Повернутися до пошуку

NELMATOUR SRL

АктивнаЗареєстрована як платник ПДВ

NELMATOUR SRL este o companie înființată în anul 2001 cu sediul în Municipiul Giurgiu. În anul 2025 cifra de afaceri a fost de 1.863.432 lei și a înregistrat un profit net de 267.635 lei cu 9 angajați.Резюме, автоматично згенероване на основі публічних даних ANAF/ONRC

CUI: 13926209 · Фінансове здоров'я

Рейтинг 2025: Giurgiu #863CAEN 4939 #430

Загальна інформація

НазваNELMATOUR SRL
CUI13926209
Реєстраційний №J2001000113529
АдресаStr. MIRON COSTIN, 39, Municipiul Giurgiu, Giurgiu
Основний код CAEN4931
Авторизовані коди CAEN49314932
Дата реєстрації25/05/2001
Фіскальний органAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Giurgiu
Правова формаSRL
Форма власностіPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Вебсайт

Це ваша компанія? Підтвердьте право власності на сайт і отримайте бейдж Верифіковано!

Підтвердьте право на сайт компанії, отримайте бейдж Верифіковано та з'являйтеся з офіційним посиланням замість пошуку в Google.

Підтвердити сайт

Безкоштовно при підтвердженні

Значок «Підтверджено»Згода на cookiesЗначок ANPC (SAL)Перевірка видимості в AI
Пошук у Google
Джерело: ONRC (data.gov.ro) · оновлено 21 жовтня 2026 р.

Адміністратори та законні представники

Джерело: ONRC
DOBRIŞAN IONadministrator
MUȘAT MARIANadministrator
ERBATU TUDORadministrator

ПДВ

Зареєстрована як платник ПДВ

Статус ONRC

Funcțiune

Статус

Активний платник податків

Розщеплений ПДВ

Не застосовує розщеплений ПДВ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

1,86 млн RON

vs 1,55 млн RON

≈ 370 тис. €

Profit net (2025)

268 тис. RON

vs 375 тис. RON

≈ 53,1 тис. €

Capitaluri proprii (2025)

680 тис. RON

vs 722 тис. RON

≈ 135 тис. €

Angajați (2025)

9
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
1 863 432
≈ 370 тис. €
267 635
≈ 53,1 тис. €
9
2024
1 554 766
≈ 313 тис. €
374 701
≈ 75,3 тис. €
7
2023
1 668 872
≈ 337 тис. €
451 771
≈ 91,3 тис. €
8
2022
1 615 298
≈ 328 тис. €
110 635
≈ 22,4 тис. €
9
2021
1 717 831
≈ 349 тис. €
417 343
≈ 84,8 тис. €
9
2020
1 325 750
≈ 274 тис. €
185 055
≈ 38,3 тис. €
15
2019
1 993 406
≈ 420 тис. €
720 576
≈ 152 тис. €
17
2018
1 794 181
≈ 386 тис. €
737 966
≈ 159 тис. €
15
2017
1 744 836
≈ 382 тис. €
622 904
≈ 136 тис. €
15
2016
1 409 570
≈ 314 тис. €
355 028
≈ 79,1 тис. €
12
2015
1 015 518
≈ 228 тис. €
132 838
≈ 29,9 тис. €
10
2014
1 347 487
≈ 303 тис. €
170 272
≈ 38,3 тис. €
10
2013
1 316 246
≈ 298 тис. €
143 264
≈ 32,4 тис. €
8
2012
1 334 844
≈ 300 тис. €
11 680
≈ 2,62 тис. €
13

Джерело: ANAF bilanț · оновлено 16 вересня 2026 р. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Фінансові показники 2025

Чиста рентабельність

14,4%

Рентабельність власного капіталу (ROE)

39,4%

Коефіцієнт поточної ліквідності

0,3

Оборотність активів

1,39

Виторг на співробітника

207 тис. RON

Повний багаторічний аналіз, Altman Z′, тренди та висновок → Фінансове здоров'яPro

Istoric

Періоди ПДВ

ЗПоДеталі
2002-11-25—
2001-10-012002-06-30Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata la cererea persoanei impozabile, potrivit dispozitiilor din Legea nr.571/2003 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare

Întrebări frecvente

Cum verific firma NELMATOUR SRL după CUI?

Cauți CUI 13926209. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru NELMATOUR SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru NELMATOUR SRL?

Datele de facturare sunt denumirea NELMATOUR SRL, CUI 13926209, nr. Reg. Com. J2001000113529, sediu Municipiul Giurgiu, Giurgiu.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are NELMATOUR SRL în 2025?

NELMATOUR SRL (CUI 13926209) a avut o marjă de profit net de 14,4% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).