Повернутися до пошуку

ABRACOM SRL

АктивнаЗареєстрована як платник ПДВ

ABRACOM SRL este o companie înființată în anul 2001 cu sediul în municipiul Deva, județul Hunedoara. Activitatea principală este intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a.Резюме, автоматично згенероване на основі публічних даних ANAF/ONRC

CUI: 14063408 · Фінансове здоров'я

Рейтинг 2025: Hunedoara #2699CAEN 4618 #457

Загальна інформація

НазваABRACOM SRL
CUI14063408
Реєстраційний №J20/516/2001
АдресаAleea PROGRESULUI, Municipiul Deva, Hunedoara
Основний код CAEN4618
Дата реєстрації09/07/2001
Фіскальний органAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Hunedoara
Правова формаSRL
Форма власностіPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Вебсайт

Це ваша компанія? Підтвердьте право власності на сайт і отримайте бейдж Верифіковано!

Підтвердьте право на сайт компанії, отримайте бейдж Верифіковано та з'являйтеся з офіційним посиланням замість пошуку в Google.

Підтвердити сайт

Безкоштовно при підтвердженні

Значок «Підтверджено»Згода на cookiesЗначок ANPC (SAL)Перевірка видимості в AI
Пошук у Google
Джерело: ONRC (data.gov.ro) · оновлено 21 жовтня 2026 р.

Адміністратори та законні представники

Джерело: ONRC
HEDESIU RADUadministrator

ПДВ

Зареєстрована як платник ПДВ

Статус ONRC

Funcțiune

Статус

Активний платник податків

Розщеплений ПДВ

Не застосовує розщеплений ПДВ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

559 тис. RON

vs 644 тис. RON

≈ 111 тис. €

Profit net (2025)

113 тис. RON

vs 48,8 тис. RON

≈ 22,5 тис. €

Capitaluri proprii (2025)

291 тис. RON

vs 178 тис. RON

≈ 57,8 тис. €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
558 531
≈ 111 тис. €
113 201
≈ 22,5 тис. €
1
2024
643 505
≈ 129 тис. €
48 789
≈ 9,81 тис. €
1
2023
557 565
≈ 113 тис. €
69 675
≈ 14,1 тис. €
1
2022
639 712
≈ 130 тис. €
47 198
≈ 9,57 тис. €
1
2021
689 363
≈ 140 тис. €
22 806
≈ 4,63 тис. €
1
2020
533 882
≈ 110 тис. €
16 053
≈ 3,32 тис. €
1
2019
545 877
≈ 115 тис. €
15 370
≈ 3,24 тис. €
1
2018
457 093
≈ 98,2 тис. €
6 527
≈ 1,4 тис. €
1
2017
716 891
≈ 157 тис. €
66 495
≈ 14,6 тис. €
1
2016
701 828
≈ 156 тис. €
34 728
≈ 7,73 тис. €
1
2015
784 538
≈ 176 тис. €
75 364
≈ 17 тис. €
1
2014
573 857
≈ 129 тис. €
5 064
≈ 1,14 тис. €
1
2013
620 034
≈ 140 тис. €
4 885
≈ 1,11 тис. €
1
2012
688 227
≈ 154 тис. €
346
≈ 77,6 €
1

Джерело: ANAF bilanț · оновлено 16 вересня 2026 р. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Фінансові показники 2025

Чиста рентабельність

20,3%

Рентабельність власного капіталу (ROE)

38,9%

Коефіцієнт поточної ліквідності

1,81

Оборотність активів

0,95

Виторг на співробітника

559 тис. RON

Повний багаторічний аналіз, Altman Z′, тренди та висновок → Фінансове здоров'яPro

Istoric

Періоди ПДВ

ЗПоДеталі
2001-08-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma ABRACOM SRL după CUI?

Cauți CUI 14063408. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru ABRACOM SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru ABRACOM SRL?

Datele de facturare sunt denumirea ABRACOM SRL, CUI 14063408, nr. Reg. Com. J20/516/2001, sediu Municipiul Deva, Hunedoara.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are ABRACOM SRL în 2025?

ABRACOM SRL (CUI 14063408) a avut o marjă de profit net de 20,3% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).