Рентабельність власного капіталу (ROE)

68,8%

Коефіцієнт поточної ліквідності

0,88

Оборотність активів

1,48

Виторг на співробітника

1,16 млн RON

Повний багаторічний аналіз, Altman Z′, тренди та висновок → Фінансове здоров'яPro

Istoric

Întrebări frecvente

Cum verific firma CENTRUL PROFILAXIA SRL după CUI?

Cauți CUI 14296918. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru CENTRUL PROFILAXIA SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru CENTRUL PROFILAXIA SRL?

Datele de facturare sunt denumirea CENTRUL PROFILAXIA SRL, CUI 14296918, nr. Reg. Com. J2001001296353, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are CENTRUL PROFILAXIA SRL în 2025?

CENTRUL PROFILAXIA SRL (CUI 14296918) a avut o marjă de profit net de 11,5% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).