Повернутися до пошуку

CONTMAR SRL

АктивнаЗареєстрована як платник ПДВ

CONTMAR SRL este o companie înființată în anul 2001 cu sediul în Oradea, Bihor. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 2.196.437 lei și un profit net de 173.932 lei cu 18 angajați.Резюме, автоматично згенероване на основі публічних даних ANAF/ONRC

CUI: 13718070 · Фінансове здоров'я

Рейтинг 2025: Bihor #3136CAEN 6920 #251

Загальна інформація

НазваCONTMAR SRL
CUI13718070
Реєстраційний №J2001000146053
АдресаStr. BRANULUI, 2, Municipiul Oradea, Bihor
Основний код CAEN6920
Авторизовані коди CAEN181235125829692070207430771182108299
Дата реєстрації19/02/2001
Фіскальний органAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Bihor
Правова формаSRL
Форма власностіPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Вебсайт

Це ваша компанія? Підтвердьте право власності на сайт і отримайте бейдж Верифіковано!

Підтвердьте право на сайт компанії, отримайте бейдж Верифіковано та з'являйтеся з офіційним посиланням замість пошуку в Google.

Підтвердити сайт

Безкоштовно при підтвердженні

Значок «Підтверджено»Згода на cookiesЗначок ANPC (SAL)Перевірка видимості в AI
Пошук у Google
Джерело: ONRC (data.gov.ro) · оновлено 21 жовтня 2026 р.

Адміністратори та законні представники

Джерело: ONRC

ПДВ

Зареєстрована як платник ПДВ

Статус ONRC

Funcțiune

Статус

Активний платник податків

Розщеплений ПДВ

Не застосовує розщеплений ПДВ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

2,2 млн RON

vs 1,98 млн RON

≈ 436 тис. €

Profit net (2025)

174 тис. RON

vs 51,5 тис. RON

≈ 34,5 тис. €

Capitaluri proprii (2025)

586 тис. RON

vs 539 тис. RON

≈ 116 тис. €

Angajați (2025)

18
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
2 196 437
≈ 436 тис. €
173 932
≈ 34,5 тис. €
18
2024
1 981 670
≈ 398 тис. €
51 486
≈ 10,3 тис. €
19
2023
2 008 333
≈ 406 тис. €
1 197 088
≈ 242 тис. €
17
2022
1 428 326
≈ 290 тис. €
527 433
≈ 107 тис. €
17
2021
1 124 516
≈ 229 тис. €
407 218
≈ 82,8 тис. €
14
2020
1 106 020
≈ 229 тис. €
398 407
≈ 82,4 тис. €
16
2019
968 859
≈ 204 тис. €
305 997
≈ 64,5 тис. €
14
2018
798 738
≈ 172 тис. €
163 393
≈ 35,1 тис. €
11
2017
1 387 979
≈ 304 тис. €
490 179
≈ 107 тис. €
14
2016
666 999
≈ 149 тис. €
37 410
≈ 8,33 тис. €
13
2015
674 988
≈ 152 тис. €
36 548
≈ 8,22 тис. €
12
2014
844 450
≈ 190 тис. €
15 511
≈ 3,49 тис. €
13
2013
505 940
≈ 114 тис. €
5 166
≈ 1,17 тис. €
13
2012
735 781
≈ 165 тис. €
4 721
≈ 1,06 тис. €
13

Джерело: ANAF bilanț · оновлено 16 вересня 2026 р. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Фінансові показники 2025

Чиста рентабельність

7,9%

Рентабельність власного капіталу (ROE)

29,7%

Коефіцієнт поточної ліквідності

0,08

Оборотність активів

1,06

Виторг на співробітника

122 тис. RON

Повний багаторічний аналіз, Altman Z′, тренди та висновок → Фінансове здоров'яPro

Istoric

Періоди ПДВ

ЗПоДеталі
2001-03-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma CONTMAR SRL după CUI?

Cauți CUI 13718070. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru CONTMAR SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru CONTMAR SRL?

Datele de facturare sunt denumirea CONTMAR SRL, CUI 13718070, nr. Reg. Com. J2001000146053, sediu Municipiul Oradea, Bihor.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are CONTMAR SRL în 2025?

CONTMAR SRL (CUI 13718070) a avut o marjă de profit net de 7,9% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).