Повернутися до пошуку

CESIMEX SRL

АктивнаЗареєстрована як платник ПДВ

CESIMEX SRL este o companie înființată în anul 2000 cu sediul în Oraș Cehu Silvaniei, Sălaj. Activitatea principală este fabricarea de mobila n.c.a. conform codului CAEN 3109.Резюме, автоматично згенероване на основі публічних даних ANAF/ONRC

CUI: 13182001 · Фінансове здоров'я

Рейтинг 2025: Sălaj #5705CAEN 3109 #2329

Загальна інформація

НазваCESIMEX SRL
CUI13182001
Реєстраційний №J2000000109310
Адреса PLOPILOR, 1, Loc. Cehu Silvaniei, Oraş Cehu Silvaniei, Sălaj
Основний код CAEN3100
Дата реєстрації03/07/2000
Фіскальний органAdministraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Sălaj
Правова формаSRL
Форма власностіPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Вебсайт

Це ваша компанія? Підтвердьте право власності на сайт і отримайте бейдж Верифіковано!

Підтвердьте право на сайт компанії, отримайте бейдж Верифіковано та з'являйтеся з офіційним посиланням замість пошуку в Google.

Підтвердити сайт

Безкоштовно при підтвердженні

Значок «Підтверджено»Згода на cookiesЗначок ANPC (SAL)Перевірка видимості в AI
Пошук у Google
Джерело: ONRC (data.gov.ro) · оновлено 21 жовтня 2026 р.

Адміністратори та законні представники

Джерело: ONRC

ПДВ

Зареєстрована як платник ПДВ

Статус ONRC

Funcțiune

Статус

Активний платник податків

Розщеплений ПДВ

Не застосовує розщеплений ПДВ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

28,8 тис. RON

vs 0 RON

≈ 5,71 тис. €

Profit net (2025)

-306 тис. RON

vs -93,6 тис. RON

≈ -60,7 тис. €

Capitaluri proprii (2025)

4,13 млн RON

vs 4,43 млн RON

≈ 819 тис. €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
28 760
≈ 5,71 тис. €
-305 622
≈ -60,7 тис. €
1
2024
0
≈ 0 €
-93 560
≈ -18,8 тис. €
1
2023
6 239 310
≈ 1,26 млн €
841 236
≈ 170 тис. €
58
2022
10 975 099
≈ 2,23 млн €
87 803
≈ 17,8 тис. €
113
2021
13 277 928
≈ 2,7 млн €
82 018
≈ 16,7 тис. €
128
2020
9 651 123
≈ 2 млн €
118 244
≈ 24,4 тис. €
112
2019
9 592 389
≈ 2,02 млн €
-768 579
≈ -162 тис. €
112
2018
7 926 504
≈ 1,7 млн €
-623 855
≈ -134 тис. €
118
2017
10 613 268
≈ 2,32 млн €
48 304
≈ 10,6 тис. €
136
2016
10 429 008
≈ 2,32 млн €
468 004
≈ 104 тис. €
124
2015
7 745 749
≈ 1,74 млн €
239 138
≈ 53,8 тис. €
123
2014
8 506 563
≈ 1,91 млн €
249 220
≈ 56,1 тис. €
134
2013
7 498 517
≈ 1,7 млн €
620 566
≈ 140 тис. €
127
2012
8 723 663
≈ 1,96 млн €
709 075
≈ 159 тис. €
136

Джерело: ANAF bilanț · оновлено 16 вересня 2026 р. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Фінансові показники 2025

Чиста рентабельність

-1.062,7%

Рентабельність власного капіталу (ROE)

-7,4%

Коефіцієнт поточної ліквідності

1,19

Оборотність активів

0

Виторг на співробітника

28,8 тис. RON

Повний багаторічний аналіз, Altman Z′, тренди та висновок → Фінансове здоров'яPro

Istoric

Періоди ПДВ

ЗПоДеталі
2000-07-11—

Întrebări frecvente

Cum verific firma CESIMEX SRL după CUI?

Cauți CUI 13182001. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru CESIMEX SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru CESIMEX SRL?

Datele de facturare sunt denumirea CESIMEX SRL, CUI 13182001, nr. Reg. Com. J2000000109310, sediu Loc. Cehu Silvaniei, Oraş Cehu Silvaniei, Sălaj.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are CESIMEX SRL în 2025?

CESIMEX SRL (CUI 13182001) a avut o marjă de profit net de -1.062,7% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).