Повернутися до пошуку

GLAZUR SRL

АктивнаЗареєстрована як платник ПДВ

GLAZUR SRL este o companie înființată în anul 1991 cu sediul în satul Sâncraiu de Mureș, județul Mureș. Activitatea principală este fabricarea pâinii, prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie.Резюме, автоматично згенероване на основі публічних даних ANAF/ONRC

CUI: 1281125 · Фінансове здоров'я

Рейтинг 2025: Mureș #3902CAEN 1071 #1901

Загальна інформація

НазваGLAZUR SRL
CUI1281125
Реєстраційний №J1991002093266
АдресаStr. MURESULUI, 44, Sat Sâncraiu de Mureş, Comuna Sâncraiu de Mureş, Mureş
Основний код CAEN1071
Авторизовані коди CAEN1052107110724711472456125621
Дата реєстрації11/12/1991
Фіскальний органAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Mureş
Правова формаSRL
Форма власностіPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Вебсайт

Це ваша компанія? Підтвердьте право власності на сайт і отримайте бейдж Верифіковано!

Підтвердьте право на сайт компанії, отримайте бейдж Верифіковано та з'являйтеся з офіційним посиланням замість пошуку в Google.

Підтвердити сайт

Безкоштовно при підтвердженні

Значок «Підтверджено»Згода на cookiesЗначок ANPC (SAL)Перевірка видимості в AI
Пошук у Google
Джерело: ONRC (data.gov.ro) · оновлено 21 жовтня 2026 р.

Адміністратори та законні представники

Джерело: ONRC
RUCZ IOANadministrator
RUCZ ILEANAadministrator

ПДВ

Зареєстрована як платник ПДВ

Статус ONRC

Funcțiune

Статус

Активний платник податків

Розщеплений ПДВ

Не застосовує розщеплений ПДВ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

864 тис. RON

vs 925 тис. RON

≈ 171 тис. €

Profit net (2025)

88,7 тис. RON

vs 136 тис. RON

≈ 17,6 тис. €

Capitaluri proprii (2025)

601 тис. RON

vs 512 тис. RON

≈ 119 тис. €

Angajați (2025)

7
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
863 629
≈ 171 тис. €
88 718
≈ 17,6 тис. €
7
2024
925 099
≈ 186 тис. €
135 627
≈ 27,3 тис. €
8
2023
1 143 445
≈ 231 тис. €
295 419
≈ 59,7 тис. €
8
2022
1 171 743
≈ 238 тис. €
341 055
≈ 69,2 тис. €
7
2021
954 674
≈ 194 тис. €
210 611
≈ 42,8 тис. €
9
2020
501 879
≈ 104 тис. €
-87 686
≈ -18,1 тис. €
9
2019
860 651
≈ 181 тис. €
199 043
≈ 41,9 тис. €
8
2018
849 728
≈ 183 тис. €
175 331
≈ 37,7 тис. €
9
2017
703 194
≈ 154 тис. €
87 046
≈ 19,1 тис. €
7
2016
588 870
≈ 131 тис. €
95 811
≈ 21,3 тис. €
7
2015
414 862
≈ 93,3 тис. €
53 461
≈ 12 тис. €
7
2014
249 548
≈ 56,1 тис. €
26 473
≈ 5,96 тис. €
4
2013
195 890
≈ 44,3 тис. €
-9 843
≈ -2,23 тис. €
4
2012
199 331
≈ 44,7 тис. €
-6 604
≈ -1,48 тис. €
3

Джерело: ANAF bilanț · оновлено 16 вересня 2026 р. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Фінансові показники 2025

Чиста рентабельність

10,3%

Рентабельність власного капіталу (ROE)

14,8%

Коефіцієнт поточної ліквідності

7,49

Оборотність активів

1,26

Виторг на співробітника

123 тис. RON

Повний багаторічний аналіз, Altman Z′, тренди та висновок → Фінансове здоров'яPro

Istoric

Періоди ПДВ

ЗПоДеталі
1994-08-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma GLAZUR SRL după CUI?

Cauți CUI 1281125. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru GLAZUR SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru GLAZUR SRL?

Datele de facturare sunt denumirea GLAZUR SRL, CUI 1281125, nr. Reg. Com. J1991002093266, sediu Sat Sâncraiu de Mureş, Comuna Sâncraiu de Mureş, Mureş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are GLAZUR SRL în 2025?

GLAZUR SRL (CUI 1281125) a avut o marjă de profit net de 10,3% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).