Повернутися до пошуку

BALINT TRANS SRL

АктивнаЗареєстрована як платник ПДВ

BALINT TRANS SRL este o firmă înființată în anul 2001 cu sediul în satul Sâncraiu de Mureș. În anul 2025, compania a înregistrat o cifră de afaceri de 12.086.055 lei și un număr de 67 angajați.Резюме, автоматично згенероване на основі публічних даних ANAF/ONRC

CUI: 13805274 · Фінансове здоров'я

Рейтинг 2025: Mureș #475CAEN 4939 #45

Загальна інформація

НазваBALINT TRANS SRL
CUI13805274
Реєстраційний №J2001000243264
АдресаStr. DIGULUI, 7, Sat Sâncraiu de Mureş, Comuna Sâncraiu de Mureş, Mureş
Основний код CAEN4939
Авторизовані коди CAEN351135123513351449314932493952215530682082109531
Дата реєстрації26/03/2001
Фіскальний органAdministraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Mureş
Правова формаSRL
Форма власностіPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Вебсайт

Це ваша компанія? Підтвердьте право власності на сайт і отримайте бейдж Верифіковано!

Підтвердьте право на сайт компанії, отримайте бейдж Верифіковано та з'являйтеся з офіційним посиланням замість пошуку в Google.

Підтвердити сайт

Безкоштовно при підтвердженні

Значок «Підтверджено»Згода на cookiesЗначок ANPC (SAL)Перевірка видимості в AI
Пошук у Google
Джерело: ONRC (data.gov.ro) · оновлено 21 жовтня 2026 р.

Адміністратори та законні представники

Джерело: ONRC
BÁLINT JOZSEFadministrator

ПДВ

Зареєстрована як платник ПДВ

Статус ONRC

Funcțiune

Статус

Активний платник податків

Розщеплений ПДВ

Не застосовує розщеплений ПДВ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

12,1 млн RON

vs 12,6 млн RON

≈ 2,4 млн €

Profit net (2025)

809 тис. RON

vs 825 тис. RON

≈ 161 тис. €

Capitaluri proprii (2025)

12,7 млн RON

vs 12,1 млн RON

≈ 2,51 млн €

Angajați (2025)

67
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
12 086 055
≈ 2,4 млн €
808 877
≈ 161 тис. €
67
2024
12 625 400
≈ 2,54 млн €
825 402
≈ 166 тис. €
65
2023
13 032 793
≈ 2,63 млн €
2 315 669
≈ 468 тис. €
71
2022
11 833 623
≈ 2,4 млн €
574 521
≈ 117 тис. €
72
2021
9 827 937
≈ 2 млн €
74 013
≈ 15 тис. €
78
2020
8 279 719
≈ 1,71 млн €
-59 206
≈ -12,2 тис. €
82
2019
12 066 676
≈ 2,54 млн €
22 250
≈ 4,69 тис. €
102
2018
11 393 996
≈ 2,45 млн €
687 494
≈ 148 тис. €
102
2017
10 837 922
≈ 2,37 млн €
490 406
≈ 107 тис. €
89
2016
12 970 828
≈ 2,89 млн €
1 263 837
≈ 281 тис. €
102
2015
13 195 418
≈ 2,97 млн €
1 908 905
≈ 429 тис. €
85
2014
9 721 407
≈ 2,19 млн €
402 288
≈ 90,5 тис. €
84
2013
8 084 229
≈ 1,83 млн €
-105 580
≈ -23,9 тис. €
70
2012
7 577 094
≈ 1,7 млн €
254 420
≈ 57,1 тис. €
68

Джерело: ANAF bilanț · оновлено 16 вересня 2026 р. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Фінансові показники 2025

Чиста рентабельність

6,7%

Рентабельність власного капіталу (ROE)

6,4%

Коефіцієнт поточної ліквідності

0,4

Оборотність активів

0,73

Виторг на співробітника

180 тис. RON

Повний багаторічний аналіз, Altman Z′, тренди та висновок → Фінансове здоров'яPro

Istoric

Періоди ПДВ

ЗПоДеталі
2003-10-24—
2001-11-012002-09-30Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata la cererea persoanei impozabile, potrivit dispozitiilor din Legea nr.571/2003 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare

Întrebări frecvente

Cum verific firma BALINT TRANS SRL după CUI?

Cauți CUI 13805274. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru BALINT TRANS SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru BALINT TRANS SRL?

Datele de facturare sunt denumirea BALINT TRANS SRL, CUI 13805274, nr. Reg. Com. J2001000243264, sediu Sat Sâncraiu de Mureş, Comuna Sâncraiu de Mureş, Mureş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are BALINT TRANS SRL în 2025?

BALINT TRANS SRL (CUI 13805274) a avut o marjă de profit net de 6,7% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).