Повернутися до пошуку

MURARIU SERVICES SRL

АктивнаЗареєстрована як платник ПДВ

MURARIU SERVICES SRL este o companie înființată în anul 2001 cu sediul în municipiul Timișoara. Pentru anul 2025, cifra de afaceri este de 378.852 lei și profitul net este de 54.350 lei.Резюме, автоматично згенероване на основі публічних даних ANAF/ONRC

CUI: 14046130 · Фінансове здоров'я

Рейтинг 2025: Timiș #12253CAEN 6820 #5146

Загальна інформація

НазваMURARIU SERVICES SRL
CUI14046130
Реєстраційний №J2001000858356
АдресаStr. MARTIR CERNAIANU, 11, Municipiul Timişoara, Timiş
Основний код CAEN6820
Авторизовані коди CAEN4932682096219622
Дата реєстрації12/07/2001
Фіскальний органAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Правова формаSRL
Форма власностіPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Вебсайт

Це ваша компанія? Підтвердьте право власності на сайт і отримайте бейдж Верифіковано!

Підтвердьте право на сайт компанії, отримайте бейдж Верифіковано та з'являйтеся з офіційним посиланням замість пошуку в Google.

Підтвердити сайт

Безкоштовно при підтвердженні

Значок «Підтверджено»Згода на cookiesЗначок ANPC (SAL)Перевірка видимості в AI
Пошук у Google
Джерело: ONRC (data.gov.ro) · оновлено 21 жовтня 2026 р.

Адміністратори та законні представники

Джерело: ONRC

ПДВ

Зареєстрована як платник ПДВ

Статус ONRC

Funcțiune

Статус

Активний платник податків

Розщеплений ПДВ

Не застосовує розщеплений ПДВ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

379 тис. RON

vs 342 тис. RON

≈ 75,2 тис. €

Profit net (2025)

54,4 тис. RON

vs 106 тис. RON

≈ 10,8 тис. €

Capitaluri proprii (2025)

661 тис. RON

vs 606 тис. RON

≈ 131 тис. €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
378 852
≈ 75,2 тис. €
54 350
≈ 10,8 тис. €
1
2024
342 169
≈ 68,8 тис. €
105 824
≈ 21,3 тис. €
—
2023
383 333
≈ 77,5 тис. €
145 178
≈ 29,3 тис. €
1
2020
193 377
≈ 40 тис. €
73 164
≈ 15,1 тис. €
1
2019
199 753
≈ 42,1 тис. €
56 913
≈ 12 тис. €
1
2018
186 026
≈ 40 тис. €
98 057
≈ 21,1 тис. €
—
2017
193 845
≈ 42,4 тис. €
38 228
≈ 8,37 тис. €
—
2016
176 953
≈ 39,4 тис. €
40 462
≈ 9,01 тис. €
2
2015
150 449
≈ 33,8 тис. €
-82 292
≈ -18,5 тис. €
2
2014
133 758
≈ 30,1 тис. €
-12 926
≈ -2,91 тис. €
2
2013
127 444
≈ 28,8 тис. €
-15 106
≈ -3,42 тис. €
2
2012
145 545
≈ 32,7 тис. €
20 087
≈ 4,51 тис. €
2
2022За цей рік баланс не подано (підтверджено ANAF).
2021За цей рік баланс не подано (підтверджено ANAF).

Джерело: ANAF bilanț · оновлено 16 вересня 2026 р. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Фінансові показники 2025

Чиста рентабельність

14,3%

Рентабельність власного капіталу (ROE)

8,2%

Коефіцієнт поточної ліквідності

0,14

Оборотність активів

0,37

Виторг на співробітника

379 тис. RON

Повний багаторічний аналіз, Altman Z′, тренди та висновок → Фінансове здоров'яPro

Istoric

Періоди ПДВ

ЗПоДеталі
2001-08-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma MURARIU SERVICES SRL după CUI?

Cauți CUI 14046130. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru MURARIU SERVICES SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru MURARIU SERVICES SRL?

Datele de facturare sunt denumirea MURARIU SERVICES SRL, CUI 14046130, nr. Reg. Com. J2001000858356, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are MURARIU SERVICES SRL în 2025?

MURARIU SERVICES SRL (CUI 14046130) a avut o marjă de profit net de 14,3% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).