Повернутися до пошуку

TANDER MAXX SRL

АктивнаЗареєстрована як платник ПДВ

CUI: 13625117 · Фінансове здоров'я

Рейтинг 2023: Constanța #1806CAEN 5520 #37

Загальна інформація

НазваTANDER MAXX SRL
CUI13625117
Реєстраційний №J2000002087137
АдресаION CREANGĂ, 15, Sat Vama Veche, Comuna Limanu, Constanţa
Основний код CAEN5520
Авторизовані коди CAEN3011301233154941522155105520559056115630812181229329
Дата реєстрації20/12/2000
Фіскальний органUnitatea Fiscală Municipală Mangalia
Правова формаSRL
Форма власностіPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Вебсайт

Це ваша компанія? Підтвердьте право власності на сайт і отримайте бейдж Верифіковано!

Підтвердьте право на сайт компанії, отримайте бейдж Верифіковано та з'являйтеся з офіційним посиланням замість пошуку в Google.

Підтвердити сайт

Безкоштовно при підтвердженні

Значок «Підтверджено»Згода на cookiesЗначок ANPC (SAL)Перевірка видимості в AI
Пошук у Google
Джерело: ONRC (data.gov.ro) · оновлено 29 вересня 2026 р.

Адміністратори та законні представники

Джерело: ONRC
MUNTEANU TEODORadministrator

ПДВ

Зареєстрована як платник ПДВ

Статус ONRC

Funcțiune

Статус

Активний платник податків

Розщеплений ПДВ

Не застосовує розщеплений ПДВ

Date Financiare

Cifră afaceri (2023)

4,18 млн RON

vs 4,18 млн RON

≈ 845 тис. €

Profit net (2023)

950 тис. RON

vs 1,08 млн RON

≈ 192 тис. €

Capitaluri proprii (2023)

3,68 млн RON

vs 3,76 млн RON

≈ 744 тис. €

Angajați (2023)

16
AnCifră afaceriProfit netAng.
2023
4 181 416
≈ 845 тис. €
950 427
≈ 192 тис. €
16
2022
4 181 416
≈ 848 тис. €
1 078 626
≈ 219 тис. €
26
2021
3 006 586
≈ 611 тис. €
660 071
≈ 134 тис. €
8
2020
1 678 828
≈ 347 тис. €
451 711
≈ 93,4 тис. €
5
2019
2 702 266
≈ 569 тис. €
824 988
≈ 174 тис. €
15
2018
2 487 980
≈ 535 тис. €
342 188
≈ 73,5 тис. €
—
2017
2 623 656
≈ 574 тис. €
626 592
≈ 137 тис. €
—
2016
2 949 777
≈ 657 тис. €
39 615
≈ 8,82 тис. €
15
2015
3 685 941
≈ 829 тис. €
289 721
≈ 65,2 тис. €
24
2014
1 552 285
≈ 349 тис. €
40 167
≈ 9,04 тис. €
10
2013
2 622 702
≈ 594 тис. €
-170 662
≈ -38,6 тис. €
8
2012
2 021 907
≈ 454 тис. €
5 629
≈ 1,26 тис. €
9
2025За цей рік баланс не подано (підтверджено ANAF).
2024За цей рік баланс не подано (підтверджено ANAF).

Джерело: ANAF bilanț · оновлено 16 вересня 2026 р. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Фінансові показники 2023

Чиста рентабельність

22,7%

Рентабельність власного капіталу (ROE)

25,8%

Коефіцієнт поточної ліквідності

0,33

Оборотність активів

0,64

Виторг на співробітника

261 тис. RON

Повний багаторічний аналіз, Altman Z′, тренди та висновок → Фінансове здоров'яPro

Istoric

Періоди ПДВ

ЗПоДеталі
2001-02-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma TANDER MAXX SRL după CUI?

Cauți CUI 13625117. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru TANDER MAXX SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru TANDER MAXX SRL?

Datele de facturare sunt denumirea TANDER MAXX SRL, CUI 13625117, nr. Reg. Com. J2000002087137, sediu Sat Vama Veche, Comuna Limanu, Constanţa.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are TANDER MAXX SRL în 2023?

TANDER MAXX SRL (CUI 13625117) a avut o marjă de profit net de 22,7% în 2023, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).