Повернутися до пошуку

MARKER CONSTRUCT SRL

АктивнаЗареєстрована як платник ПДВ

MARKER CONSTRUCT SRL este o companie înființată în anul 2000 cu sediul în satul Şendreni, județul Galați. În anul 2024, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 454.406 lei și un profit net de 23.952 lei.Резюме, автоматично згенероване на основі публічних даних ANAF/ONRC

CUI: 12654572 · Фінансове здоров'я

Рейтинг 2025: Galați #6523CAEN 4100 #6168

Загальна інформація

НазваMARKER CONSTRUCT SRL
CUI12654572
Реєстраційний №J2000000023179
АдресаPrincipală, 148, Sat Şendreni, Comuna Şendreni, Galaţi
Основний код CAEN4100
Авторизовані коди CAEN41004332433343354341461346834690494152105224682077329524
Дата реєстрації17/01/2000
Фіскальний органAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Galaţi
Правова формаSRL
Форма власностіPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Вебсайт

Це ваша компанія? Підтвердьте право власності на сайт і отримайте бейдж Верифіковано!

Підтвердьте право на сайт компанії, отримайте бейдж Верифіковано та з'являйтеся з офіційним посиланням замість пошуку в Google.

Підтвердити сайт

Безкоштовно при підтвердженні

Значок «Підтверджено»Згода на cookiesЗначок ANPC (SAL)Перевірка видимості в AI
Пошук у Google
Джерело: ONRC (data.gov.ro) · оновлено 29 вересня 2026 р.

Адміністратори та законні представники

Джерело: ONRC
STRUȚĂ MARIANadministrator

ПДВ

Зареєстрована як платник ПДВ

Статус ONRC

Funcțiune

Статус

Активний платник податків

Розщеплений ПДВ

Не застосовує розщеплений ПДВ

Date Financiare

Venituri totale (2025)

507 тис. RON

vs 516 тис. RON

≈ 101 тис. €

Profit net (2025)

170 тис. RON

vs 24 тис. RON

≈ 33,8 тис. €

Capitaluri proprii (2025)

460 тис. RON

vs 404 тис. RON

≈ 91,4 тис. €

Angajați (2025)

0
AnVenituri totaleProfit netAng.
2025
507 395
≈ 101 тис. €
170 304
≈ 33,8 тис. €
0
2024
516 303
≈ 104 тис. €
23 952
≈ 4,81 тис. €
1
2023
490 839
≈ 99,2 тис. €
-90 088
≈ -18,2 тис. €
1
2022
334 371
≈ 67,8 тис. €
52 930
≈ 10,7 тис. €
1
2021
467 767
≈ 95,1 тис. €
113 744
≈ 23,1 тис. €
1
2020
259 205
≈ 53,6 тис. €
78 482
≈ 16,2 тис. €
1
2019
200 028
≈ 42,2 тис. €
25 916
≈ 5,46 тис. €
1
2018
394 039
≈ 84,7 тис. €
118 839
≈ 25,5 тис. €
3
2017
475 300
≈ 104 тис. €
75 457
≈ 16,5 тис. €
4
2016
645 117
≈ 144 тис. €
41 662
≈ 9,28 тис. €
7
2015
559 556
≈ 126 тис. €
12 580
≈ 2,83 тис. €
6
2014
410 826
≈ 92,4 тис. €
6 110
≈ 1,37 тис. €
6
2013
486 481
≈ 110 тис. €
9 793
≈ 2,22 тис. €
8
2012
623 293
≈ 140 тис. €
3 677
≈ 825 €
4

Джерело: ANAF bilanț · оновлено 16 вересня 2026 р. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Фінансові показники 2025

Чиста рентабельність

67,9%

Рентабельність власного капіталу (ROE)

37%

Коефіцієнт поточної ліквідності

2,11

Оборотність активів

0,33

Виторг на співробітника

—

Повний багаторічний аналіз, Altman Z′, тренди та висновок → Фінансове здоров'яPro

Istoric

Періоди ПДВ

ЗПоДеталі
2000-02-10—

Întrebări frecvente

Cum verific firma MARKER CONSTRUCT SRL după CUI?

Cauți CUI 12654572. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru MARKER CONSTRUCT SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru MARKER CONSTRUCT SRL?

Datele de facturare sunt denumirea MARKER CONSTRUCT SRL, CUI 12654572, nr. Reg. Com. J2000000023179, sediu Sat Şendreni, Comuna Şendreni, Galaţi.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are MARKER CONSTRUCT SRL în 2025?

MARKER CONSTRUCT SRL (CUI 12654572) a avut o marjă de profit net de 67,9% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).