TAXI GLUCOZA SA
TAXI GLUCOZA SA este o societate cu sediul în București Sectorul 2 înființată în anul 1991. În anul 2025 cifra de afaceri a fost de 4.187.455 lei cu un profit net de 8910 lei și 19 angajați.Резюме, автоматично згенероване на основі публічних даних ANAF/ONRC
CUI: 1227 · Фінансове здоров'я
Рейтинг 2025: București #12629CAEN 4933 #6
Загальні дані
Це ваша компанія? Підтвердьте право власності на сайт і отримайте бейдж Верифіковано!
Підтвердьте право на сайт компанії, отримайте бейдж Верифіковано та з'являйтеся з офіційним посиланням замість пошуку в Google.
Безкоштовно при підтвердженні
Адміністратори та представники
Джерело: ONRCПДВ
Зареєстрована як платник ПДВ
Статус ONRC
Funcțiune
Статус
Активний платник податків
Розщеплений ПДВ
Не застосовує розщеплений ПДВ
Date Financiare
Cifră afaceri (2025)
4,19 млн RON
≈ 831 тис. €
Profit net (2025)
8,91 тис. RON
≈ 1,77 тис. €
Capitaluri proprii (2025)
3,55 млн RON
≈ 704 тис. €
Angajați (2025)
2025
4,19 млн RON
| 2012 | 3,84 млн RON | Profit net: 120 тис. RON |
|---|---|---|
| 2013 | 3,89 млн RON | Profit net: 113 тис. RON |
| 2014 | 4,13 млн RON | Profit net: 197 тис. RON |
| 2015 | 4,41 млн RON | Profit net: 118 тис. RON |
| 2016 | 4,24 млн RON | Profit net: 182 тис. RON |
| 2017 | 3,99 млн RON | Profit net: 124 тис. RON |
| 2018 | 4,01 млн RON | Profit net: 17,5 тис. RON |
| 2019 | 3,93 млн RON | Profit net: 147 тис. RON |
| 2020 | 2,73 млн RON | Profit net: -244 тис. RON |
| 2021 | 3,12 млн RON | Profit net: -47 тис. RON |
| 2022 | 3,37 млн RON | Profit net: -80,8 тис. RON |
| 2023 | 3,53 млн RON | Profit net: 4,92 тис. RON |
| 2024 | 3,7 млн RON | Profit net: -131 тис. RON |
| 2025 | 4,19 млн RON | Profit net: 8,91 тис. RON |
| An | Cifră afaceri | Profit net | Ang. |
|---|---|---|---|
| 2025 | 4 187 455 ≈ 831 тис. € | 8 910 ≈ 1,77 тис. € | 19 |
| 2024 | 3 701 560 ≈ 744 тис. € | -131 220 ≈ -26,4 тис. € | 20 |
| 2023 | 3 533 565 ≈ 714 тис. € | 4 923 ≈ 995 € | 23 |
| 2022 | 3 367 955 ≈ 683 тис. € | -80 792 ≈ -16,4 тис. € | 25 |
| 2021 | 3 117 624 ≈ 634 тис. € | -47 047 ≈ -9,56 тис. € | 26 |
| 2020 | 2 726 154 ≈ 564 тис. € | -243 998 ≈ -50,4 тис. € | 27 |
| 2019 | 3 927 552 ≈ 828 тис. € | 146 805 ≈ 30,9 тис. € | 39 |
| 2018 | 4 007 443 ≈ 861 тис. € | 17 493 ≈ 3,76 тис. € | 45 |
| 2017 | 3 993 372 ≈ 874 тис. € | 123 720 ≈ 27,1 тис. € | 46 |
| 2016 | 4 243 005 ≈ 945 тис. € | 182 231 ≈ 40,6 тис. € | 53 |
| 2015 | 4 406 281 ≈ 991 тис. € | 117 932 ≈ 26,5 тис. € | 90 |
| 2014 | 4 131 776 ≈ 930 тис. € | 196 887 ≈ 44,3 тис. € | 90 |
| 2013 | 3 889 930 ≈ 880 тис. € | 112 880 ≈ 25,5 тис. € | 91 |
| 2012 | 3 842 355 ≈ 862 тис. € | 120 041 ≈ 26,9 тис. € | 88 |
Джерело: ANAF bilanț · оновлено 16 вересня 2026 р. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR
Фінансові показники 2025
Чиста рентабельність
0,2%
Рентабельність власного капіталу (ROE)
0,3%
Коефіцієнт поточної ліквідності
6,15
Оборотність активів
1,05
Виторг на співробітника
220 тис. RON
Istoric
Vezi și
Firme similare cu același CAEN
Та сама адреса
Компанії зі спільними керівниками
- CAMI IMPORT EXPORT SRL
Спільний керівник: CALIN GHEORGHE
- COMTRANS ALIOR SRL
Спільний керівник: IORDACHE ALEXANDRU FLORIN
Періоди ПДВ
| З | По | Деталі |
|---|---|---|
| 1993-07-01 | — |
Întrebări frecvente
Cum verific firma TAXI GLUCOZA SA după CUI?
Cauți CUI 1227. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru TAXI GLUCOZA SA: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.
Care sunt datele de facturare pentru TAXI GLUCOZA SA?
Datele de facturare sunt denumirea TAXI GLUCOZA SA, CUI 1227, nr. Reg. Com. J1991010105405, sediu Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti.
DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?
Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.
Ce marjă de profit net are TAXI GLUCOZA SA în 2025?
TAXI GLUCOZA SA (CUI 1227) a avut o marjă de profit net de 0,2% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).