Повернутися до пошуку

TIPOGRAFIA ANDRA SRL

АктивнаЗареєстрована як платник ПДВ

TIPOGRAFIA ANDRA SRL este o companie înființată în anul 2001 cu sediul în Comuna Sântana de Mureș, județul Mureș. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 1.476.263 lei și un profit net de 279.491 lei cu 4 angajați.Резюме, автоматично згенероване на основі публічних даних ANAF/ONRC

CUI: 13658556 · Фінансове здоров'я

Рейтинг 2025: Mureș #2685CAEN 1812 #296

Загальна інформація

НазваTIPOGRAFIA ANDRA SRL
CUI13658556
Реєстраційний №J2001000048267
АдресаPRINCIPALĂ, 622 A, Sat Sântana de Mureş, Comuna Sântana de Mureş, Mureş
Основний код CAEN1812
Авторизовані коди CAEN17231729181218131814581258197022
Дата реєстрації19/01/2001
Фіскальний органAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Mureş
Правова формаSRL
Форма власностіPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Вебсайт

Це ваша компанія? Підтвердьте право власності на сайт і отримайте бейдж Верифіковано!

Підтвердьте право на сайт компанії, отримайте бейдж Верифіковано та з'являйтеся з офіційним посиланням замість пошуку в Google.

Підтвердити сайт

Безкоштовно при підтвердженні

Значок «Підтверджено»Згода на cookiesЗначок ANPC (SAL)Перевірка видимості в AI
Пошук у Google
Джерело: ONRC (data.gov.ro) · оновлено 21 жовтня 2026 р.

Адміністратори та законні представники

Джерело: ONRC
CHILUT TEODORadministrator

ПДВ

Зареєстрована як платник ПДВ

Статус ONRC

Funcțiune

Статус

Активний платник податків

Розщеплений ПДВ

Не застосовує розщеплений ПДВ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

1,48 млн RON

vs 1,55 млн RON

≈ 293 тис. €

Profit net (2025)

279 тис. RON

vs 214 тис. RON

≈ 55,5 тис. €

Capitaluri proprii (2025)

342 тис. RON

vs 201 тис. RON

≈ 67,9 тис. €

Angajați (2025)

4
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
1 476 263
≈ 293 тис. €
279 491
≈ 55,5 тис. €
4
2024
1 551 740
≈ 312 тис. €
213 858
≈ 43 тис. €
5
2023
1 480 652
≈ 299 тис. €
159 129
≈ 32,2 тис. €
5
2022
1 468 753
≈ 298 тис. €
48 996
≈ 9,94 тис. €
7
2021
1 498 558
≈ 305 тис. €
58 483
≈ 11,9 тис. €
8
2020
1 443 632
≈ 298 тис. €
47 492
≈ 9,82 тис. €
9
2019
1 565 074
≈ 330 тис. €
26 805
≈ 5,65 тис. €
10
2018
1 790 005
≈ 385 тис. €
28 825
≈ 6,19 тис. €
12
2017
1 891 083
≈ 414 тис. €
26 959
≈ 5,9 тис. €
22
2016
1 890 865
≈ 421 тис. €
18 621
≈ 4,15 тис. €
22
2015
1 499 023
≈ 337 тис. €
18 102
≈ 4,07 тис. €
21
2014
1 710 451
≈ 385 тис. €
16 112
≈ 3,63 тис. €
21
2013
1 497 577
≈ 339 тис. €
35 736
≈ 8,09 тис. €
13
2012
1 460 112
≈ 328 тис. €
31 268
≈ 7,02 тис. €
14

Джерело: ANAF bilanț · оновлено 16 вересня 2026 р. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Фінансові показники 2025

Чиста рентабельність

18,9%

Рентабельність власного капіталу (ROE)

81,7%

Коефіцієнт поточної ліквідності

1,33

Оборотність активів

0,9

Виторг на співробітника

369 тис. RON

Повний багаторічний аналіз, Altman Z′, тренди та висновок → Фінансове здоров'яPro

Istoric

Періоди ПДВ

ЗПоДеталі
2001-01-24—

Întrebări frecvente

Cum verific firma TIPOGRAFIA ANDRA SRL după CUI?

Cauți CUI 13658556. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru TIPOGRAFIA ANDRA SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru TIPOGRAFIA ANDRA SRL?

Datele de facturare sunt denumirea TIPOGRAFIA ANDRA SRL, CUI 13658556, nr. Reg. Com. J2001000048267, sediu Sat Sântana de Mureş, Comuna Sântana de Mureş, Mureş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are TIPOGRAFIA ANDRA SRL în 2025?

TIPOGRAFIA ANDRA SRL (CUI 13658556) a avut o marjă de profit net de 18,9% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).