Повернутися до пошуку

SNEBERGER LUNAPARK SRL

Активна

SNEBERGER LUNAPARK SRL este o companie înființată în anul 2000 cu sediul în satul Cărpiniș, județul Timiș. În anul 2025, entitatea a înregistrat o cifră de afaceri de 353.400 lei și un profit net de 47.923 lei cu 3 angajați.Резюме, автоматично згенероване на основі публічних даних ANAF/ONRC

CUI: 13059778 · Фінансове здоров'я

Рейтинг 2025: Timiș #12834CAEN 9321 #48

Загальна інформація

НазваSNEBERGER LUNAPARK SRL
CUI13059778
Реєстраційний №J2000000512352
АдресаStr. A VI-A, 64, Sat Cărpiniş, Comuna Cărpiniş, Timiş
Основний код CAEN9321
Авторизовані коди CAEN282233123315332093219329
Дата реєстрації29/05/2000
Фіскальний органUnitatea Fiscală Orăşenească Jimbolia
Правова формаSRL
Форма власностіPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Вебсайт

Це ваша компанія? Підтвердьте право власності на сайт і отримайте бейдж Верифіковано!

Підтвердьте право на сайт компанії, отримайте бейдж Верифіковано та з'являйтеся з офіційним посиланням замість пошуку в Google.

Підтвердити сайт

Безкоштовно при підтвердженні

Значок «Підтверджено»Згода на cookiesЗначок ANPC (SAL)Перевірка видимості в AI
Пошук у Google
Джерело: ONRC (data.gov.ro) · оновлено 29 вересня 2026 р.

Адміністратори та законні представники

Джерело: ONRC
ŠNEBERGER FERIadministrator

ПДВ

Не є платником ПДВ

Статус ONRC

Funcțiune

Статус

Активний платник податків

Розщеплений ПДВ

Не застосовує розщеплений ПДВ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

353 тис. RON

vs 296 тис. RON

≈ 70,1 тис. €

Profit net (2025)

47,9 тис. RON

vs -5,09 тис. RON

≈ 9,51 тис. €

Capitaluri proprii (2025)

79,4 тис. RON

vs 31,4 тис. RON

≈ 15,8 тис. €

Angajați (2025)

3
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
353 400
≈ 70,1 тис. €
47 923
≈ 9,51 тис. €
3
2024
296 135
≈ 59,5 тис. €
-5 085
≈ -1,02 тис. €
4
2023
288 815
≈ 58,4 тис. €
58 117
≈ 11,7 тис. €
3
2022
277 262
≈ 56,2 тис. €
-12 578
≈ -2,55 тис. €
4
2021
167 436
≈ 34 тис. €
1 958
≈ 398 €
2
2020
84 249
≈ 17,4 тис. €
36 745
≈ 7,6 тис. €
1
2019
148 422
≈ 31,3 тис. €
23 204
≈ 4,89 тис. €
3
2018
118 846
≈ 25,5 тис. €
-15 026
≈ -3,23 тис. €
2
2017
125 724
≈ 27,5 тис. €
16 661
≈ 3,65 тис. €
2
2016
113 398
≈ 25,3 тис. €
1 173
≈ 261 €
2
2015
68 593
≈ 15,4 тис. €
-7 172
≈ -1,61 тис. €
2
2014
73 710
≈ 16,6 тис. €
15 405
≈ 3,47 тис. €
1
2013
53 825
≈ 12,2 тис. €
-3 109
≈ -704 €
3
2012
106 124
≈ 23,8 тис. €
-4 776
≈ -1,07 тис. €
5

Джерело: ANAF bilanț · оновлено 16 вересня 2026 р. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Фінансові показники 2025

Чиста рентабельність

13,6%

Рентабельність власного капіталу (ROE)

60,4%

Коефіцієнт поточної ліквідності

2,84

Оборотність активів

3,04

Виторг на співробітника

118 тис. RON

Повний багаторічний аналіз, Altman Z′, тренди та висновок → Фінансове здоров'яPro

Istoric

Періоди ПДВ

ЗПоДеталі
2000-12-012002-08-31Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata la cererea persoanei impozabile, potrivit dispozitiilor din Legea nr.571/2003 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare

Întrebări frecvente

Cum verific firma SNEBERGER LUNAPARK SRL după CUI?

Cauți CUI 13059778. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru SNEBERGER LUNAPARK SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru SNEBERGER LUNAPARK SRL?

Datele de facturare sunt denumirea SNEBERGER LUNAPARK SRL, CUI 13059778, nr. Reg. Com. J2000000512352, sediu Sat Cărpiniş, Comuna Cărpiniş, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are SNEBERGER LUNAPARK SRL în 2025?

SNEBERGER LUNAPARK SRL (CUI 13059778) a avut o marjă de profit net de 13,6% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).