Повернутися до пошуку

CORPAS SRL

АктивнаЗареєстрована як платник ПДВ

CORPAS SRL este o companie înființată în anul 2000 cu sediul în municipiul Turda, județul Cluj. Pentru anul 2024, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 480.133 lei și un profit net de 232.280 lei cu 4 angajați.Резюме, автоматично згенероване на основі публічних даних ANAF/ONRC

CUI: 12693172 · Фінансове здоров'я

Рейтинг 2025: Cluj #13141CAEN 4120 #9321

Загальна інформація

НазваCORPAS SRL
CUI12693172
Реєстраційний №J2000000170127
АдресаStr. CIMPIEI, 85, Municipiul Turda, Cluj
Основний код CAEN4100
Дата реєстрації18/02/2000
Фіскальний органUnitatea Fiscală Municipală Turda
Правова формаSRL
Форма власностіPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Вебсайт

Це ваша компанія? Підтвердьте право власності на сайт і отримайте бейдж Верифіковано!

Підтвердьте право на сайт компанії, отримайте бейдж Верифіковано та з'являйтеся з офіційним посиланням замість пошуку в Google.

Підтвердити сайт

Безкоштовно при підтвердженні

Значок «Підтверджено»Згода на cookiesЗначок ANPC (SAL)Перевірка видимості в AI
Пошук у Google
Джерело: ONRC (data.gov.ro) · оновлено 21 жовтня 2026 р.

Адміністратори та законні представники

Джерело: ONRC
PAȘCA NICOLAEadministrator

ПДВ

Зареєстрована як платник ПДВ

Статус ONRC

Funcțiune

Статус

Активний платник податків

Розщеплений ПДВ

Не застосовує розщеплений ПДВ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

462 тис. RON

vs 480 тис. RON

≈ 91,7 тис. €

Profit net (2025)

187 тис. RON

vs 232 тис. RON

≈ 37 тис. €

Capitaluri proprii (2025)

187 тис. RON

vs 233 тис. RON

≈ 37,2 тис. €

Angajați (2025)

4
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
462 230
≈ 91,7 тис. €
186 576
≈ 37 тис. €
4
2024
480 133
≈ 96,5 тис. €
232 280
≈ 46,7 тис. €
4
2023
542 060
≈ 110 тис. €
278 836
≈ 56,4 тис. €
—
2022
481 616
≈ 97,7 тис. €
284 703
≈ 57,7 тис. €
4
2021
364 271
≈ 74 тис. €
178 829
≈ 36,3 тис. €
4
2020
324 309
≈ 67 тис. €
109 800
≈ 22,7 тис. €
4
2019
273 726
≈ 57,7 тис. €
122 087
≈ 25,7 тис. €
3
2018
245 267
≈ 52,7 тис. €
139 741
≈ 30 тис. €
3
2017
191 379
≈ 41,9 тис. €
89 698
≈ 19,6 тис. €
4
2016
225 036
≈ 50,1 тис. €
96 212
≈ 21,4 тис. €
4
2015
256 933
≈ 57,8 тис. €
117 464
≈ 26,4 тис. €
6
2014
363 418
≈ 81,8 тис. €
161 726
≈ 36,4 тис. €
7
2013
242 407
≈ 54,9 тис. €
83 442
≈ 18,9 тис. €
108
2012
341 138
≈ 76,6 тис. €
109 494
≈ 24,6 тис. €
10

Джерело: ANAF bilanț · оновлено 16 вересня 2026 р. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Фінансові показники 2025

Чиста рентабельність

40,4%

Рентабельність власного капіталу (ROE)

99,7%

Коефіцієнт поточної ліквідності

1,87

Оборотність активів

1,16

Виторг на співробітника

116 тис. RON

Повний багаторічний аналіз, Altman Z′, тренди та висновок → Фінансове здоров'яPro

Istoric

Періоди ПДВ

ЗПоДеталі
2000-02-21—

Întrebări frecvente

Cum verific firma CORPAS SRL după CUI?

Cauți CUI 12693172. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru CORPAS SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru CORPAS SRL?

Datele de facturare sunt denumirea CORPAS SRL, CUI 12693172, nr. Reg. Com. J2000000170127, sediu Municipiul Turda, Cluj.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are CORPAS SRL în 2025?

CORPAS SRL (CUI 12693172) a avut o marjă de profit net de 40,4% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).