Повернутися до пошуку

MEXGAZ LPG SRL

АктивнаЗареєстрована як платник ПДВ

MEXGAZ LPG SRL este o companie înființată în anul 2001 cu sediul în satul Slătioara, județul Olt. În anul 2024, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 6.309.245 lei și un profit net de 1.247.908 lei cu 3 angajați.Резюме, автоматично згенероване на основі публічних даних ANAF/ONRC

CUI: 14248104 · Фінансове здоров'я

Рейтинг 2025: Olt #400CAEN 4684 #120

Загальна інформація

НазваMEXGAZ LPG SRL
CUI14248104
Реєстраційний №J2001000343287
АдресаRăsăritului, 28, Sat Slătioara, Comuna Slătioara, Olt
Основний код CAEN4684
Дата реєстрації23/10/2001
Фіскальний органAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Olt
Правова формаSRL
Форма власностіPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Вебсайт

Це ваша компанія? Підтвердьте право власності на сайт і отримайте бейдж Верифіковано!

Підтвердьте право на сайт компанії, отримайте бейдж Верифіковано та з'являйтеся з офіційним посиланням замість пошуку в Google.

Підтвердити сайт

Безкоштовно при підтвердженні

Значок «Підтверджено»Згода на cookiesЗначок ANPC (SAL)Перевірка видимості в AI
Пошук у Google
Джерело: ONRC (data.gov.ro) · оновлено 29 вересня 2026 р.

Адміністратори та законні представники

Джерело: ONRC
CIOBANU CRISTIANadministrator

ПДВ

Зареєстрована як платник ПДВ

Статус ONRC

Funcțiune

Статус

Активний платник податків

Розщеплений ПДВ

Не застосовує розщеплений ПДВ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

6,25 млн RON

vs 6,31 млн RON

≈ 1,24 млн €

Profit net (2025)

515 тис. RON

vs 1,25 млн RON

≈ 102 тис. €

Capitaluri proprii (2025)

3,27 млн RON

vs 3,96 млн RON

≈ 650 тис. €

Angajați (2025)

4
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
6 250 223
≈ 1,24 млн €
514 624
≈ 102 тис. €
4
2024
6 309 245
≈ 1,27 млн €
1 247 908
≈ 251 тис. €
3
2023
7 815 617
≈ 1,58 млн €
2 056 664
≈ 416 тис. €
2
2022
7 665 794
≈ 1,55 млн €
1 993 146
≈ 404 тис. €
4
2021
9 142 137
≈ 1,86 млн €
2 444 204
≈ 497 тис. €
4
2020
4 803 620
≈ 993 тис. €
1 344 027
≈ 278 тис. €
4
2019
4 688 105
≈ 988 тис. €
1 251 754
≈ 264 тис. €
4
2018
4 616 847
≈ 992 тис. €
1 050 453
≈ 226 тис. €
5
2017
4 206 460
≈ 921 тис. €
897 829
≈ 197 тис. €
4
2016
4 908 096
≈ 1,09 млн €
899 646
≈ 200 тис. €
4
2015
4 906 390
≈ 1,1 млн €
864 484
≈ 194 тис. €
4
2014
4 599 922
≈ 1,03 млн €
716 176
≈ 161 тис. €
5
2013
4 553 935
≈ 1,03 млн €
534 396
≈ 121 тис. €
3
2012
4 488 964
≈ 1,01 млн €
583 193
≈ 131 тис. €
3

Джерело: ANAF bilanț · оновлено 16 вересня 2026 р. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Фінансові показники 2025

Чиста рентабельність

8,2%

Рентабельність власного капіталу (ROE)

15,7%

Коефіцієнт поточної ліквідності

2,9

Оборотність активів

1,27

Виторг на співробітника

1,56 млн RON

Повний багаторічний аналіз, Altman Z′, тренди та висновок → Фінансове здоров'яPro

Istoric

Періоди ПДВ

ЗПоДеталі
2001-11-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma MEXGAZ LPG SRL după CUI?

Cauți CUI 14248104. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru MEXGAZ LPG SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru MEXGAZ LPG SRL?

Datele de facturare sunt denumirea MEXGAZ LPG SRL, CUI 14248104, nr. Reg. Com. J2001000343287, sediu Sat Slătioara, Comuna Slătioara, Olt.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are MEXGAZ LPG SRL în 2025?

MEXGAZ LPG SRL (CUI 14248104) a avut o marjă de profit net de 8,2% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).