Повернутися до пошуку

STAR B IMPEX SRL

Активна

STAR B IMPEX SRL este o companie înființată în anul 1998 cu sediul în Comuna Savadisla, Cluj. Activitatea principală este comerțul cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun.Резюме, автоматично згенероване на основі публічних даних ANAF/ONRC

CUI: 11319480 · Фінансове здоров'я

Рейтинг 2025: Cluj #29084CAEN 4711 #24932

Загальна інформація

НазваSTAR B IMPEX SRL
CUI11319480
Реєстраційний №J1998002021129
АдресаSat FINISEL, 36, Comuna Savadisla, Cluj
Основний код CAEN4711
Авторизовані коди CAEN011146214711471247214724
Дата реєстрації22/12/1998
Фіскальний органAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Правова формаSRL
Форма власностіPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Вебсайт

Це ваша компанія? Підтвердьте право власності на сайт і отримайте бейдж Верифіковано!

Підтвердьте право на сайт компанії, отримайте бейдж Верифіковано та з'являйтеся з офіційним посиланням замість пошуку в Google.

Підтвердити сайт

Безкоштовно при підтвердженні

Значок «Підтверджено»Згода на cookiesЗначок ANPC (SAL)Перевірка видимості в AI
Пошук у Google
Джерело: ONRC (data.gov.ro) · оновлено 29 вересня 2026 р.

Адміністратори та законні представники

Джерело: ONRC
POP CARMENadministrator

ПДВ

Не є платником ПДВ

Статус ONRC

Funcțiune

Статус

Активний платник податків

Розщеплений ПДВ

Не застосовує розщеплений ПДВ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

109 тис. RON

vs 459 тис. RON

≈ 21,6 тис. €

Profit net (2025)

1,16 тис. RON

vs -21,6 тис. RON

≈ 230 €

Capitaluri proprii (2025)

-274 тис. RON

vs -275 тис. RON

≈ -54,4 тис. €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
108 992
≈ 21,6 тис. €
1 160
≈ 230 €
1
2024
459 081
≈ 92,3 тис. €
-21 559
≈ -4,33 тис. €
2
2023
513 878
≈ 104 тис. €
3 108
≈ 628 €
2
2022
402 099
≈ 81,5 тис. €
15 847
≈ 3,21 тис. €
2
2021
315 584
≈ 64,1 тис. €
-7 039
≈ -1,43 тис. €
2
2020
296 925
≈ 61,4 тис. €
8 878
≈ 1,84 тис. €
2
2019
314 386
≈ 66,3 тис. €
22 510
≈ 4,74 тис. €
2
2018
307 655
≈ 66,1 тис. €
-21 291
≈ -4,58 тис. €
2
2017
299 389
≈ 65,5 тис. €
-23 885
≈ -5,23 тис. €
3
2016
288 056
≈ 64,1 тис. €
249
≈ 55,4 €
3
2015
261 109
≈ 58,7 тис. €
-8 970
≈ -2,02 тис. €
2
2014
184 573
≈ 41,5 тис. €
-170
≈ -38,2 €
2
2013
312 670
≈ 70,8 тис. €
-9 887
≈ -2,24 тис. €
4
2012
358 888
≈ 80,5 тис. €
-21 638
≈ -4,86 тис. €
4

Джерело: ANAF bilanț · оновлено 16 вересня 2026 р. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Фінансові показники 2025

Чиста рентабельність

1,1%

Рентабельність власного капіталу (ROE)

—

Коефіцієнт поточної ліквідності

0,04

Оборотність активів

9,61

Виторг на співробітника

109 тис. RON

Повний багаторічний аналіз, Altman Z′, тренди та висновок → Фінансове здоров'яPro

Istoric

Періоди ПДВ

ЗПоДеталі
2007-01-012026-01-27Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata la cererea persoanei impozabile, potrivit dispozitiilor din Legea nr.227/2015 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare
2000-05-012002-08-31Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata la cererea persoanei impozabile, potrivit dispozitiilor din Legea nr.571/2003 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare

Întrebări frecvente

Cum verific firma STAR B IMPEX SRL după CUI?

Cauți CUI 11319480. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru STAR B IMPEX SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru STAR B IMPEX SRL?

Datele de facturare sunt denumirea STAR B IMPEX SRL, CUI 11319480, nr. Reg. Com. J1998002021129, sediu Comuna Savadisla, Cluj.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are STAR B IMPEX SRL în 2025?

STAR B IMPEX SRL (CUI 11319480) a avut o marjă de profit net de 1,1% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).