Повернутися до пошуку

VESTKAT SRL

АктивнаЗареєстрована як платник ПДВ

VESTKAT SRL este o companie înființată în anul 2001 cu sediul în municipiul Timișoara. Activitatea principală este extracția pietrișului și nisipului, extracția argilei și caolinului.Резюме, автоматично згенероване на основі публічних даних ANAF/ONRC

CUI: 14296870 · Фінансове здоров'я

Рейтинг 2025: Timiș #15828CAEN 0812 #471

Загальна інформація

НазваVESTKAT SRL
CUI14296870
Реєстраційний №J2001001289355
АдресаStr. HOLDELOR, 25, Municipiul Timişoara, Timiş
Основний код CAEN812
Авторизовані коди CAEN08124683
Дата реєстрації16.11.2001
Фіскальний органAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Правова формаSRL
Форма власностіPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Вебсайт

Це ваша компанія? Підтвердьте право власності на сайт і отримайте бейдж Верифіковано!

Підтвердьте право на сайт компанії, отримайте бейдж Верифіковано та з'являйтеся з офіційним посиланням замість пошуку в Google.

Підтвердити сайт

Безкоштовно при підтвердженні

Значок «Підтверджено»Згода на cookiesЗначок ANPC (SAL)Перевірка видимості в AI
Пошук у Google
Джерело: ONRC (data.gov.ro) · оновлено 21 жовтня 2026 р.

Адміністратори та законні представники

Джерело: ONRC
MATEI VIORICAadministrator

ПДВ

Зареєстрована як платник ПДВ

Статус ONRC

Funcțiune

Статус

Активний платник податків

Розщеплений ПДВ

Не застосовує розщеплений ПДВ

Date Financiare

Venituri totale (2025)

640 тис. RON

vs 358 тис. RON

≈ 127 тис. €

Profit net (2025)

240 тис. RON

vs -229 тис. RON

≈ 47,7 тис. €

Capitaluri proprii (2025)

-32,8 тис. RON

vs -273 тис. RON

≈ -6,52 тис. €

Angajați (2025)

0
AnVenituri totaleProfit netAng.
2025
639 847
≈ 127 тис. €
240 362
≈ 47,7 тис. €
0
2024
358 351
≈ 72 тис. €
-229 421
≈ -46,1 тис. €
5
2023
774 110
≈ 156 тис. €
-237 127
≈ -47,9 тис. €
6
2022
869 449
≈ 176 тис. €
-167 483
≈ -34 тис. €
7
2021
2 196 140
≈ 446 тис. €
344 045
≈ 69,9 тис. €
7
2020
1 425 433
≈ 295 тис. €
203 853
≈ 42,1 тис. €
7
2019
596 045
≈ 126 тис. €
7 556
≈ 1,59 тис. €
7
2018
557 027
≈ 120 тис. €
6 436
≈ 1,38 тис. €
7
2017
523 362
≈ 115 тис. €
37 168
≈ 8,14 тис. €
7
2016
803 640
≈ 179 тис. €
128 155
≈ 28,5 тис. €
7
2015
827 823
≈ 186 тис. €
140 651
≈ 31,6 тис. €
7
2014
950 812
≈ 214 тис. €
89 216
≈ 20,1 тис. €
7
2013
920 470
≈ 208 тис. €
91 350
≈ 20,7 тис. €
7
2012
473 086
≈ 106 тис. €
4 194
≈ 941 €
6

Джерело: ANAF bilanț · оновлено 16 вересня 2026 р. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Фінансові показники 2025

Чиста рентабельність

94,9%

Рентабельність власного капіталу (ROE)

—

Коефіцієнт поточної ліквідності

0,42

Оборотність активів

0,35

Виторг на співробітника

—

Повний багаторічний аналіз, Altman Z′, тренди та висновок → Фінансове здоров'яPro

Istoric

Періоди ПДВ

ЗПоДеталі
2001-12-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma VESTKAT SRL după CUI?

Cauți CUI 14296870. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru VESTKAT SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru VESTKAT SRL?

Datele de facturare sunt denumirea VESTKAT SRL, CUI 14296870, nr. Reg. Com. J2001001289355, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are VESTKAT SRL în 2025?

VESTKAT SRL (CUI 14296870) a avut o marjă de profit net de 94,9% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).