Повернутися до пошуку

IMUC S.R.L.

АктивнаЗареєстрована як платник ПДВ

IMUC S.R.L. este o companie înființată în anul 1991 cu sediul în satul Geamăna, comuna Bradu, județul Argeș. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 52.494.047 lei și un profit net de 4.500.481 lei cu 114 angajați.Резюме, автоматично згенероване на основі публічних даних ANAF/ONRC

CUI: 128990 · Фінансове здоров'я

Distincții top 103 distincții · surse ONRC + bilanțuri MFP

Рейтинг 2025: Argeș #168CAEN 4299 #10

Загальна інформація

НазваIMUC S.R.L.
CUI128990
Реєстраційний №J1991000236038
АдресаDRUM 23, 30, Sat Geamăna, Comuna Bradu, Argeş
Основний код CAEN4299
Дата реєстрації03.04.1991
Фіскальний органAdministraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Argeş
Правова формаSRL
Форма власностіPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Вебсайт

Це ваша компанія? Підтвердьте право власності на сайт і отримайте бейдж Верифіковано!

Підтвердьте право на сайт компанії, отримайте бейдж Верифіковано та з'являйтеся з офіційним посиланням замість пошуку в Google.

Підтвердити сайт

Безкоштовно при підтвердженні

Значок «Підтверджено»Згода на cookiesЗначок ANPC (SAL)Перевірка видимості в AI
Пошук у Google
Джерело: ONRC (data.gov.ro) · оновлено 29 вересня 2026 р.

Адміністратори та законні представники

Джерело: ONRC
HELSDORFER BRIGITTEadministrator
PASCU PETRU ADRIANadministrator
DIMIAN TOMIŢĂadministrator
BOAMBEŞ ANGELICAadministrator
BOIANGIU ANGELICAadministrator
POPESCU MIRCEAadministrator

ПДВ

Зареєстрована як платник ПДВ

Статус ONRC

Funcțiune

Статус

Активний платник податків

Розщеплений ПДВ

Не застосовує розщеплений ПДВ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

52,5 млн RON

vs 38,1 млн RON

≈ 10,4 млн €

Profit net (2025)

4,5 млн RON

vs 3,17 млн RON

≈ 893 тис. €

Capitaluri proprii (2025)

10,5 млн RON

vs 9,16 млн RON

≈ 2,08 млн €

Angajați (2025)

114
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
52 494 047
≈ 10,4 млн €
4 500 481
≈ 893 тис. €
114
2024
38 113 710
≈ 7,66 млн €
3 168 129
≈ 637 тис. €
116
2023
38 913 081
≈ 7,87 млн €
2 894 916
≈ 585 тис. €
110
2022
29 602 744
≈ 6 млн €
856 352
≈ 174 тис. €
131
2021
30 249 955
≈ 6,15 млн €
2 352 362
≈ 478 тис. €
147
2020
25 654 632
≈ 5,3 млн €
2 896 681
≈ 599 тис. €
153
2019
26 191 420
≈ 5,52 млн €
3 369 192
≈ 710 тис. €
151
2018
22 728 702
≈ 4,88 млн €
442 642
≈ 95,1 тис. €
158
2017
21 250 847
≈ 4,65 млн €
871 945
≈ 191 тис. €
172
2016
20 302 618
≈ 4,52 млн €
422 119
≈ 94 тис. €
177
2015
20 602 699
≈ 4,64 млн €
1 259 007
≈ 283 тис. €
219
2014
19 993 891
≈ 4,5 млн €
962 353
≈ 217 тис. €
226
2013
28 108 115
≈ 6,36 млн €
1 355 782
≈ 307 тис. €
278
2012
33 028 746
≈ 7,41 млн €
2 862 548
≈ 642 тис. €
332

Джерело: ANAF bilanț · оновлено 16 вересня 2026 р. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Фінансові показники 2025

Чиста рентабельність

8,6%

Рентабельність власного капіталу (ROE)

42,9%

Коефіцієнт поточної ліквідності

1,37

Оборотність активів

1,16

Виторг на співробітника

460 тис. RON

Повний багаторічний аналіз, Altman Z′, тренди та висновок → Фінансове здоров'яPro

Istoric

Періоди ПДВ

ЗПоДеталі
1993-07-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma IMUC S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 128990. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru IMUC S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru IMUC S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea IMUC S.R.L., CUI 128990, nr. Reg. Com. J1991000236038, sediu Sat Geamăna, Comuna Bradu, Argeş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are IMUC S.R.L. în 2025?

IMUC S.R.L. (CUI 128990) a avut o marjă de profit net de 8,6% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).