Повернутися до пошуку

SAVA TECHNOLOGIES SRL

АктивнаЗареєстрована як платник ПДВ

SAVA TECHNOLOGIES SRL este o companie înființată în anul 1998 cu sediul în municipiul Timișoara. Activitatea principală este realizarea de software la comandă conform codului CAEN 6210.Резюме, автоматично згенероване на основі публічних даних ANAF/ONRC

CUI: 11309967 · Фінансове здоров'я

Рейтинг 2025: Timiș #11420CAEN 6210 #3555

Загальна інформація

НазваSAVA TECHNOLOGIES SRL
CUI11309967
Реєстраційний №J1998001359357
АдресаCONSTANTIN OLĂNESCU, 13, Municipiul Timişoara, Timiş
Основний код CAEN6210
Дата реєстрації21/12/1998
Фіскальний органAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Правова формаSRL
Форма власностіPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Вебсайт

Це ваша компанія? Підтвердьте право власності на сайт і отримайте бейдж Верифіковано!

Підтвердьте право на сайт компанії, отримайте бейдж Верифіковано та з'являйтеся з офіційним посиланням замість пошуку в Google.

Підтвердити сайт

Безкоштовно при підтвердженні

Значок «Підтверджено»Згода на cookiesЗначок ANPC (SAL)Перевірка видимості в AI
Пошук у Google
Джерело: ONRC (data.gov.ro) · оновлено 21 жовтня 2026 р.

Адміністратори та законні представники

Джерело: ONRC
HORJE BOGDANadministrator

ПДВ

Зареєстрована як платник ПДВ

Статус ONRC

Funcțiune

Статус

Активний платник податків

Розщеплений ПДВ

Не застосовує розщеплений ПДВ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

414 тис. RON

vs 398 тис. RON

≈ 82,2 тис. €

Profit net (2025)

231 тис. RON

vs 248 тис. RON

≈ 45,8 тис. €

Capitaluri proprii (2025)

231 тис. RON

vs 248 тис. RON

≈ 45,9 тис. €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
413 939
≈ 82,2 тис. €
230 725
≈ 45,8 тис. €
1
2024
398 044
≈ 80 тис. €
247 822
≈ 49,8 тис. €
1
2023
342 371
≈ 69,2 тис. €
200 604
≈ 40,6 тис. €
2
2022
294 799
≈ 59,8 тис. €
154 642
≈ 31,4 тис. €
2
2021
333 928
≈ 67,9 тис. €
182 549
≈ 37,1 тис. €
2
2020
334 164
≈ 69,1 тис. €
181 276
≈ 37,5 тис. €
2
2019
469 127
≈ 98,9 тис. €
42 127
≈ 8,88 тис. €
3
2018
603 981
≈ 130 тис. €
32 670
≈ 7,02 тис. €
4
2017
705 504
≈ 154 тис. €
87 428
≈ 19,1 тис. €
6
2016
671 609
≈ 150 тис. €
-40 836
≈ -9,09 тис. €
5
2015
712 436
≈ 160 тис. €
87 241
≈ 19,6 тис. €
4
2014
625 004
≈ 141 тис. €
64 228
≈ 14,5 тис. €
4
2013
572 834
≈ 130 тис. €
102 750
≈ 23,3 тис. €
3
2012
563 591
≈ 126 тис. €
78 901
≈ 17,7 тис. €
3

Джерело: ANAF bilanț · оновлено 16 вересня 2026 р. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Фінансові показники 2025

Чиста рентабельність

55,7%

Рентабельність власного капіталу (ROE)

99,8%

Коефіцієнт поточної ліквідності

2,98

Оборотність активів

1,34

Виторг на співробітника

414 тис. RON

Повний багаторічний аналіз, Altman Z′, тренди та висновок → Фінансове здоров'яPro

Istoric

Періоди ПДВ

ЗПоДеталі
1999-02-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma SAVA TECHNOLOGIES SRL după CUI?

Cauți CUI 11309967. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru SAVA TECHNOLOGIES SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru SAVA TECHNOLOGIES SRL?

Datele de facturare sunt denumirea SAVA TECHNOLOGIES SRL, CUI 11309967, nr. Reg. Com. J1998001359357, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are SAVA TECHNOLOGIES SRL în 2025?

SAVA TECHNOLOGIES SRL (CUI 11309967) a avut o marjă de profit net de 55,7% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).