Повернутися до пошуку

VALROM INVEST SRL

АктивнаЗареєстрована як платник ПДВ

VALROM INVEST SRL este o companie înființată în anul 2001 cu sediul în municipiul Constanța. Activitatea principală este închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate.Резюме, автоматично згенероване на основі публічних даних ANAF/ONRC

CUI: 13996255 · Фінансове здоров'я

Рейтинг 2025: Constanța #5152CAEN 6820 #2380

Загальна інформація

НазваVALROM INVEST SRL
CUI13996255
Реєстраційний №J2001001378130
АдресаMIRCEA CEL BĂTRÂN, 55, Municipiul Constanţa, Constanţa
Основний код CAEN6820
Дата реєстрації20/06/2001
Фіскальний органAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Constanţa
Правова формаSRL
Форма власностіPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Вебсайт

Це ваша компанія? Підтвердьте право власності на сайт і отримайте бейдж Верифіковано!

Підтвердьте право на сайт компанії, отримайте бейдж Верифіковано та з'являйтеся з офіційним посиланням замість пошуку в Google.

Підтвердити сайт

Безкоштовно при підтвердженні

Значок «Підтверджено»Згода на cookiesЗначок ANPC (SAL)Перевірка видимості в AI
Пошук у Google
Джерело: ONRC (data.gov.ro) · оновлено 29 вересня 2026 р.

Адміністратори та законні представники

Джерело: ONRC

ПДВ

Зареєстрована як платник ПДВ

Статус ONRC

Funcțiune

Статус

Активний платник податків

Розщеплений ПДВ

Не застосовує розщеплений ПДВ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

1,18 млн RON

vs 1,07 млн RON

≈ 235 тис. €

Profit net (2025)

519 тис. RON

vs 239 тис. RON

≈ 103 тис. €

Capitaluri proprii (2025)

756 тис. RON

vs 806 тис. RON

≈ 150 тис. €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
1 183 612
≈ 235 тис. €
519 081
≈ 103 тис. €
1
2024
1 069 322
≈ 215 тис. €
239 300
≈ 48,1 тис. €
1
2023
961 200
≈ 194 тис. €
340 586
≈ 68,9 тис. €
1
2022
831 306
≈ 169 тис. €
507 595
≈ 103 тис. €
1
2021
762 219
≈ 155 тис. €
399 667
≈ 81,2 тис. €
1
2020
722 754
≈ 149 тис. €
366 838
≈ 75,8 тис. €
1
2019
792 541
≈ 167 тис. €
440 872
≈ 92,9 тис. €
1
2018
684 406
≈ 147 тис. €
497 539
≈ 107 тис. €
1
2017
511 281
≈ 112 тис. €
231 206
≈ 50,6 тис. €
1
2016
399 268
≈ 88,9 тис. €
58 310
≈ 13 тис. €
1
2015
235 131
≈ 52,9 тис. €
34 001
≈ 7,65 тис. €
1
2014
220 702
≈ 49,7 тис. €
8 417
≈ 1,89 тис. €
1
2013
245 499
≈ 55,6 тис. €
-38 157
≈ -8,63 тис. €
1
2012
250 703
≈ 56,3 тис. €
23 154
≈ 5,2 тис. €
1

Джерело: ANAF bilanț · оновлено 16 вересня 2026 р. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Фінансові показники 2025

Чиста рентабельність

43,9%

Рентабельність власного капіталу (ROE)

68,7%

Коефіцієнт поточної ліквідності

0,26

Оборотність активів

0,42

Виторг на співробітника

1,18 млн RON

Повний багаторічний аналіз, Altman Z′, тренди та висновок → Фінансове здоров'яPro

Istoric

Періоди ПДВ

ЗПоДеталі
2001-07-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma VALROM INVEST SRL după CUI?

Cauți CUI 13996255. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru VALROM INVEST SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru VALROM INVEST SRL?

Datele de facturare sunt denumirea VALROM INVEST SRL, CUI 13996255, nr. Reg. Com. J2001001378130, sediu Municipiul Constanţa, Constanţa.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are VALROM INVEST SRL în 2025?

VALROM INVEST SRL (CUI 13996255) a avut o marjă de profit net de 43,9% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).