Повернутися до пошуку

CIS GAZ SA

АктивнаЗареєстрована як платник ПДВ

CIS GAZ SA este o companie înființată în anul 1991 cu sediul în Comuna Sântana de Mureș, județul Mureș. În anul 2025, entitatea a înregistrat o cifră de afaceri de 305.623.517 lei și un profit net de 10.479.531 lei cu 212 angajați.Резюме, автоматично згенероване на основі публічних даних ANAF/ONRC

CUI: 1210493 · Фінансове здоров'я

Distincții top 104 distincții · surse ONRC + bilanțuri MFP

Рейтинг 2025: Румунія #950Mureș #16CAEN 4221 #3

Загальна інформація

НазваCIS GAZ SA
CUI1210493
Реєстраційний №J1991000838261
АдресаStr. VOINICENILOR, 686, Comuna Sântana de Mureş, Mureş
Основний код CAEN4221
Дата реєстрації11/07/1991
Фіскальний органDirecţia Generală de Administrare a Marilor Contribuabili
Правова формаSA
Форма власностіPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Вебсайт

Це ваша компанія? Підтвердьте право власності на сайт і отримайте бейдж Верифіковано!

Підтвердьте право на сайт компанії, отримайте бейдж Верифіковано та з'являйтеся з офіційним посиланням замість пошуку в Google.

Підтвердити сайт

Безкоштовно при підтвердженні

Значок «Підтверджено»Згода на cookiesЗначок ANPC (SAL)Перевірка видимості в AI
Пошук у Google
Джерело: ONRC (data.gov.ro) · оновлено 21 жовтня 2026 р.

Адміністратори та законні представники

Джерело: ONRC

ПДВ

Зареєстрована як платник ПДВ

Статус ONRC

Funcțiune

Статус

Активний платник податків

Розщеплений ПДВ

Не застосовує розщеплений ПДВ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

306 млн RON

vs 398 млн RON

≈ 60,7 млн €

Profit net (2025)

10,5 млн RON

vs 48,5 млн RON

≈ 2,08 млн €

Capitaluri proprii (2025)

48 млн RON

vs 75,1 млн RON

≈ 9,52 млн €

Angajați (2025)

212
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
305 623 517
≈ 60,7 млн €
10 479 531
≈ 2,08 млн €
212
2024
398 099 935
≈ 80 млн €
48 527 580
≈ 9,76 млн €
204
2023
297 394 774
≈ 60,1 млн €
28 342 379
≈ 5,73 млн €
114
2022
349 824 946
≈ 70,9 млн €
16 211 464
≈ 3,29 млн €
104
2021
413 282 160
≈ 84 млн €
14 769 562
≈ 3 млн €
146
2020
188 682 420
≈ 39 млн €
3 099 096
≈ 641 тис. €
120
2019
188 100 032
≈ 39,6 млн €
7 555 608
≈ 1,59 млн €
79
2018
66 817 799
≈ 14,4 млн €
1 077 987
≈ 232 тис. €
56
2017
39 952 603
≈ 8,75 млн €
1 043 434
≈ 228 тис. €
54
2016
43 007 215
≈ 9,58 млн €
1 025 438
≈ 228 тис. €
53
2015
36 122 968
≈ 8,13 млн €
2 103 213
≈ 473 тис. €
51
2014
34 645 568
≈ 7,79 млн €
1 086 873
≈ 245 тис. €
44
2013
35 441 372
≈ 8,02 млн €
1 530 273
≈ 346 тис. €
48
2012
30 601 294
≈ 6,87 млн €
9 434
≈ 2,12 тис. €
30

Джерело: ANAF bilanț · оновлено 16 вересня 2026 р. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Фінансові показники 2025

Чиста рентабельність

3,4%

Рентабельність власного капіталу (ROE)

21,8%

Коефіцієнт поточної ліквідності

0,8

Оборотність активів

1,03

Виторг на співробітника

1,44 млн RON

Повний багаторічний аналіз, Altman Z′, тренди та висновок → Фінансове здоров'яPro

Istoric

Періоди ПДВ

ЗПоДеталі
1993-07-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma CIS GAZ SA după CUI?

Cauți CUI 1210493. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru CIS GAZ SA: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru CIS GAZ SA?

Datele de facturare sunt denumirea CIS GAZ SA, CUI 1210493, nr. Reg. Com. J1991000838261, sediu Comuna Sântana de Mureş, Mureş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are CIS GAZ SA în 2025?

CIS GAZ SA (CUI 1210493) a avut o marjă de profit net de 3,4% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).